FC Kopenhagen: "We zijn aan het onderhandelen met Club Brugge"

door
FC Kopenhagen:

Club Brugge is nog altijd op zoek naar zijn gewenste flankaanvaller en verkent daarbij heel wat pistes. De voorbije dagen leek het te gaan tussen Tajon Buchanan en Sebastian Villa, maar nu wordt een nieuwe naam op tafel gegooid. Club zou namelijk een bod uitgebracht hebben op een Deens toptalent.

Het Deense BT meldt immers dat er een bod van Blauw-Zwart bij FC Kopenhagen binnengelopen is voor Mohamed Daramy. De 19-jarige belofteninternational kan voorin op alle posities uit de voeten en heeft al 88 wedstrijden op zijn teller staan in het eerste elftal. Daarin scoorde hij vijftien keer en gaf hij zeven assists. Daarmee speelde hij zich ook in de kijker van AC Milan, Bayer Leverkusen, Sevilla en de Red Bull-clubs, maar Club wil hen dus te snel af zijn. Ze geloven alvast dat Daramy het idee van een transfer naar Brugge genegen zou zijn, omdat hij vreest bij een grotere club niet voldoende speelminuten te krijgen.

Hoeveel Club precies geboden heeft, is niet duidelijk. Het zou wel gaan om een transfersom die van Daramy één van de duurste uitgaande transfers ooit in de Deense competities zou maken én één van de duurste aankopen ooit van Club Brugge. Ter duiding: de duurste aankoop ooit van Club kostte 8 miljoen euro, terwijl voor de tien duurste spelers uit de Deense competities bedragen tussen 8 en 15 miljoen euro betaald werden. Het lijkt er dus op dat het bod op Daramy aardig in de buurt zal komen van het Brugse transferrecord.

UPDATE 14u45
Intussen is FC Kopenhagen al met een officiële reactie gekomen op de geruchten over Daramy. "FC Kopenhagen kan bevestigen dat er een bod is ontvangen van het Belgische Club Brugge voor Mohamed Daramy", schrijft de Deense topclub op zijn website. "Er zijn momenteel onderhandelingen aan de gang tussen de partijen, maar er is geen garantie dat er een akkoord zal bereikt worden. PARKEN Sport & Entertainment A/S heeft momenteel geen verdere commentaar. Als er een definitieve overeenkomst gesloten zou worden, zal de club dat gepast mededelen."


LEES OOK: 'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Denk je dat er een akkoord gevonden zal worden?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

45
45
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

32
32
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

52
52
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

61
61
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

50
50
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

90
90
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

104
104
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

277
277
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

109
109
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

289
289
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

403
403
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

194
194
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

285
285
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

422
422
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

125
125

Meer sportnieuws