Daramy laat zich uit over recordtransfer naar Club Brugge

door
Daramy laat zich uit over recordtransfer naar Club Brugge

Club Brugge lijkt een tandje bij te schakelen op de transfermarkt. Met Owen Otasowie (Wolverhampton) en Ruben Providence (AS Roma) zou de landskampioen volgens verschillende bronnen dicht bij twee extra aanwinsten staan. Daarnaast zou Blauw-Zwart ook stevig aan de mouw van Mohamed Daramy trekken.


De 19-jarige aanvaller van FC Kopenhagen geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden, zijn prijskaartje is dan ook navenant. Om Daramy binnen te halen zouden de Bruggelingen immers hun eigen transferrecord moeten verbreken. De speler zelf sluit een overgang naar Club in ieder geval niet uit. "Ik wil naar een club waar ik veel kan spelen. Momenteel gaat het vooral over Club Brugge, maar ik weet dat er nog geïnteresseerde ploegen zijn. Ik moet nu gewoon goed nadenken of het tijd is om de stap te zetten, of dat ik bij Kopenhagen moet blijven", klonk het bij de Deense tak van Eurosport.

Daramy zou ook gevolgd worden door een aantal topclubs uit Europa. Maar de flankaanvaller is niet van plan om stappen over te slaan. "Er zijn grote ploegen die me bekeken hebben en ook geïnformeerd hebben, maar het complete plaatje moet kloppen. Ik ga niet naar een grote club trekken om daar van op de bank naar het voetbal te kijken", is hij duidelijk. In ieder geval is een transfer nog niet voor meteen. Donderdagavond startte Daramy immers nog gewoon in de basis tijdens het Europese duel van Kopenhagen tegen Sivasspor.

LEES OOK: Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club moet zeker nog twee flankaanvallers aantrekken ...

Meest recent

Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

30
30
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

42
42
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

46
46
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

343
343
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

99
99
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

92
92
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

403
403
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

358
358
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

107
107
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

218
218
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

659
659
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

315
315
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

209
209
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

58
58
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

33
33
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

252
252
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

86
86
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

538
538
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

196
196
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

191
191
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

425
425
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

409
409
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

316
316
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

164
164

Meer sportnieuws