'Italianen willen toptransfer KRC Genk kapen'

door
'Italianen willen toptransfer KRC Genk kapen'

KRC Genk kende tot dusver al een zeer interessante mercato, maar is nog niet klaar met zijn huiswerk. Het medium All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een aanvaller gaan aantrekken. Zo zou Ike Ugbo goed op weg zijn om in de Luminus Arena aan de slag te gaan.


De Nigeriaanse aanvaller is eigendom van Chelsea FC en daar eist men 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen.Volgens de doorgaans betrouwbare Fabrizio Romano zou Racing zelfs heel dicht staan bij een doorbaak. De Italiaan meldt dat de Limburgers een persoonlijk akkoord gevonden hebben met Ugbo. Hij voegt er nog bij dat de Nigeriaan zo snel mogelijk naar Genk wil verhuizen en dat de deal in de komende dagen rond zou kunnen zijn.

UPDATE 20/07
Het heeft er dus alle schijn van dat Ugbo, vorig seizoen goed voor 16 goals namens Cercle Brugge, weldra aan de slag gaat bij de Limburgers. Maar de transfer is nog niet helemaal rond en dus blijven er ook kapers op de kust. Volgens de Italiaanse krant Il Resto del Carlino staat de Nigeriaan immers ook op het lijstje bij Bologna, dat hem naar de Serie A wil halen. Ugbo zou er echter wel slechts een alternatief voor Marko Arnautovic zijn, waardoor Genk nog steeds over de beste papieren beschikt. Toch kunnen Dimitri De Condé en co best niet te lang wachten om de deal te beklinken.

LEES OOK: Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Met deze kern móét de titel het doel zijn voor Genk ...

Meest recent

Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

1
1
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

231
231
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

49
49
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

53
53
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

218
218
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

189
189
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

119
119
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

349
349
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

226
226
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

452
452
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

38
38
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

386
386
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

177
177
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

224
224
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

393
393
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

475
475
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

281
281
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

150
150
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

74
74
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

64
64
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

138
138
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

418
418
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

336
336
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

311
311

Meer sportnieuws