'Anderlecht wil Ugbo uit handen Genk houden'

door
'Anderlecht wil Ugbo uit handen Genk houden'

KRC Genk kende tot dusver al een zeer interessante mercato, maar is nog niet klaar met zijn huiswerk. Het medium All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een aanvaller gaan aantrekken. Zo zou Ike Ugbo goed op weg zijn om in de Luminus Arena aan de slag te gaan.


De Nigeriaanse aanvaller is eigendom van Chelsea FC en daar eist men naar verluidt 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen.Volgens de doorgaans betrouwbare Fabrizio Romano zou Racing zelfs heel dicht staan bij een doorbaak. De Italiaan meldt dat de Limburgers een persoonlijk akkoord gevonden hebben met Ugbo. Hij voegt er nog bij dat de Nigeriaan zo snel mogelijk naar Genk wil verhuizen en dat de deal in de komende dagen rond zou kunnen zijn.

UPDATE 20/07
Genk lijkt dus over de beste papieren te beschikken in het dossier-Ugbo, maar zolang de deal niet rond is blijven ook andere clubs kans maken op zijn komst. Naast het Italiaanse Bologna zou er ook vanuit eigen land concurrentie heersen. Zo meldt Goal.com dat ook Anderlecht aast op de diensten van de Nigeriaan. De Brusselaars willen zo snel mogelijk een nieuwe spits aantrekken en zouden in Ugbo dus een geschikte aanwinst zien. Door de verkoop van Albert Sambi Lokonga heeft RSCA ook extra middelen ter beschikking. Genk zou volgens de genoemde bron nog steeds frontrunner zijn, maar Paars-Wit is zeker nog niet uitgeteld.

LEES OOK: Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

15
15
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

14
14
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

58
58
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

62
62
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

88
88
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

66
66
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

226
226
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

228
228
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

18
18
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

591
591
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

55
55
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

146
146
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

110
110
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

290
290
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

416
416
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

184
184
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

121
121
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

169
169
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

114
114
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

306
306
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

61
61
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

834
834
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

503
503

Meer sportnieuws