TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou een oplossing hebben gevonden voor de overbodige Ognjen Vranjes. De Bosnische verdediger zou andermaal bij AEK Athene aan de slag gaan. Paars-Wit zou volgens de berichtgeving wel geen transfersom opstrijken. Zo zouden RSCA en Vranjes een akkoord hebben gevonden over de ontbinding van zijn contract. De verdediger strijkt immers een royaal salaris op en daar zou de club dus van verlost geraken. Ondertussen zou Alexandro Bernabei in beeld zijn. Dat is een 20-jarige linksachter van het Argentijnse Lanus, die ook hoger op de flank kan uitgespeeld worden.

Club Brugge werd onlangs in verband gebracht met Tyrell Malacia, een veelbelovende Nederlandse linksback. Ondertussen lijkt een overgang echter van de baan te zijn. "Ik heb bijgetekend en ik ben dus nu bij Feyenoord. Dat ik al persoonlijk rond met Club Brugge? Ja, daar kijk ik allemaal niet naar. Ik ben bij Feyenoord en dat is het belangrijkste", reageerde de speler zelf bij ESPN. Blauw-Zwart, dat naar verluidt 6 miljoen euro bood, zal dus andere pistes moeten volgen.

Bij KRC Genk verwachtte iedereen een snel vertrek van Paul Onuachu en Jhon Lucumi, maar voorlopig ziet het er niet naar uit dat zij gaan vertrekken. Dat laat sportief directeur Dimitri De Condé weten op de officiële kanalen. "Wij willen onze ploeg bij elkaar houden. Het is uiteraard een markt met vraag en aanbod, maar voorlopig is het stil rondom hen. We gaan ze alvast enkel voor een prijs laten gaan waar wij ons in kunnen vinden."

Aurelio Buta lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Antwerp FC. De transferspecialist Fabrizio Romano stelt namelijk dat de Portugese back wel eens naar Celtic Glasgow zou kunnen trekken. Een nieuwe rechtsback is daar de volgende prioriteit. Er worden verschillende pistes gevolgd, maar volgens Romano zouden de onderhandelingen met Antwerp alvast zijn opgestart.

BUITENLAND
Adnan Januzaj heeft nog maar een jaar contract bij Real Sociedad, waardoor een vertrek deze zomer niet uitgesloten is. Er is ook interesse, want Tuttomercatoweb weet dat SS Lazio zeer gecharmeerd is van de 26-jarige. De Romeinen zouden weldra contact kunnen opnemen met zijn makelaar Mino Raiola, die momenteel met Sociedad wel nog aan het onderhandelen is over een contractverlenging.

Manchester United lijkt zijn tweede topaankoop beet te hebben: Raphaël Varane. Journalist Nicolo Schira weet dat de deal zo goed als rond is. Varane heeft zelf al zijn zegen gegeven voor de transfer en bereikte een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract met een jaarloon van 12 miljoen euro. Ook met Real Madrid lijkt United er bijna uit te zijn over een transfersom van rond de 60 miljoen euro.

Harry Kane heeft naar verluidt alles over voor een toptransfer naar Manchester City. Zo zou de Engelse spits van Tottenham Hotspur een overstap willen forceren, door niet meer op het trainingsveld van Spurs te verschijnen. Dat meldt The Telegraph zaterdag. Volgens het Britse medium stellen de teamgenoten van Kane bij de Engelse nationale ploeg, dat de spits zich niet meer laat zien op de training van de Londenaren. Momenteel vertoeft hij wel nog op vakantie.

Olivier Giroud vertrekt bij Chelsea, zo kondigde hij hoogstpersoonlijk aan via Twitter. Hij gaat zoals verwacht bij AC Milan aan de slag. De Rossoneri maakten zijn komst inmiddels ook al bekend. In San Siro, waar hij de concurrentie moet aangaan met Zlatan Ibrahimovic, zal hij het rugnummer 9 gaan dragen. Over de duur van zijn contract of de transfersom werd niet gecommuniceerd.

Volgens de Italiaanse krant La Repubblica maakt het AS Roma van coach José Mourinho een behoorlijk goede kans op de komst van Mauro Icardi van Paris Saint-Germain. De Argentijn mag vertrekken van de Parijzenaars. Voorwaarde voor de komst van Icardi naar het Stadio Olimpico is wel dat Edin Dzeko bij vertrekt.

LEES OOK: Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Denkt u dat Onuachu in september nog voor Genk speelt?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

3
3
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

93
93
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

104
104
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

111
111
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

44
44
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

271
271
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

150
150
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

463
463
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

177
177
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

237
237
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

469
469
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

710
710
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

325
325
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

712
712
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

610
610
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

444
444
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

585
585
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws