TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou een oplossing hebben gevonden voor de overbodige Ognjen Vranjes. De Bosnische verdediger zou andermaal bij AEK Athene aan de slag gaan. Paars-Wit zou volgens de berichtgeving wel geen transfersom opstrijken. Zo zouden RSCA en Vranjes een akkoord hebben gevonden over de ontbinding van zijn contract. De verdediger strijkt immers een royaal salaris op en daar zou de club dus van verlost geraken. Ondertussen zou Alexandro Bernabei in beeld zijn. Dat is een 20-jarige linksachter van het Argentijnse Lanus, die ook hoger op de flank kan uitgespeeld worden.

Club Brugge werd onlangs in verband gebracht met Tyrell Malacia, een veelbelovende Nederlandse linksback. Ondertussen lijkt een overgang echter van de baan te zijn. "Ik heb bijgetekend en ik ben dus nu bij Feyenoord. Dat ik al persoonlijk rond met Club Brugge? Ja, daar kijk ik allemaal niet naar. Ik ben bij Feyenoord en dat is het belangrijkste", reageerde de speler zelf bij ESPN. Blauw-Zwart, dat naar verluidt 6 miljoen euro bood, zal dus andere pistes moeten volgen.

Bij KRC Genk verwachtte iedereen een snel vertrek van Paul Onuachu en Jhon Lucumi, maar voorlopig ziet het er niet naar uit dat zij gaan vertrekken. Dat laat sportief directeur Dimitri De Condé weten op de officiële kanalen. "Wij willen onze ploeg bij elkaar houden. Het is uiteraard een markt met vraag en aanbod, maar voorlopig is het stil rondom hen. We gaan ze alvast enkel voor een prijs laten gaan waar wij ons in kunnen vinden."

Aurelio Buta lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Antwerp FC. De transferspecialist Fabrizio Romano stelt namelijk dat de Portugese back wel eens naar Celtic Glasgow zou kunnen trekken. Een nieuwe rechtsback is daar de volgende prioriteit. Er worden verschillende pistes gevolgd, maar volgens Romano zouden de onderhandelingen met Antwerp alvast zijn opgestart.

BUITENLAND
Adnan Januzaj heeft nog maar een jaar contract bij Real Sociedad, waardoor een vertrek deze zomer niet uitgesloten is. Er is ook interesse, want Tuttomercatoweb weet dat SS Lazio zeer gecharmeerd is van de 26-jarige. De Romeinen zouden weldra contact kunnen opnemen met zijn makelaar Mino Raiola, die momenteel met Sociedad wel nog aan het onderhandelen is over een contractverlenging.

Manchester United lijkt zijn tweede topaankoop beet te hebben: Raphaël Varane. Journalist Nicolo Schira weet dat de deal zo goed als rond is. Varane heeft zelf al zijn zegen gegeven voor de transfer en bereikte een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract met een jaarloon van 12 miljoen euro. Ook met Real Madrid lijkt United er bijna uit te zijn over een transfersom van rond de 60 miljoen euro.

Harry Kane heeft naar verluidt alles over voor een toptransfer naar Manchester City. Zo zou de Engelse spits van Tottenham Hotspur een overstap willen forceren, door niet meer op het trainingsveld van Spurs te verschijnen. Dat meldt The Telegraph zaterdag. Volgens het Britse medium stellen de teamgenoten van Kane bij de Engelse nationale ploeg, dat de spits zich niet meer laat zien op de training van de Londenaren. Momenteel vertoeft hij wel nog op vakantie.

Olivier Giroud vertrekt bij Chelsea, zo kondigde hij hoogstpersoonlijk aan via Twitter. Hij gaat zoals verwacht bij AC Milan aan de slag. De Rossoneri maakten zijn komst inmiddels ook al bekend. In San Siro, waar hij de concurrentie moet aangaan met Zlatan Ibrahimovic, zal hij het rugnummer 9 gaan dragen. Over de duur van zijn contract of de transfersom werd niet gecommuniceerd.

Volgens de Italiaanse krant La Repubblica maakt het AS Roma van coach José Mourinho een behoorlijk goede kans op de komst van Mauro Icardi van Paris Saint-Germain. De Argentijn mag vertrekken van de Parijzenaars. Voorwaarde voor de komst van Icardi naar het Stadio Olimpico is wel dat Edin Dzeko bij vertrekt.

LEES OOK: 'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

Denkt u dat Onuachu in september nog voor Genk speelt?

Meest recent

Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

0
0
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

61
61
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

306
306
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

100
100
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

38
38
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

79
79
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

75
75
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

90
90
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

170
170
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

51
51
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

123
123
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

313
313
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

95
95
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

391
391
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

270
270
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

56
56
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

17
17
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

97
97
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

81
81
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

136
136
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1047
1047
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

182
182
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

311
311
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

607
607

Meer sportnieuws