FC Kopenhagen: "We zijn aan het onderhandelen met Club Brugge"

door
FC Kopenhagen:

Club Brugge is nog altijd op zoek naar zijn gewenste flankaanvaller en verkent daarbij heel wat pistes. De voorbije dagen leek het te gaan tussen Tajon Buchanan en Sebastian Villa, maar nu wordt een nieuwe naam op tafel gegooid. Club zou namelijk een bod uitgebracht hebben op een Deens toptalent.

Het Deense BT meldt immers dat er een bod van Blauw-Zwart bij FC Kopenhagen binnengelopen is voor Mohamed Daramy. De 19-jarige belofteninternational kan voorin op alle posities uit de voeten en heeft al 88 wedstrijden op zijn teller staan in het eerste elftal. Daarin scoorde hij vijftien keer en gaf hij zeven assists. Daarmee speelde hij zich ook in de kijker van AC Milan, Bayer Leverkusen, Sevilla en de Red Bull-clubs, maar Club wil hen dus te snel af zijn. Ze geloven alvast dat Daramy het idee van een transfer naar Brugge genegen zou zijn, omdat hij vreest bij een grotere club niet voldoende speelminuten te krijgen.

Hoeveel Club precies geboden heeft, is niet duidelijk. Het zou wel gaan om een transfersom die van Daramy één van de duurste uitgaande transfers ooit in de Deense competities zou maken én één van de duurste aankopen ooit van Club Brugge. Ter duiding: de duurste aankoop ooit van Club kostte 8 miljoen euro, terwijl voor de tien duurste spelers uit de Deense competities bedragen tussen 8 en 15 miljoen euro betaald werden. Het lijkt er dus op dat het bod op Daramy aardig in de buurt zal komen van het Brugse transferrecord.

UPDATE 14u45
Intussen is FC Kopenhagen al met een officiële reactie gekomen op de geruchten over Daramy. "FC Kopenhagen kan bevestigen dat er een bod is ontvangen van het Belgische Club Brugge voor Mohamed Daramy", schrijft de Deense topclub op zijn website. "Er zijn momenteel onderhandelingen aan de gang tussen de partijen, maar er is geen garantie dat er een akkoord zal bereikt worden. PARKEN Sport & Entertainment A/S heeft momenteel geen verdere commentaar. Als er een definitieve overeenkomst gesloten zou worden, zal de club dat gepast mededelen."


LEES OOK: ‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Denk je dat er een akkoord gevonden zal worden?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

180
180
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

173
173
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

740
740
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

190
190
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

237
237
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

662
662
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

320
320
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

204
204
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

327
327

Meer sportnieuws