'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

door
'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

Club Brugge wil zo snel mogelijk nog versterking op de flanken en blijft daarom werken aan de komst van Mohamed Daramy. Dinsdag kwam vanuit Denemarken het nieuws dat Club zijn bod nog wat verder opgetrokken had, waardoor er momenteel een recordsom van 12 miljoen euro plus bonussen op tafel zou liggen. Het blijft echter de vraag of dat voldoende is om FC Kopenhagen te overtuigen.


Volgens Hasan Cetinkaya, de makelaar van Daramy, moet dat in ieder geval lukken. "Ik kan geen garanties geven, maar ik heb er alle vertrouwen in", verklaart hij immers aan BT. "Ik verwacht een transfer in deze mercato en als het snel gebeurt, zal het een record zijn voor Kopenhagen. Dat de onderhandelingen vastlopen? Helemaal niet. Integendeel zelfs, ik sta tenslotte in contact met de clubs. Club Brugge blijft zeer geïnteresseerd en ik kan alleen maar herhalen dat het transferrecord van Kopenhagen weldra verbroken zal worden."

UPDATE 18/08
Vanuit Denemarken wordt nog getwijfeld over de slaagkansen van de Brugse transferplannen. Maar in Italië, waar het dossier ook gevolgd wordt wegens de interesse van AC Milan, weerklinken heel andere geluiden. De bekende journalist Gianluigi Longari, van onder meer Sport Italia, stelt namelijk dat Blauw-Zwart de aanvaller zo goed als beet heeft. Longari beweert dat beide clubs op de rand van een akkoord staan, enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. De landskampioen zou voor Daramy zijn eigen transferrecord verpulveren. Zo zou het gaan om een deal van in totaal 13 miljoen euro, bonussen inbegrepen.

LEES OOK: Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Club moet ook de defensie nog verder versterken ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

46
46
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

24
24
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

68
68
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

101
101
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

283
283
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

277
277
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

187
187
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

216
216
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

192
192
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

114
114
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

129
129
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

451
451
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

389
389
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

141
141
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

432
432
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

821
821
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

181
181
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

440
440
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws