'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

door
'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

Club Brugge rondde inmiddels de komst van Stanley Nsoki en Tibo Persyn af, maar is niet klaar met zijn werk op de transfermarkt. Blauw-Zwart mikt onder meer op nog een extra flankaanvaller. Daarvoor is het vizier onder meer op Sebastian Villa gericht, al dreigt zijn transfer af te stevenen op een heuse soap.


Deze week geraakte bekend dat Club een nieuw en verbeterd bod heeft uitgebracht op de Colombiaan van Boca Juniors. Naar verluidt legde de landskampioen zo'n zeven miljoen euro, plus twee miljoen euro aan bonussen, op tafel. Daarnaast zou Boca ook een percentage op de mogelijke doorverkoopsom krijgen. Maar de Argentijnen besloten die aanbieding andermaal te weigeren. Villa heeft naar verluidt een afkoopclausule van zo'n 40 miljoen dollar in zijn contract staan en de sportieve leiding zou er van overtuigd zijn dat de aanvaller nog meer kan opbrengen dan wat Club tot dusver bood.

Maar dat is niet naar de zin van de speler zelf. Vrijdag geraakte al bekend dat hij niet langer wil meetrainen bij Boca Juniors. En volgens Radio Mitre nam hij ook al afscheid van een aantal ploeggenoten. Het medium weet overigens dat de acties van Villa alles te maken hebben met het vernieuwde bod van Club Brugge. Villa zou namelijk bij de clubleiding gehamerd hebben om hier toch op in te gaan en wil op deze manier extra druk zetten. Voorlopig lijkt Boca Juniors evenwel niet van plan om in te gaan op zijn eisen.

LEES OOK: Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

1
1
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

9
9
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

44
44
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

78
78
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

407
407
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

68
68
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

91
91
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

40
40
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

172
172
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

702
702
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

211
211
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

138
138
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

147
147
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

171
171
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

398
398
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

576
576
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

45
45
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

54
54
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

32
32
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

168
168
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

67
67
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

59
59
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1573
1573

Meer sportnieuws