'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

door
'Miljoenentarget zet alles op transfer naar Club Brugge'

Club Brugge rondde inmiddels de komst van Stanley Nsoki en Tibo Persyn af, maar is niet klaar met zijn werk op de transfermarkt. Blauw-Zwart mikt onder meer op nog een extra flankaanvaller. Daarvoor is het vizier onder meer op Sebastian Villa gericht, al dreigt zijn transfer af te stevenen op een heuse soap.


Deze week geraakte bekend dat Club een nieuw en verbeterd bod heeft uitgebracht op de Colombiaan van Boca Juniors. Naar verluidt legde de landskampioen zo'n zeven miljoen euro, plus twee miljoen euro aan bonussen, op tafel. Daarnaast zou Boca ook een percentage op de mogelijke doorverkoopsom krijgen. Maar de Argentijnen besloten die aanbieding andermaal te weigeren. Villa heeft naar verluidt een afkoopclausule van zo'n 40 miljoen dollar in zijn contract staan en de sportieve leiding zou er van overtuigd zijn dat de aanvaller nog meer kan opbrengen dan wat Club tot dusver bood.

Maar dat is niet naar de zin van de speler zelf. Vrijdag geraakte al bekend dat hij niet langer wil meetrainen bij Boca Juniors. En volgens Radio Mitre nam hij ook al afscheid van een aantal ploeggenoten. Het medium weet overigens dat de acties van Villa alles te maken hebben met het vernieuwde bod van Club Brugge. Villa zou namelijk bij de clubleiding gehamerd hebben om hier toch op in te gaan en wil op deze manier extra druk zetten. Voorlopig lijkt Boca Juniors evenwel niet van plan om in te gaan op zijn eisen.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

48
48
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

31
31
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

41
41
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

77
77
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

171
171
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

46
46
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

59
59
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

489
489
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

156
156
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

292
292
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

40
40
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

130
130
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

52
52
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

549
549
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

159
159
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

271
271
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

367
367
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

271
271
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

193
193
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

102
102
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

74
74
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

114
114
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

492
492

Meer sportnieuws