Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

door
Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

Enkele dagen voor de competitiestart heeft Didier Lamkel Zé het andermaal te bont gemaakt bij Antwerp FC. Na een zoveelste discussie vond hij er begin deze week niet beter op dan de kleedkamers te bekladden, waarop de club hem om non-actief zette. Hoe de soap zal verder gaan is voorlopig koffiedik kijken.


Al heeft Lamkel Zé zelf wel een ideaal scenario in gedachten. Zo flirtte hij de voorbije dagen via zijn Instagram-account openlijk met een transfer naar RSC Anderlecht. En dinsdag ging hij zelfs nog een stapje verder. De Kameroener deelde immers een mogelijke basiself van Paars-Wit, waarbij hij zichzelf ook in de ploeg zette (zie screenshot onderaan). Toch lijkt het bijzonder onwaarschijnlijk dat de aanvaller weldra in het Lotto Park aan de slag gaat. Vanuit Brussel kwamen voorlopig geen concrete signalen die wijzen op wederzijdse interesse. Bovendien lijkt Antwerp niet van plan om mee te werken aan een vertrek naar een rechtstreekse concurrent.

Daarom deelde Lamkel Zé ook verschillende artikels waarin verwezen wordt naar de gevreesde 'Wet van '78', waarmee een speler zijn contract eenzijdig kan laten ontbinden. De kans dat hij daar uiteindelijk beroep op zal doen is evenwel klein. Dat zou immers een bijzonder kostelijke affaire worden en bovendien werd het gebruik ervan onlangs nog formeel afgekeurd door de Pro League. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat ook de FIFA zou kunnen ingrijpen indien LZ7 hiervan gebruik maakt. De wereldvoetbalbond zou hem zelfs een tijdelijk speelverbod kunnen opleggen, waardoor geïnteresseerde clubs ongetwijfeld zouden afhaken.

En dat lijkt Lamkel Zé inmiddels ook zelf te beseffen. Zo gooide hij het op Instagram al over een andere boeg. In zijn laatste story deelde bij bijvoorbeeld een post van een jonge fan die hem vraagt bij Antwerp te blijven. Het einde van deze soap is dus nog niet in zicht.

De ideale RSCA-opstelling volgens LZ7:

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Anderlecht moet formeel afstand nemen van het gedrag van LZ7 ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

274
274
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

24
24
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

40
40
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

18
18
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

12
12
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

29
29
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

35
35
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

104
104
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

69
69
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

123
123
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

186
186
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

205
205
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

197
197
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

194
194
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

297
297
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

87
87
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

344
344
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

195
195
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

430
430
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

298
298
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

395
395
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

314
314

Meer sportnieuws