Genk krijgt welgekomen opsteker van vier miljoen

348 stemmen
Genk krijgt welgekomen opsteker van vier miljoen

KRC Genk verzekerde zich al vroeg in de mercato van de nodige aanwinsten. De Limburgers hebben dan ook enkele belangrijke troeven om hun doelwitten te overtuigen. De club staat er financieel goed voor, speelt doorgaans voor de prijzen, doet regelmatig mee in Europa en blijkt een ideale springplank voor de topcompetities.


Zo liet Racing in de voorbij jaren heel wat spelers vertrekken die het vervolgens helemaal maakten in de grote competities. Kevin De Bruyne, Kalidou Koulibaly, Sergeij Milinkovic-Savic, Thibaut Courtois, Joakim Maehle, Wilfred Ndidi, Timothy Castagne, ... het lijstje is behoorlijk lang. Ook Leon Bailey mag hierbij gerekend worden. De Jamaicaanse aanvaller vertrok in 2017 voor een slordige 17 miljoen euro naar Bayer Leverkusen. Daar hoorde hij enkele seizoenen tot de uitblinkers en nu verzilvert Bailey zijn prestaties met een overgang naar de Premier League.

Woensdagvoormiddag kondigde Leverkusen immers aan dat zijn transfer naar Aston Villa helemaal rond afgerond is. De club uit Birmingham zou een slordige 35 miljoen euro neertellen voor zijn komst. En daar plukt ook Genk de vruchten van. Volgens journalist Sven Claes houden de Limburgers namelijk zo'n vier miljoen euro extra over aan deze transfer. Racing had namelijk recht op 10% van de doorverkoopsom, daarnaast worden ook enkele solidariteitsbedragen uitbetaald.

LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Is het huidige Genk een titelfavoriet volgens u?

Meest recent

Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

63
63
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

111
111
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

50
50
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

195
195
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

143
143
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

106
106
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

76
76
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

89
89
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

143
143
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

92
92
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

81
81
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

411
411
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

107
107
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

272
272
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

159
159
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

370
370
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

223
223
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

160
160
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

456
456
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

142
142
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

335
335
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

320
320

Meer sportnieuws