'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

door
'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

Club Brugge wil zo snel mogelijk nog versterking op de flanken en blijft daarom werken aan de komst van Mohamed Daramy. Dinsdag kwam vanuit Denemarken het nieuws dat Club zijn bod nog wat verder opgetrokken had, waardoor er momenteel een recordsom van 12 miljoen euro plus bonussen op tafel zou liggen. Het blijft echter de vraag of dat voldoende is om FC Kopenhagen te overtuigen.


Volgens Hasan Cetinkaya, de makelaar van Daramy, moet dat in ieder geval lukken. "Ik kan geen garanties geven, maar ik heb er alle vertrouwen in", verklaart hij immers aan BT. "Ik verwacht een transfer in deze mercato en als het snel gebeurt, zal het een record zijn voor Kopenhagen. Dat de onderhandelingen vastlopen? Helemaal niet. Integendeel zelfs, ik sta tenslotte in contact met de clubs. Club Brugge blijft zeer geïnteresseerd en ik kan alleen maar herhalen dat het transferrecord van Kopenhagen weldra verbroken zal worden."

UPDATE 18/08
Vanuit Denemarken wordt nog getwijfeld over de slaagkansen van de Brugse transferplannen. Maar in Italië, waar het dossier ook gevolgd wordt wegens de interesse van AC Milan, weerklinken heel andere geluiden. De bekende journalist Gianluigi Longari, van onder meer Sport Italia, stelt namelijk dat Blauw-Zwart de aanvaller zo goed als beet heeft. Longari beweert dat beide clubs op de rand van een akkoord staan, enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. De landskampioen zou voor Daramy zijn eigen transferrecord verpulveren. Zo zou het gaan om een deal van in totaal 13 miljoen euro, bonussen inbegrepen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

Club moet ook de defensie nog verder versterken ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

90
90
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

50
50
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

100
100
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

166
166
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

780
780
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

371
371
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

109
109
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

483
483
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

312
312
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

225
225
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

201
201
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

213
213
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

294
294
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

392
392
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

472
472
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

231
231
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

89
89
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

470
470
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

177
177
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

843
843
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

585
585
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

234
234
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1319
1319
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

155
155
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

391
391

Meer sportnieuws