'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

door
'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

Club Brugge rondde inmiddels de komst van Stanley Nsoki en Tibo Persyn af, maar is niet klaar met zijn werk op de transfermarkt. Blauw-Zwart mikt onder meer op nog een extra flankaanvaller. Daarvoor is het vizier onder meer op Sebastian Villa gericht, al dreigt zijn transfer af te stevenen op een heuse soap.


Deze week geraakte bekend dat Club een nieuw en verbeterd bod heeft uitgebracht op de Colombiaan van Boca Juniors. Naar verluidt legde de landskampioen zo'n zeven miljoen euro, plus twee miljoen euro aan bonussen, op tafel. Daarnaast zou Boca ook een percentage op de mogelijke doorverkoopsom krijgen. Maar de Argentijnen besloten die aanbieding andermaal te weigeren. Villa heeft naar verluidt een afkoopclausule van zo'n 40 miljoen dollar in zijn contract staan en de sportieve leiding zou er van overtuigd zijn dat de aanvaller nog meer kan opbrengen dan wat Club tot dusver bood.

Maar dat is niet naar de zin van de speler zelf. Vrijdag geraakte al bekend dat hij niet langer wil meetrainen bij Boca Juniors. En volgens Radio Mitre nam hij ook al afscheid van een aantal ploeggenoten. Het medium weet overigens dat de acties van Villa alles te maken hebben met het vernieuwde bod van Club Brugge. Villa zou namelijk bij de clubleiding gehamerd hebben om hier toch op in te gaan en wil op deze manier extra druk zetten. Voorlopig lijkt Boca Juniors evenwel niet van plan om in te gaan op zijn eisen.

LEES OOK: Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

30
30
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

104
104
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

20
20
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

62
62
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

251
251
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

86
86
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

123
123
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

180
180
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

271
271
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

198
198
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

493
493
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

359
359
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

219
219
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

51
51
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

298
298
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

169
169
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

822
822
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

730
730
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

693
693
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

127
127
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

623
623
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

534
534
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

378
378
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

303
303

Meer sportnieuws