TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Yaremchuk, Anderlecht dicht bij nieuwe spits'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Yaremchuk, Anderlecht dicht bij nieuwe spits'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht lijkt dicht bij de komst van een nieuwe spits te staan. Volgens transferspecialist Nicolo Schira is Paars-Wit in vergevorderde onderhandelingen met Bayern München om Joshua Zirkzee op huurbasis over te nemen. Er zou ook sprake van een aankoopoptie zijn. Christian Kouamé van Fiorentina blijft het alternatief. Aan uitgaande zijde staat Michel Vlap dan weer steeds dichter bij een tijdelijk vertrek. FC Twente bevestigde de interesse in een huurdeal. Ook PEC Zwolle zou belangstelling tonen.

Volgens verschillende bronnen staat Roman Yaremchuk dicht bij een overgang naar de Portugese topclub SL Benfica, dat al langer interesse toont. De 25-jarige aanvaller kende een sterk EK met Oekraïne en de afgelopen dagen werd hij gelinkt aan AS Roma, maar het lijkt dus Lissabon te worden. AA Gent zou zo'n 15 miljoen euro aan de spits verdienen. Elisha Owusu zou dan weer in beeld zijn bij het Franse Bordeaux.

Club Brugge blijft doordrukken voor de Colombiaanse winger Sebastian Villa. Maar door de houding van diens club Boca juniors wil dit dossier niet bepaald vlotten. Ondertussen bevestigde Hans Vanaken in een interview met Het Laatste Nieuws dat hij van plan is om deze zomer in Brugge te blijven. Een vertrek van Noa Lang blijft dan weer wel aan de orde, al kwam er tot dusver nog geen noemenswaardig bod binnen op de Nederlandse winger.

Paul Onuachu blijft maar wachten op zijn gedroomde transfer. En dat heeft mogelijk met de vraagprijs te maken. Volgens Het Laatste Nieuws mikt KRC Genk namelijk op zo'n 30 miljoen euro. Wat gezien de ontwikkelingen op de markt en het feit dat hij alweer 27 jaar is, behoorlijk veel is. Er zouden zelfs al bepaalde ploegen zijn afgehaakt op deze vraagprijs.

Verschillende Italiaanse media melden dat KV Oostende en Arthur Theate een totaalakkoord bereikt hebben met Bologna over een transfer. Volgens La Gazzetta dello Sport weigerde KVO een aanbieding uit de Bundesliga, wellicht van FC Köln. Theate wou zelf liever ook naar de Serie A en krijgt dus zijn zin. Corriere dello Sport maakt melding van een transfersom van 6,5 miljoen euro zonder bonussen.

Het Nieuwsblad weet dat Dylan Mbayo eerstdaags zijn kribbel zet onder een meerjarige contract bij KV Kortrijk. De 19-jarige flankaanvaller behoorde dit seizoen nog geen enkele keer tot de selectie bij AA Gent, waar hij dus op een zijspoor dreigde te belanden. Bij de Kerels hoopt Mbayo nu sneller zijn doorbraak te forceren.

BUITENLAND
Real Sociedad probeert om Adnan Januzaj te doen bijtekenen, maar een akkoord rolde er nog steeds niet uit de bus. Ze moeten dus stilaan beginnen denken aan een eventuele transfer in de zomer als ze hem straks niet gratis de deur uit willen zien lopen. Er is alvast één kandidaat om het gewezen toptalent binnen te halen, want enkele weken geleden werd Januzaj al aan SS Lazio gelinkt. Die interesse is nog steeds actueel, stelt La Gazzetta dello Sport.

Martin Braithwaite staat op het punt om afscheid te nemen van FC Barcelona. De Deense spits (30) kan zijn loopbaan voortzetten bij West Ham United. SPORT claimt dat West Ham en Braithwaite verregaande onderhandelingen voeren. Beide clubs zijn het praktisch al eens over een transfersom van vijftien miljoen euro, waardoor het nu aan de Deense spits is om de deal rond te maken.

Arsenal heeft Ben White weggehaald bij reeksgenoot Brighton & Hove Albion. Met 58 miljoen euro wordt de Engelse centrale verdediger de derde duurste inkomende transfer ooit van de club. Er rust dus veel druk op zijn schouders. White is een Engels international en behoort tot de jonge lichting voetballers die volop aan het doorbreken is bij Engeland.

Volgens Goal is Arsenal verder ook bereid om dertig miljoen euro te betalen voor Bruno Guimarães, dat is een 23-jarige Braziliaan die momenteel nog onder contract staat bij Olympique Lyon. De concurrentiestrijd was voor Albert Sambi Lokonga belooft dus nog intenser te worden.

LEES OOK: AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Trending:

'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Denkt u dat Lang deze zomer nog vertrekt bij Club Brugge?

Meest recent

"Ik was graag naar PSV gegaan, Anderlecht was slagvaardiger"

RSC Anderlecht deed al héél wat transfers. Olivier Renard mag allerminst klagen over ...

11
11
STVV doet opvallende zet met Bart Appeltans

STVV stelde gisteren zijn nieuwe truitjes voor. Ze werden ontworpen door designer Bart Appeltans. ...

8
8
Kompany: "Ben zelden zo overstuur geweest"

Bayern München verloor met 2-0 van PSG in de kwartfinales van het WK voor clubs. Dat zal ...

44
44
Anderlecht leert belangrijke lessen in beste oefenpot

RSC Anderlecht won met 1-0 van Aris Saloniki, waar Luis Vazquez de enige treffer scoorde. ...

194
194
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

220
220
STVV klaar met transferhuiswerk? Vrancken velt oordeel

STVV had gisteren zijn fandag. Op deze supportersbijeenkomst spraken Wouter Vrancken, Rein Van ...

67
67
Hoe Ilay Camara véél zorgen van Besnik Hasi kan oplossen

RSC Anderlecht haalt Ilay Camara terug naar het Lotto Park. Twee jaar nadat hij voor ongeveer een ...

161
161
Heymans doet boekje open: “Zij wilden me ook”

Daan Heymans is voorlopig de enige zomeraanwinst van KRC Genk. De Limburgers haalden hem enkele ...

229
229
WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

134
134
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

294
294
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

582
582
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

160
160
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

55
55
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

685
685
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

129
129
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

948
948
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

195
195
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

245
245
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

300
300
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

113
113
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

935
935
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

631
631
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

368
368
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

253
253
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

838
838

Meer sportnieuws