RSC
Anderlecht haalde het zondag met 2-0 van Standard. De Luikenaars bevinden zich nu op vier punten van leider Anderlecht en de titel lijkt ver weg met nog drie wedstrijden te gaan.
William Vainqueur weet dat het net niet genoeg is. "Er ontbreken nog een aantal zaken om ons in het titeldebat te mengen", vertelt hij in
Het Laatste Nieuws. "We hadden de match aanvankelijk nochtans goed onder controle en gaven nauwelijks kansen weg. Hoewel we vooraf wisten dat Anderlecht op stilstaande fases gevaarlijk was, lieten we ons op vrijschop van Biglia ringeloren."
"We zijn nog te kwetsbaar op spelhernemingen", zucht de Fransman. "Vanaf het moment dat we op achterstand kwamen, hadden we het moeilijk om over te schakelen naar een aanvallend concept. We konden voorin onvoldoende forceren. We hadden hier een uitstekende zaak kunnen doen, maar er is nog geen man overboord. We gaan voor een Europees ticket. In die optiek is de eerstkomende wedstrijd tegen
Club Brugge zeer belangrijk."
LEES OOK:
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby