'Genk houdt vast aan gigantische vraagprijs Onuachu'

door
'Genk houdt vast aan gigantische vraagprijs Onuachu'

KRC Genk moet volgende week vol aan de bak in de voorrondes van de Champions League en neemt het eerst voor eigen volk op tegen Shakhtar Donetsk. De generale repetitie op dat duel leverde echter niet het gewenste resultaat op. Zo verloor Racing vrijdagavond met 3-4 van KV Oostende.


Nochtans was Genk lange tijd de betere ploeg en had het de wedstrijd veel eerder op slot kunnen doen. Maar er werden net zoals in de vorige wedstrijden enkele goede kansen gemist. Iets wat tegen Shakhtar absoluut niet meer mag gebeuren. De kans dan ook reëel dat Paul Onuachu dinsdag weer zal opdraven. De Gouden Stier van vorig seizoen zat vrijdag verrassend genoeg niet in de wedstrijdselectie. Volgens coach John van den Brom, die de spits weliswaar hoopt te recupereren tegen Shakhtar, was de Nigeriaan onvoldoende gefocust.

En naar alle waarschijnlijkheid spelen transferperikelen daar een rol in. Onuachu hoopt namelijk om zijn goede statistieken van vorig seizoen te kunnen verzilveren met de stap naar een grotere club/competitie. Maar tot dusver bleef de belangstelling redelijk beperkt. En dat heeft mogelijk met de Genkse vraagprijs te maken. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Racing namelijk op zo'n 30 miljoen euro. Wat gezien de ontwikkelingen op de markt en het feit dat hij alweer 27 jaar is, behoorlijk veel is. Volgens HLN zouden bepaalde ploegen dan ook al zijn afgehaakt op deze vraagprijs. Afwachten dus of het alsnog tot een doorbraak komt.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Dertig miljoen is te veel voor Onuachu ...

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

0
0
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

25
25
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

91
91
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

26
26
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

186
186
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

86
86
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

188
188
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

285
285
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

243
243
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

390
390
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

179
179
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

147
147
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

108
108
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

145
145
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

81
81
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

256
256
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

595
595
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

69
69
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

120
120
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

346
346
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

109
109
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

324
324

Meer sportnieuws