'Anderlecht wil Ugbo uit handen Genk houden'

1013
'Anderlecht wil Ugbo uit handen Genk houden'

KRC Genk kende tot dusver al een zeer interessante mercato, maar is nog niet klaar met zijn huiswerk. Het medium All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een aanvaller gaan aantrekken. Zo zou Ike Ugbo goed op weg zijn om in de Luminus Arena aan de slag te gaan.


De Nigeriaanse aanvaller is eigendom van Chelsea FC en daar eist men naar verluidt 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen.Volgens de doorgaans betrouwbare Fabrizio Romano zou Racing zelfs heel dicht staan bij een doorbaak. De Italiaan meldt dat de Limburgers een persoonlijk akkoord gevonden hebben met Ugbo. Hij voegt er nog bij dat de Nigeriaan zo snel mogelijk naar Genk wil verhuizen en dat de deal in de komende dagen rond zou kunnen zijn.

UPDATE 20/07
Genk lijkt dus over de beste papieren te beschikken in het dossier-Ugbo, maar zolang de deal niet rond is blijven ook andere clubs kans maken op zijn komst. Naast het Italiaanse Bologna zou er ook vanuit eigen land concurrentie heersen. Zo meldt Goal.com dat ook Anderlecht aast op de diensten van de Nigeriaan. De Brusselaars willen zo snel mogelijk een nieuwe spits aantrekken en zouden in Ugbo dus een geschikte aanwinst zien. Door de verkoop van Albert Sambi Lokonga heeft RSCA ook extra middelen ter beschikking. Genk zou volgens de genoemde bron nog steeds frontrunner zijn, maar Paars-Wit is zeker nog niet uitgeteld.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

2
2
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

40
40
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

60
60
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

41
41
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

107
107
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

150
150
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

85
85
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

160
160
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

73
73
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

363
363
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

255
255
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

207
207
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

963
963
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

385
385
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

159
159
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

202
202
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281

Meer sportnieuws