'Italianen willen toptransfer KRC Genk kapen'

door
'Italianen willen toptransfer KRC Genk kapen'

KRC Genk kende tot dusver al een zeer interessante mercato, maar is nog niet klaar met zijn huiswerk. Het medium All Nigeria Soccer weet dat de Limburgers weldra nog een aanvaller gaan aantrekken. Zo zou Ike Ugbo goed op weg zijn om in de Luminus Arena aan de slag te gaan.


De Nigeriaanse aanvaller is eigendom van Chelsea FC en daar eist men 5 miljoen euro. Genk zou bereid zijn om ongeveer aan die vraagprijs te voldoen.Volgens de doorgaans betrouwbare Fabrizio Romano zou Racing zelfs heel dicht staan bij een doorbaak. De Italiaan meldt dat de Limburgers een persoonlijk akkoord gevonden hebben met Ugbo. Hij voegt er nog bij dat de Nigeriaan zo snel mogelijk naar Genk wil verhuizen en dat de deal in de komende dagen rond zou kunnen zijn.

UPDATE 20/07
Het heeft er dus alle schijn van dat Ugbo, vorig seizoen goed voor 16 goals namens Cercle Brugge, weldra aan de slag gaat bij de Limburgers. Maar de transfer is nog niet helemaal rond en dus blijven er ook kapers op de kust. Volgens de Italiaanse krant Il Resto del Carlino staat de Nigeriaan immers ook op het lijstje bij Bologna, dat hem naar de Serie A wil halen. Ugbo zou er echter wel slechts een alternatief voor Marko Arnautovic zijn, waardoor Genk nog steeds over de beste papieren beschikt. Toch kunnen Dimitri De Condé en co best niet te lang wachten om de deal te beklinken.

LEES OOK: 10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

🚀

Met deze kern móét de titel het doel zijn voor Genk ...

Meest recent

De Mil moet puzzelen: AA Gent mist twee sterkhouders

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

24
24
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

92
92
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

420
420
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

142
142
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

114
114
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

290
290
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

42
42
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

234
234
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

85
85
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

276
276
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

95
95
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

536
536
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

44
44
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

90
90
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

186
186
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

697
697
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

103
103
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

369
369
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

293
293
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1483
1483
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

562
562
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

157
157
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

645
645
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

351
351

Meer sportnieuws