'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

door
'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

Club Brugge rondde inmiddels de komst van Stanley Nsoki en Tibo Persyn af, maar is niet klaar met zijn werk op de transfermarkt. Blauw-Zwart mikt onder meer op nog een extra flankaanvaller. Daarvoor is het vizier onder meer op Sebastian Villa gericht, al dreigt zijn transfer af te stevenen op een heuse soap.


Deze week geraakte bekend dat Club een nieuw en verbeterd bod heeft uitgebracht op de Colombiaan van Boca Juniors. Naar verluidt legde de landskampioen zo'n zeven miljoen euro, plus twee miljoen euro aan bonussen, op tafel. Daarnaast zou Boca ook een percentage op de mogelijke doorverkoopsom krijgen. Maar de Argentijnen besloten die aanbieding andermaal te weigeren. Villa heeft naar verluidt een afkoopclausule van zo'n 40 miljoen dollar in zijn contract staan en de sportieve leiding zou er van overtuigd zijn dat de aanvaller nog meer kan opbrengen dan wat Club tot dusver bood.

Maar dat is niet naar de zin van de speler zelf. Vrijdag geraakte al bekend dat hij niet langer wil meetrainen bij Boca Juniors. En volgens Radio Mitre nam hij ook al afscheid van een aantal ploeggenoten. Het medium weet overigens dat de acties van Villa alles te maken hebben met het vernieuwde bod van Club Brugge. Villa zou namelijk bij de clubleiding gehamerd hebben om hier toch op in te gaan en wil op deze manier extra druk zetten. Voorlopig lijkt Boca Juniors evenwel niet van plan om in te gaan op zijn eisen.

LEES OOK: Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

21
21
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

66
66
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

96
96
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

34
34
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

94
94
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

47
47
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

41
41
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

85
85
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

263
263
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

232
232
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

131
131
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

430
430
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

331
331
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1120
1120
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

655
655
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

238
238
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

173
173
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

377
377
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

172
172
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

337
337
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

272
272
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

229
229
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

444
444
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

293
293

Meer sportnieuws