'Club Brugge bibbert: topcoach zet zinnen op Mata'

door
'Club Brugge bibbert: topcoach zet zinnen op Mata'

Club Brugge liet vorige week van zich spreken door Odilon Kossounou aan Bayer Leverkusen te verkopen van een bedrag dat zou kunnen oplopen tot een slordige 30 miljoen euro. Een financieel knappe deal, bovendien bleven de andere sterkhouders tot dusver gewoon op post. Al kan daar deze zomer wel nog verandering in komen.


Zo blijft het wachten wat er zal gebeuren met Noa Lang, die zijn contract tot dusver nog niet verlengde. En ook een vertrek van Clinton Mata zou niet op voorhand uitgesloten zijn. Eerder deze zomer geraakte al bekend dat de verdediger op de verlanglijst staat bij de Spaanse topclub Sevilla FC. En volgens Sport/Voetbalmagazine is die belangstelling nog steeds actueel. Coach Julen Lopetegui (ex-Real Madrid en -bondscoach Spanje) zou alvast helemaal overtuigd zijn en wil van Mata naar verluidt zijn zomerse topaanwinst in de defensie willen maken.

De Andalusiërs zouden wel eerst spelers moeten verkopen alvorens ze zelf kunnen toeslaan. Maar de transfer van Bryan Gil naar Tottenham, was begin deze week alvast een stap in de goede richting. Indien er straks een interessant bod op tafel komt en Mata wil de stap zetten, lijkt Club hem gezien zijn verdiensten weinig in de weg te leggen. De speler zelf houdt in ieder geval zijn opties open. "Ik concentreer me nu op Club Brugge. Aan een eventuele transfer denk ik niet. Maar daar tegenover verstop ik niet dat ik ambitie heb", zei hij vorige week nog bij Eleven Sports.

LEES OOK: Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club moet er alles aan doen om Mata te houden ...

Meest recent

'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

48
48
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

26
26
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

183
183
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

250
250
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

216
216
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

106
106
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

181
181
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

96
96
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

328
328
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

159
159
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

183
183
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

161
161
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

122
122
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

452
452
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

65
65
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

162
162
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

337
337
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

82
82
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

398
398
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

338
338
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

227
227
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

541
541
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

200
200

Meer sportnieuws