Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

door
Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

Enkele dagen voor de competitiestart heeft Didier Lamkel Zé het andermaal te bont gemaakt bij Antwerp FC. Na een zoveelste discussie vond hij er begin deze week niet beter op dan de kleedkamers te bekladden, waarop de club hem om non-actief zette. Hoe de soap zal verder gaan is voorlopig koffiedik kijken.


Al heeft Lamkel Zé zelf wel een ideaal scenario in gedachten. Zo flirtte hij de voorbije dagen via zijn Instagram-account openlijk met een transfer naar RSC Anderlecht. En dinsdag ging hij zelfs nog een stapje verder. De Kameroener deelde immers een mogelijke basiself van Paars-Wit, waarbij hij zichzelf ook in de ploeg zette (zie screenshot onderaan). Toch lijkt het bijzonder onwaarschijnlijk dat de aanvaller weldra in het Lotto Park aan de slag gaat. Vanuit Brussel kwamen voorlopig geen concrete signalen die wijzen op wederzijdse interesse. Bovendien lijkt Antwerp niet van plan om mee te werken aan een vertrek naar een rechtstreekse concurrent.

Daarom deelde Lamkel Zé ook verschillende artikels waarin verwezen wordt naar de gevreesde 'Wet van '78', waarmee een speler zijn contract eenzijdig kan laten ontbinden. De kans dat hij daar uiteindelijk beroep op zal doen is evenwel klein. Dat zou immers een bijzonder kostelijke affaire worden en bovendien werd het gebruik ervan onlangs nog formeel afgekeurd door de Pro League. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat ook de FIFA zou kunnen ingrijpen indien LZ7 hiervan gebruik maakt. De wereldvoetbalbond zou hem zelfs een tijdelijk speelverbod kunnen opleggen, waardoor geïnteresseerde clubs ongetwijfeld zouden afhaken.

En dat lijkt Lamkel Zé inmiddels ook zelf te beseffen. Zo gooide hij het op Instagram al over een andere boeg. In zijn laatste story deelde bij bijvoorbeeld een post van een jonge fan die hem vraagt bij Antwerp te blijven. Het einde van deze soap is dus nog niet in zicht.

De ideale RSCA-opstelling volgens LZ7:

LEES OOK: Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Anderlecht moet formeel afstand nemen van het gedrag van LZ7 ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

165
165
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

41
41
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

103
103
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

95
95
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

191
191
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

170
170
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

68
68
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

141
141
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

107
107
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

304
304
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

260
260
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

147
147
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

516
516
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

403
403
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1379
1379
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

714
714
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

256
256
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

189
189
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

395
395
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

180
180
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

352
352

Meer sportnieuws