FC Kopenhagen: "We zijn aan het onderhandelen met Club Brugge"

door
FC Kopenhagen:

Club Brugge is nog altijd op zoek naar zijn gewenste flankaanvaller en verkent daarbij heel wat pistes. De voorbije dagen leek het te gaan tussen Tajon Buchanan en Sebastian Villa, maar nu wordt een nieuwe naam op tafel gegooid. Club zou namelijk een bod uitgebracht hebben op een Deens toptalent.

Het Deense BT meldt immers dat er een bod van Blauw-Zwart bij FC Kopenhagen binnengelopen is voor Mohamed Daramy. De 19-jarige belofteninternational kan voorin op alle posities uit de voeten en heeft al 88 wedstrijden op zijn teller staan in het eerste elftal. Daarin scoorde hij vijftien keer en gaf hij zeven assists. Daarmee speelde hij zich ook in de kijker van AC Milan, Bayer Leverkusen, Sevilla en de Red Bull-clubs, maar Club wil hen dus te snel af zijn. Ze geloven alvast dat Daramy het idee van een transfer naar Brugge genegen zou zijn, omdat hij vreest bij een grotere club niet voldoende speelminuten te krijgen.

Hoeveel Club precies geboden heeft, is niet duidelijk. Het zou wel gaan om een transfersom die van Daramy één van de duurste uitgaande transfers ooit in de Deense competities zou maken én één van de duurste aankopen ooit van Club Brugge. Ter duiding: de duurste aankoop ooit van Club kostte 8 miljoen euro, terwijl voor de tien duurste spelers uit de Deense competities bedragen tussen 8 en 15 miljoen euro betaald werden. Het lijkt er dus op dat het bod op Daramy aardig in de buurt zal komen van het Brugse transferrecord.

UPDATE 14u45
Intussen is FC Kopenhagen al met een officiële reactie gekomen op de geruchten over Daramy. "FC Kopenhagen kan bevestigen dat er een bod is ontvangen van het Belgische Club Brugge voor Mohamed Daramy", schrijft de Deense topclub op zijn website. "Er zijn momenteel onderhandelingen aan de gang tussen de partijen, maar er is geen garantie dat er een akkoord zal bereikt worden. PARKEN Sport & Entertainment A/S heeft momenteel geen verdere commentaar. Als er een definitieve overeenkomst gesloten zou worden, zal de club dat gepast mededelen."


LEES OOK: Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Denk je dat er een akkoord gevonden zal worden?

Meest recent

Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

478
478
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

84
84
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

44
44
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

39
39
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

35
35
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

556
556
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

252
252
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

402
402
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

138
138
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

146
146
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

100
100
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

109
109
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

121
121
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

316
316
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

537
537
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528

Meer sportnieuws