'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

1538 stemmen
'Italianen overtuigd: Club Brugge verpulvert transferrecord'

Club Brugge wil zo snel mogelijk nog versterking op de flanken en blijft daarom werken aan de komst van Mohamed Daramy. Dinsdag kwam vanuit Denemarken het nieuws dat Club zijn bod nog wat verder opgetrokken had, waardoor er momenteel een recordsom van 12 miljoen euro plus bonussen op tafel zou liggen. Het blijft echter de vraag of dat voldoende is om FC Kopenhagen te overtuigen.


Volgens Hasan Cetinkaya, de makelaar van Daramy, moet dat in ieder geval lukken. "Ik kan geen garanties geven, maar ik heb er alle vertrouwen in", verklaart hij immers aan BT. "Ik verwacht een transfer in deze mercato en als het snel gebeurt, zal het een record zijn voor Kopenhagen. Dat de onderhandelingen vastlopen? Helemaal niet. Integendeel zelfs, ik sta tenslotte in contact met de clubs. Club Brugge blijft zeer geïnteresseerd en ik kan alleen maar herhalen dat het transferrecord van Kopenhagen weldra verbroken zal worden."

UPDATE 18/08
Vanuit Denemarken wordt nog getwijfeld over de slaagkansen van de Brugse transferplannen. Maar in Italië, waar het dossier ook gevolgd wordt wegens de interesse van AC Milan, weerklinken heel andere geluiden. De bekende journalist Gianluigi Longari, van onder meer Sport Italia, stelt namelijk dat Blauw-Zwart de aanvaller zo goed als beet heeft. Longari beweert dat beide clubs op de rand van een akkoord staan, enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. De landskampioen zou voor Daramy zijn eigen transferrecord verpulveren. Zo zou het gaan om een deal van in totaal 13 miljoen euro, bonussen inbegrepen.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Club moet ook de defensie nog verder versterken ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

25
25
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

43
43
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

71
71
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

234
234
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

351
351
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

633
633
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

450
450
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws