Club Brugge is eindelijk officieel verlost van Krmencik

door
Club Brugge is eindelijk officieel verlost van Krmencik

Club Brugge mag de voorbije jaren terugblikken op een geslaagd transferbeleid, maar uiteraard was niet iedereen een voltreffer. Vooral in de zoektocht naar een diepe spits liep het meermaals verkeerd, met Michael Krmencik als grootste miscast. De aanvaller heeft dan ook geen toekomst meer bij Blauw-Zwart.

Gelukkig heerste er vooral vanuit zijn thuisland redelijk wat interesse. Daar weet het lokale medium Aktualne.cz nu te melden dat de 32-voudig international op weg is naar Slavia Praag. Een bron dicht bij de onderhandelingen stelt zelfs dat de deal zo goed als rond is. Krmencik zelf verhuisde alvast terug naar de Tsjechische hoofdstad. Club zou daarbij nog 2,5 miljoen recupereren.

UPDATE 15u15

Volgens Het Nieuwsblad heeft Club Brugge een definitieve uitweg gevonden voor Michael Krmencik. De Tsjech zou op uitleenbasis aan de slag gaan bij Slavia Praag, de club die al even aan hem gelinkt werd. De krant vermeldt erbij dat de deal een optie omvat waarbij Slavia de speler automatisch koopt voor 2,5 miljoen euro als het zich weet te plaatsen voor de Champions League. Zo lijkt de landskampioen dus eindelijk verlost te zijn van Krmencik, die geen toekomst meer had in Brugge. 

UPDATE 23/07
Club Brugge is eindelijk helemaal verlost van Michael Krmencik. Beide clubs hebben via hun officiële kanalen aangekondigd dat de spits voor de rest van het seizoen op huurbasis naar Slavia Praag verhuist. In de huurovereenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen die automatisch gelicht zal worden als Slavia Praag zich weet te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League.


LEES OOK: Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Goede deal voor Club?

Meest recent

Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

2
2
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

11
11
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

32
32
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

144
144
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

3
3
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

197
197
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

124
124
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

104
104
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

30
30
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

157
157
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

57
57
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

38
38
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

71
71
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

107
107
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

81
81
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

68
68
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

571
571
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

264
264
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

164
164
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

199
199

Meer sportnieuws