'Anderlecht past voor toptransfer: Genk krijgt vrij spel'

689 stemmen
'Anderlecht past voor toptransfer: Genk krijgt vrij spel'

KRC Genk hoopte om zich via de voorrondes te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League, maar Shakhtar Donetsk bleek een maatje te groot. Een fikse domper dus, al kunnen de Limburgers wel nog vrede nemen met een ticket voor de Europa League. Er staat in de Luminus Arena dan ook nog steeds een mooi en druk najaar op het programma. John van den Brom zal dus een ruime kern nodig hebben om op meerdere fronten te scoren.


Daarom voegt de bekerhouder nu nog een extra aanwinst aan de selectie toe. Volgens de krant Het Nieuwsblad staat Genk namelijk op het punt om Ike Ugbo onder contract te leggen. De 22-jarige Nigeriaan van Chelsea, die vorig seizoen indruk maakte op huurbasis bij Cercle Brugge en wiens verbintenis op Stamford Bridge bijna afloopt, staat al even op de verlanglijst van de vicekampioen. Daar legt men naar verluidt nu een slordige 3,5 miljoen op tafel om hem definitief over te nemen. Deze week zou de transfer al afgerond worden.

UPDATE 16/08
De overgang van Ugbo liet nog een tijdje op zich wachten, maar lijkt nu wel degelijk in een afrondende fase te zitten. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano tekent de Nigeriaanse spits weldra in de Luminus Arena. Anderlecht, dat eveneens geïnteresseerd was, deed volgens de Italiaanse journalist uiteindelijk geen bod. Ook Het Laatste Nieuws meldt dat de deal, op enkele 'administratieve details na, rond is. Maandag zou de spits zelfs al officieel voorgesteld kunnen worden.

LEES OOK: 'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Wie is volgens u de beste spits?

Meest recent

‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

88
88
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

34
34
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

25
25
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

53
53
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

157
157
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

243
243
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

123
123
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

239
239
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

99
99
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

195
195
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

288
288
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

577
577
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

72
72
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

223
223
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

99
99
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

113
113
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

492
492
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

79
79

Meer sportnieuws