'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

door
'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

Club Brugge wil zo snel mogelijk nog versterking op de flanken en blijft daarom werken aan de komst van Mohamed Daramy. Dinsdag kwam vanuit Denemarken het nieuws dat Club zijn bod nog wat verder opgetrokken had, waardoor er momenteel een recordsom van 12 miljoen euro plus bonussen op tafel zou liggen. Het blijft echter de vraag of dat voldoende is om FC Kopenhagen te overtuigen.


Volgens Hasan Cetinkaya, de makelaar van Daramy, moet dat in ieder geval lukken. "Ik kan geen garanties geven, maar ik heb er alle vertrouwen in", verklaart hij immers aan BT. "Ik verwacht een transfer in deze mercato en als het snel gebeurt, zal het een record zijn voor Kopenhagen. Dat de onderhandelingen vastlopen? Helemaal niet. Integendeel zelfs, ik sta tenslotte in contact met de clubs. Club Brugge blijft zeer geïnteresseerd en ik kan alleen maar herhalen dat het transferrecord van Kopenhagen weldra verbroken zal worden."

UPDATE 18/08
Vanuit Denemarken wordt nog getwijfeld over de slaagkansen van de Brugse transferplannen. Maar in Italië, waar het dossier ook gevolgd wordt wegens de interesse van AC Milan, weerklinken heel andere geluiden. De bekende journalist Gianluigi Longari, van onder meer Sport Italia, stelt namelijk dat Blauw-Zwart de aanvaller zo goed als beet heeft. Longari beweert dat beide clubs op de rand van een akkoord staan, enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. De landskampioen zou voor Daramy zijn eigen transferrecord verpulveren. Zo zou het gaan om een deal van in totaal 13 miljoen euro, bonussen inbegrepen.

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Club moet ook de defensie nog verder versterken ...

Meest recent

Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

7
7
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

108
108
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

54
54
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

183
183
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

162
162
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

226
226
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

272
272
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

111
111
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

407
407
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

221
221
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

85
85
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

342
342
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

338
338
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

131
131
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

263
263
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

201
201
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

263
263
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

149
149
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

464
464
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

179
179
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

156
156
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

177
177

Meer sportnieuws