'Club Brugge bibbert: topcoach zet zinnen op Mata'

door
'Club Brugge bibbert: topcoach zet zinnen op Mata'

Club Brugge liet vorige week van zich spreken door Odilon Kossounou aan Bayer Leverkusen te verkopen van een bedrag dat zou kunnen oplopen tot een slordige 30 miljoen euro. Een financieel knappe deal, bovendien bleven de andere sterkhouders tot dusver gewoon op post. Al kan daar deze zomer wel nog verandering in komen.


Zo blijft het wachten wat er zal gebeuren met Noa Lang, die zijn contract tot dusver nog niet verlengde. En ook een vertrek van Clinton Mata zou niet op voorhand uitgesloten zijn. Eerder deze zomer geraakte al bekend dat de verdediger op de verlanglijst staat bij de Spaanse topclub Sevilla FC. En volgens Sport/Voetbalmagazine is die belangstelling nog steeds actueel. Coach Julen Lopetegui (ex-Real Madrid en -bondscoach Spanje) zou alvast helemaal overtuigd zijn en wil van Mata naar verluidt zijn zomerse topaanwinst in de defensie willen maken.

De Andalusiërs zouden wel eerst spelers moeten verkopen alvorens ze zelf kunnen toeslaan. Maar de transfer van Bryan Gil naar Tottenham, was begin deze week alvast een stap in de goede richting. Indien er straks een interessant bod op tafel komt en Mata wil de stap zetten, lijkt Club hem gezien zijn verdiensten weinig in de weg te leggen. De speler zelf houdt in ieder geval zijn opties open. "Ik concentreer me nu op Club Brugge. Aan een eventuele transfer denk ik niet. Maar daar tegenover verstop ik niet dat ik ambitie heb", zei hij vorige week nog bij Eleven Sports.

LEES OOK: Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Club moet er alles aan doen om Mata te houden ...

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

24
24
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

31
31
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

37
37
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

35
35
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

47
47
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

61
61
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

78
78
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

95
95
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

36
36
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

126
126
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

200
200
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

441
441
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

372
372
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

306
306
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

270
270
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

193
193
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

162
162
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

99
99
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

302
302
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

489
489
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

204
204
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

231
231
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

329
329
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

516
516
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

282
282

Meer sportnieuws