Boca-voorzitter laat zich uit over Club Brugge-target

door
Boca-voorzitter laat zich uit over Club Brugge-target

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller zit Club Brugge inmiddels al enkele weken achter Sebastian Villa. Boca Juniors was tot dusver echter niet bereid om de 25-jarige Colombiaan te laten vertrekken. Deze week zag de landskampioen zelfs nog een tweede bod van zeven miljoen euro, plus twee miljoen aan bonussen én een doorverkooppercentage, geweigerd. Het leek er stilaan op dat Club dus niet meer moest hopen op de komst van Villa, maar nu komt er toch weer een verrassende wending in het dossier.


Volgens het Argentijnse Radio Mitre hebben ze bij Boca na een meeting van het sportieve departement van de club immers besloten om toch mee te werken aan een transfer. Boca wil wel de bonussen in het aanbod van Club nog aangepast zien, waarschijnlijk om hun kansen te vergroten dat ze die ook effectief zullen innen. De plotse bereidwillige houding van de Argentijnse topclub zou alles te maken met Villa zelf. Die hamerde er volgens diverse bronnen bij het bestuur per slot van rekening op dat hij absoluut richting Jan Breydel wil vertrekken, waar naar verluidt al een fraai contract voor hem klaarligt. Een oproep die zijn effect dus blijkbaar niet gemist heeft.

UPDATE 16u05
Terwijl de Belgische media het nieuws omtrent Villa mondjesmaat oppikken, is de winger een heet thema in de Argentijnse pers. Daar volgt men op de voet hoe zijn transfer naar Club in een heuse soap dreigt te ontaarden. Zo zou Villa intussen zijn kastje hebben leeggemaakt en reeds afscheid hebben genomen van zijn ploegmaats. Vrijdag gaf de viervoudig international vervolgens verstek voor de training, en liet hij weten liever niet meer voor Boca in actie te willen komen. Waar het even naar uitzag dat men daar bereid was om Villa zijn wens in te willigen, en dus in te gaan op een nieuw verbeterd bod vanuit Brugge, keerde Boca intussen echter zijn kar. Indien de speler niet op zijn passen terugkomt, overweegt het naar verluidt juridische stappen.

UPDATE 18u08
Tijdens een persconferentie zag Boca-voorzitter Jorge Amor Ameal zich nu genoodzaakt een woordje uitleg te verschaffen bij de situatie van zijn sterspeler. "De Villa-kwestie ligt vandaag bij onze juridische afdeling, dus we wachten af. Van sancties is voorlopig geen sprake. We werken aan een oplossing", aldus de preses van de Argentijnse topploeg. Tussen de lijnen kunnen we mogelijk dus verstaan dat hij geneigd is om Villa zijn zin te geven en in te gaan op het laatste bod van Blauw-Zwart. Afwachten of een lange soap daarmee effectief vermeden wordt, en de Colombiaan een dezer dagen wordt voorgesteld in Westkapelle.

Denkt u dat de transfer van Villa in orde komt?

Meest recent

'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

4
4
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

162
162
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

158
158
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

126
126
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

109
109
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

51
51
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

59
59
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

103
103
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

205
205
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

58
58
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

73
73
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

576
576
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

182
182
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

253
253
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

324
324
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

43
43
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

144
144
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

562
562
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

165
165
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

402
402
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

285
285
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

201
201

Meer sportnieuws