Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

1082 stemmen
Lamkel Zé gaat stap verder in flirt met Anderlecht: FIFA kan ingrijpen

Enkele dagen voor de competitiestart heeft Didier Lamkel Zé het andermaal te bont gemaakt bij Antwerp FC. Na een zoveelste discussie vond hij er begin deze week niet beter op dan de kleedkamers te bekladden, waarop de club hem om non-actief zette. Hoe de soap zal verder gaan is voorlopig koffiedik kijken.


Al heeft Lamkel Zé zelf wel een ideaal scenario in gedachten. Zo flirtte hij de voorbije dagen via zijn Instagram-account openlijk met een transfer naar RSC Anderlecht. En dinsdag ging hij zelfs nog een stapje verder. De Kameroener deelde immers een mogelijke basiself van Paars-Wit, waarbij hij zichzelf ook in de ploeg zette (zie screenshot onderaan). Toch lijkt het bijzonder onwaarschijnlijk dat de aanvaller weldra in het Lotto Park aan de slag gaat. Vanuit Brussel kwamen voorlopig geen concrete signalen die wijzen op wederzijdse interesse. Bovendien lijkt Antwerp niet van plan om mee te werken aan een vertrek naar een rechtstreekse concurrent.

Daarom deelde Lamkel Zé ook verschillende artikels waarin verwezen wordt naar de gevreesde 'Wet van '78', waarmee een speler zijn contract eenzijdig kan laten ontbinden. De kans dat hij daar uiteindelijk beroep op zal doen is evenwel klein. Dat zou immers een bijzonder kostelijke affaire worden en bovendien werd het gebruik ervan onlangs nog formeel afgekeurd door de Pro League. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat ook de FIFA zou kunnen ingrijpen indien LZ7 hiervan gebruik maakt. De wereldvoetbalbond zou hem zelfs een tijdelijk speelverbod kunnen opleggen, waardoor geïnteresseerde clubs ongetwijfeld zouden afhaken.

En dat lijkt Lamkel Zé inmiddels ook zelf te beseffen. Zo gooide hij het op Instagram al over een andere boeg. In zijn laatste story deelde bij bijvoorbeeld een post van een jonge fan die hem vraagt bij Antwerp te blijven. Het einde van deze soap is dus nog niet in zicht.

De ideale RSCA-opstelling volgens LZ7:

LEES OOK: TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

Anderlecht moet formeel afstand nemen van het gedrag van LZ7 ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

27
27
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

44
44
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

17
17
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

43
43
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

155
155
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

381
381
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

60
60
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

250
250
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

384
384
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

343
343
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

346
346
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

257
257
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

231
231
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

444
444
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

305
305
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

287
287
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

76
76
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

177
177
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

320
320
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

497
497

Meer sportnieuws