Datum van Messi-debuut bij PSG eindelijk bekend

door
Datum van Messi-debuut bij PSG eindelijk bekend

Het hoge woord is eruit: het moment van het debuut van Lionel Messi bij Paris Saint-Germain is bekend. De Argentijnse wereldster zal zijn eerste Franse minuten aanstaande zondag maken op bezoek bij Stade Reims. 

Dat maakte Mauricio Pochettino maandag bekend. "Leo heeft een heel goede trainingsweek achter de rug. Er komt nu nog een lange week met trainingen aan, maar we denken dat hij zijn eerste minuten zal kunnen maken", aldus de coach. De aanvaller was afgelopen dagen terug in Barcelona om de laatste zaken af te handelen en tijd door te brengen met zijn gezien. Maandag keerde de Zuid-Amerikaan terug in de Franse hoofdstad en trainde hij met de groep.

Twee weken geleden vond de veelbesproken overstap van FC Barcelona naar PSG plaats. Mede doordat Messi geen voorbereiding draaide, liet zijn debuut nog even op zich wachten. Zondag moet er dus van komen tegen de ploeg van de Belgen Thomas Foket en Wout Faes.


LEES OOK: 'Oorlog gaat verder: 'koppig' Real weigert vredespijp'

Wordt Messi topschutter in de Ligue 1?

Meest recent

Milkon spreekt klare taal na plots Club Brugge-vertrek

Club Brugge blijkt niet alleen voor spelers een ideale springplank richting een mooie ...

56
56
'Absolute droomtransfer: Fofana moet wereldster opvolgen'

Malick Fofana was één van de smaakmakers tijdens het voorbije tweeluik van de Rode ...

105
105
'Nieuwe monstertransfer Club: Engelse toppers in tribune'

Club Brugge haalde de voorbije zomermercato voor ruim 80 miljoen euro aan inkomsten op. En dan ...

339
339
Jackpot Anderlecht: Simic op sensationele wijze aangekondigd

RSC Anderlecht heeft op de valreep nog een absolute jackpot binnengerijfd. Zo werd woensdagavond de ...

366
366
'Real Madrid legt nieuwste supertransfer nu al vast'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe Trent Alexander-Arnold van zijn ...

335
335
Ongeloof na Simic-deal: Saudi’s voor gek verklaard

RSC Anderlecht stevende af op een verlieslatende zomermercato, maar het vertrek van Jan-Carlo Simic ...

200
200
United-droom barst: Lammens is kop van Jut

Manchester United verkocht een nummer 1-droom aan Senne Lammens, maar hij heeft geen garantie op ...

174
174
Deschacht extreem zwaar vernederd: 'liefdesdrama escaleert'

Olivier Deschacht, jarenlang boegbeeld van het Belgische voetbal, trouwe soldaat bij Anderlecht ...

143
143
Iedereen verrast: Paul-José Mpoku strijkt hier neer

De transfermarkt is in de meeste landen gesloten, maar een aantal oude bekenden zijn toch nog op ...

87
87
OHL kondigt nu al eerste transfer van volgende zomer aan

OH Leuven kende dit seizoen een tegenvallende start, maar herpakte zich voor de interlandbreak met ...

60
60
Dolberg onthult reden voor verrassende Ajax-terugkeer

Anderlecht zag in het absolute slot van de mercato nog enkele sterkhouders vertrekken. Dé ...

114
114
Opvallend vertrek bij Club: "Had mijn doelen bereikt"

Club Brugge kreeg tijdens de interlandbreak nog af te rekenen met een onverwachte vertrekker. Met ...

243
243
Doorbraak bij Anderlecht: opvallend nieuws rond talent

De transfermarkt mag sinds enkele dagen dan wel gesloten zijn, bij Anderlecht valt er nog heel wat ...

198
198
Euvrard onthult zeer straffe ambitie met Standard

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League na een korte onderbreking weer op gang getrapt. De zevende ...

227
227
'Man Utd greep naast komst tweede Rode Duivel'

Manchester United wist op de laatste dag van de transferperiode nog de komst van Senne Lammens af te ...

84
84
Anderlecht-blamage: Simic-deal naar Al-Ittihad is rot

Een miljoenenbod uit Saudi-Arabië zet in Anderlecht meteen alles op scherp. Vandaag lijkt het ...

1441
1441
'Eriksen verrast en heeft nieuwe club beet'

Vorige zomer werd Christian Eriksen nog nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar Anderlecht. Dat ...

62
62
CEO STVV geeft meer details over deals Goto en Bertaccini

Het is een drukke transferzomer geweest bij Anderlecht, dat opvallend vaak zaken deed met STVV. Er ...

192
192
Lastminute deals in JPL: hier is de transfermarkt nog open

De transfermarkt in België is sinds maandagnacht gesloten, maar op uitgaand vlak kan er nog ...

571
571
'Rampscenario voor Anderlecht: miljoenen vuilbak in'

RSC Anderlecht staat op het punt om lucratieve zaken te doen met de verkoop Jan-Carlo Simic. Een ...

703
703
Comeback bij Club Brugge: Hayen krijgt extra troef

Met een 10 op 15 en de kwalificatie voor de Champions League heeft Club Brugge de start van het ...

1384
1384
'Anderlecht houdt adem in: struikelblok in Simic-deal?'

De kassa rinkelt alsnog bij RSC Anderlecht, dat op het punt staat om stevig te cashen op Jan-Carlo ...

587
587
'Lammens krijgt nieuws over basisplaats bij Man Utd'

Voor Senne Lammens had Rudi Garcia deze keer geen plaats in zijn selectie bij de Rode Duivels. De ...

533
533
'Stassin past voor schokkende transfer'

Rudi Garcia verraste door als vervanger voor de geblesseerde Romelu Lukaku opnieuw Michy Batshuayi ...

138
138
'Anderlecht casht in twee keer, monsterloon Simic bekend'

Er bleek deze week plots nog een knaltransfer in de maak te zijn bij Anderlecht. Onverhoopt rinkelt ...

732
732

Meer sportnieuws