TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou een oplossing hebben gevonden voor de overbodige Ognjen Vranjes. De Bosnische verdediger zou andermaal bij AEK Athene aan de slag gaan. Paars-Wit zou volgens de berichtgeving wel geen transfersom opstrijken. Zo zouden RSCA en Vranjes een akkoord hebben gevonden over de ontbinding van zijn contract. De verdediger strijkt immers een royaal salaris op en daar zou de club dus van verlost geraken. Ondertussen zou Alexandro Bernabei in beeld zijn. Dat is een 20-jarige linksachter van het Argentijnse Lanus, die ook hoger op de flank kan uitgespeeld worden.

Club Brugge werd onlangs in verband gebracht met Tyrell Malacia, een veelbelovende Nederlandse linksback. Ondertussen lijkt een overgang echter van de baan te zijn. "Ik heb bijgetekend en ik ben dus nu bij Feyenoord. Dat ik al persoonlijk rond met Club Brugge? Ja, daar kijk ik allemaal niet naar. Ik ben bij Feyenoord en dat is het belangrijkste", reageerde de speler zelf bij ESPN. Blauw-Zwart, dat naar verluidt 6 miljoen euro bood, zal dus andere pistes moeten volgen.

Bij KRC Genk verwachtte iedereen een snel vertrek van Paul Onuachu en Jhon Lucumi, maar voorlopig ziet het er niet naar uit dat zij gaan vertrekken. Dat laat sportief directeur Dimitri De Condé weten op de officiële kanalen. "Wij willen onze ploeg bij elkaar houden. Het is uiteraard een markt met vraag en aanbod, maar voorlopig is het stil rondom hen. We gaan ze alvast enkel voor een prijs laten gaan waar wij ons in kunnen vinden."

Aurelio Buta lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Antwerp FC. De transferspecialist Fabrizio Romano stelt namelijk dat de Portugese back wel eens naar Celtic Glasgow zou kunnen trekken. Een nieuwe rechtsback is daar de volgende prioriteit. Er worden verschillende pistes gevolgd, maar volgens Romano zouden de onderhandelingen met Antwerp alvast zijn opgestart.

BUITENLAND
Adnan Januzaj heeft nog maar een jaar contract bij Real Sociedad, waardoor een vertrek deze zomer niet uitgesloten is. Er is ook interesse, want Tuttomercatoweb weet dat SS Lazio zeer gecharmeerd is van de 26-jarige. De Romeinen zouden weldra contact kunnen opnemen met zijn makelaar Mino Raiola, die momenteel met Sociedad wel nog aan het onderhandelen is over een contractverlenging.

Manchester United lijkt zijn tweede topaankoop beet te hebben: Raphaël Varane. Journalist Nicolo Schira weet dat de deal zo goed als rond is. Varane heeft zelf al zijn zegen gegeven voor de transfer en bereikte een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract met een jaarloon van 12 miljoen euro. Ook met Real Madrid lijkt United er bijna uit te zijn over een transfersom van rond de 60 miljoen euro.

Harry Kane heeft naar verluidt alles over voor een toptransfer naar Manchester City. Zo zou de Engelse spits van Tottenham Hotspur een overstap willen forceren, door niet meer op het trainingsveld van Spurs te verschijnen. Dat meldt The Telegraph zaterdag. Volgens het Britse medium stellen de teamgenoten van Kane bij de Engelse nationale ploeg, dat de spits zich niet meer laat zien op de training van de Londenaren. Momenteel vertoeft hij wel nog op vakantie.

Olivier Giroud vertrekt bij Chelsea, zo kondigde hij hoogstpersoonlijk aan via Twitter. Hij gaat zoals verwacht bij AC Milan aan de slag. De Rossoneri maakten zijn komst inmiddels ook al bekend. In San Siro, waar hij de concurrentie moet aangaan met Zlatan Ibrahimovic, zal hij het rugnummer 9 gaan dragen. Over de duur van zijn contract of de transfersom werd niet gecommuniceerd.

Volgens de Italiaanse krant La Repubblica maakt het AS Roma van coach José Mourinho een behoorlijk goede kans op de komst van Mauro Icardi van Paris Saint-Germain. De Argentijn mag vertrekken van de Parijzenaars. Voorwaarde voor de komst van Icardi naar het Stadio Olimpico is wel dat Edin Dzeko bij vertrekt.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Denkt u dat Onuachu in september nog voor Genk speelt?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

6
6
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

14
14
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

18
18
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

359
359
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

209
209
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

100
100
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

336
336
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

118
118
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

168
168
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

120
120
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

88
88
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

101
101
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

284
284
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

148
148
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

496
496
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

370
370
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

517
517
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

455
455
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

384
384

Meer sportnieuws