Boca-voorzitter laat zich uit over Club Brugge-target

549 stemmen
Boca-voorzitter laat zich uit over Club Brugge-target

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller zit Club Brugge inmiddels al enkele weken achter Sebastian Villa. Boca Juniors was tot dusver echter niet bereid om de 25-jarige Colombiaan te laten vertrekken. Deze week zag de landskampioen zelfs nog een tweede bod van zeven miljoen euro, plus twee miljoen aan bonussen én een doorverkooppercentage, geweigerd. Het leek er stilaan op dat Club dus niet meer moest hopen op de komst van Villa, maar nu komt er toch weer een verrassende wending in het dossier.


Volgens het Argentijnse Radio Mitre hebben ze bij Boca na een meeting van het sportieve departement van de club immers besloten om toch mee te werken aan een transfer. Boca wil wel de bonussen in het aanbod van Club nog aangepast zien, waarschijnlijk om hun kansen te vergroten dat ze die ook effectief zullen innen. De plotse bereidwillige houding van de Argentijnse topclub zou alles te maken met Villa zelf. Die hamerde er volgens diverse bronnen bij het bestuur per slot van rekening op dat hij absoluut richting Jan Breydel wil vertrekken, waar naar verluidt al een fraai contract voor hem klaarligt. Een oproep die zijn effect dus blijkbaar niet gemist heeft.

UPDATE 16u05
Terwijl de Belgische media het nieuws omtrent Villa mondjesmaat oppikken, is de winger een heet thema in de Argentijnse pers. Daar volgt men op de voet hoe zijn transfer naar Club in een heuse soap dreigt te ontaarden. Zo zou Villa intussen zijn kastje hebben leeggemaakt en reeds afscheid hebben genomen van zijn ploegmaats. Vrijdag gaf de viervoudig international vervolgens verstek voor de training, en liet hij weten liever niet meer voor Boca in actie te willen komen. Waar het even naar uitzag dat men daar bereid was om Villa zijn wens in te willigen, en dus in te gaan op een nieuw verbeterd bod vanuit Brugge, keerde Boca intussen echter zijn kar. Indien de speler niet op zijn passen terugkomt, overweegt het naar verluidt juridische stappen.

UPDATE 18u08
Tijdens een persconferentie zag Boca-voorzitter Jorge Amor Ameal zich nu genoodzaakt een woordje uitleg te verschaffen bij de situatie van zijn sterspeler. "De Villa-kwestie ligt vandaag bij onze juridische afdeling, dus we wachten af. Van sancties is voorlopig geen sprake. We werken aan een oplossing", aldus de preses van de Argentijnse topploeg. Tussen de lijnen kunnen we mogelijk dus verstaan dat hij geneigd is om Villa zijn zin te geven en in te gaan op het laatste bod van Blauw-Zwart. Afwachten of een lange soap daarmee effectief vermeden wordt, en de Colombiaan een dezer dagen wordt voorgesteld in Westkapelle.

Denkt u dat de transfer van Villa in orde komt?

Meest recent

'Drama voor Union SG: monstersom valt plots weg'

Een klein voetbaldrama voor Union SG en Anan Khalaili. De rechterflankspeler leek op weg naar een ...

27
27
Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

16
16
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

88
88
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

126
126
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

533
533
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

169
169
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

198
198
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

304
304
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

229
229
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

259
259
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

250
250
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

720
720
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

699
699
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

484
484
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

116
116
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

325
325
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

156
156
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

644
644
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

178
178
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

192
192
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

554
554
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

264
264
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

485
485
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

111
111
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

610
610

Meer sportnieuws