'Genk houdt vast aan gigantische vraagprijs Onuachu'

595 stemmen
'Genk houdt vast aan gigantische vraagprijs Onuachu'

KRC Genk moet volgende week vol aan de bak in de voorrondes van de Champions League en neemt het eerst voor eigen volk op tegen Shakhtar Donetsk. De generale repetitie op dat duel leverde echter niet het gewenste resultaat op. Zo verloor Racing vrijdagavond met 3-4 van KV Oostende.


Nochtans was Genk lange tijd de betere ploeg en had het de wedstrijd veel eerder op slot kunnen doen. Maar er werden net zoals in de vorige wedstrijden enkele goede kansen gemist. Iets wat tegen Shakhtar absoluut niet meer mag gebeuren. De kans dan ook reëel dat Paul Onuachu dinsdag weer zal opdraven. De Gouden Stier van vorig seizoen zat vrijdag verrassend genoeg niet in de wedstrijdselectie. Volgens coach John van den Brom, die de spits weliswaar hoopt te recupereren tegen Shakhtar, was de Nigeriaan onvoldoende gefocust.

En naar alle waarschijnlijkheid spelen transferperikelen daar een rol in. Onuachu hoopt namelijk om zijn goede statistieken van vorig seizoen te kunnen verzilveren met de stap naar een grotere club/competitie. Maar tot dusver bleef de belangstelling redelijk beperkt. En dat heeft mogelijk met de Genkse vraagprijs te maken. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Racing namelijk op zo'n 30 miljoen euro. Wat gezien de ontwikkelingen op de markt en het feit dat hij alweer 27 jaar is, behoorlijk veel is. Volgens HLN zouden bepaalde ploegen dan ook al zijn afgehaakt op deze vraagprijs. Afwachten dus of het alsnog tot een doorbraak komt.

LEES OOK: 'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

🚀

Dertig miljoen is te veel voor Onuachu ...

Meest recent

Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

1
1
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

103
103
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

71
71
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

150
150
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

450
450
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

248
248
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

235
235
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

342
342
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

314
314
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

250
250
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

155
155
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

389
389
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

269
269
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

138
138
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

114
114
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

165
165
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

203
203
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

151
151
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

98
98
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

467
467
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

113
113
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

306
306
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168

Meer sportnieuws