Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

1082
Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

Enkele dagen voor de competitiestart heeft Didier Lamkel Zé het andermaal te bont gemaakt bij Antwerp FC. Na een zoveelste discussie vond hij er begin deze week niet beter op dan de kleedkamers te bekladden, waarop de club hem om non-actief zette. Hoe de soap zal verder gaan is voorlopig koffiedik kijken.


Al heeft Lamkel Zé zelf wel een ideaal scenario in gedachten. Zo flirtte hij de voorbije dagen via zijn Instagram-account openlijk met een transfer naar RSC Anderlecht. En dinsdag ging hij zelfs nog een stapje verder. De Kameroener deelde immers een mogelijke basiself van Paars-Wit, waarbij hij zichzelf ook in de ploeg zette (zie screenshot onderaan). Toch lijkt het bijzonder onwaarschijnlijk dat de aanvaller weldra in het Lotto Park aan de slag gaat. Vanuit Brussel kwamen voorlopig geen concrete signalen die wijzen op wederzijdse interesse. Bovendien lijkt Antwerp niet van plan om mee te werken aan een vertrek naar een rechtstreekse concurrent.

Daarom deelde Lamkel Zé ook verschillende artikels waarin verwezen wordt naar de gevreesde 'Wet van '78', waarmee een speler zijn contract eenzijdig kan laten ontbinden. De kans dat hij daar uiteindelijk beroep op zal doen is evenwel klein. Dat zou immers een bijzonder kostelijke affaire worden en bovendien werd het gebruik ervan onlangs nog formeel afgekeurd door de Pro League. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat ook de FIFA zou kunnen ingrijpen indien LZ7 hiervan gebruik maakt. De wereldvoetbalbond zou hem zelfs een tijdelijk speelverbod kunnen opleggen, waardoor geïnteresseerde clubs ongetwijfeld zouden afhaken.

En dat lijkt Lamkel Zé inmiddels ook zelf te beseffen. Zo gooide hij het op Instagram al over een andere boeg. In zijn laatste story deelde bij bijvoorbeeld een post van een jonge fan die hem vraagt bij Antwerp te blijven. Het einde van deze soap is dus nog niet in zicht.

De ideale RSCA-opstelling volgens LZ7:

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

Anderlecht moet formeel afstand nemen van het gedrag van LZ7 ...

Meest recent

Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

50
50
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

19
19
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

21
21
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

203
203
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

18
18
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

331
331
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

32
32
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

598
598
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

55
55
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

507
507
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

207
207
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1002
1002
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

158
158
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

207
207
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

15
15
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

97
97
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

313
313
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

250
250
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

298
298
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

126
126
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

65
65
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137

Meer sportnieuws