Club Brugge drukt door voor recordaankoop

door
Club Brugge drukt door voor recordaankoop

Club Brugge heeft zondagavond voor zijn meest overtuigende prestatie van het seizoen tot dusver gezorgd. Na een indrukwekkende tweede helft won de landskampioen met duidelijke 0-4-cijfers op het veld van Zulte Waregem. En dat er terwijl er nog extra versterking onderweg is.


Nadat de Bruggelingen de voorbije weken verschillende spelers (al dan niet op huurbasis) lieten vertrekken, is de kern momenteel niet al te breed. Zeker als er op meerdere fronten gestreden moet worden. Blauw-Zwart zal zich dan ook verder trachten te versterken in de slotweken van de mercato. Bovenaan de verlanglijst staat een nieuwe flankaanvaller en daarvoor is het vizier momenteel gericht op Mohamed Daramy. Dit 19-jarige goudhaantje speelt momenteel voor FC Kopenhagen en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. Er zal dus een flink bedrag nodig zijn om zijn huidige club, die de onderhandelingen met de Bruggelingen inmiddels bevestigde, te overtuigen.

Maar Club lijkt wel degelijk van plan om door te drukken en zou bereid zijn het eigen transferrecord (van zo'n 8 miljoen euro) te verbreken. "Er is contact en achter de schermen wordt nog steeds gesproken. Hij is een speler met een enorm potentieel, dat kan iedereen ook zien. We hebben dan ook enkele vereisten voor een transfer. Als die niet worden gehaald, blijft hij in Kopenhagen", reageert sportief directeur Peter Christiansen Tipsbladet.

De hoge transfersom schrikt de landskampioen echter niet af. Volgens Deense bronnen werd al een bod van zo'n 85 miljoen kronen, een slordige 11.5 miljoen euro, neergelegd. "Maar ik denk dat ze nog iets hoger zullen gaan", aldus Christiansen, die een deel van de opbrengsten ook meteen wil investeren. "De prijs moet echt goed zijn zodat we een geschikte vervanger kunnen halen."

LEES OOK: Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Voor zo'n bedrag kan Club betere andere pistes verkennen ...

Meest recent

Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

0
0
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

29
29
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

7
7
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

26
26
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

116
116
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

58
58
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

122
122
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

66
66
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

130
130
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

280
280
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

88
88
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

148
148
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

390
390
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

139
139
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

606
606
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

274
274
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

80
80
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

258
258
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

213
213
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

297
297
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

190
190
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

467
467
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

452
452
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

261
261
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

66
66

Meer sportnieuws