TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

486 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou een oplossing hebben gevonden voor de overbodige Ognjen Vranjes. De Bosnische verdediger zou andermaal bij AEK Athene aan de slag gaan. Paars-Wit zou volgens de berichtgeving wel geen transfersom opstrijken. Zo zouden RSCA en Vranjes een akkoord hebben gevonden over de ontbinding van zijn contract. De verdediger strijkt immers een royaal salaris op en daar zou de club dus van verlost geraken. Ondertussen zou Alexandro Bernabei in beeld zijn. Dat is een 20-jarige linksachter van het Argentijnse Lanus, die ook hoger op de flank kan uitgespeeld worden.

Club Brugge werd onlangs in verband gebracht met Tyrell Malacia, een veelbelovende Nederlandse linksback. Ondertussen lijkt een overgang echter van de baan te zijn. "Ik heb bijgetekend en ik ben dus nu bij Feyenoord. Dat ik al persoonlijk rond met Club Brugge? Ja, daar kijk ik allemaal niet naar. Ik ben bij Feyenoord en dat is het belangrijkste", reageerde de speler zelf bij ESPN. Blauw-Zwart, dat naar verluidt 6 miljoen euro bood, zal dus andere pistes moeten volgen.

Bij KRC Genk verwachtte iedereen een snel vertrek van Paul Onuachu en Jhon Lucumi, maar voorlopig ziet het er niet naar uit dat zij gaan vertrekken. Dat laat sportief directeur Dimitri De Condé weten op de officiële kanalen. "Wij willen onze ploeg bij elkaar houden. Het is uiteraard een markt met vraag en aanbod, maar voorlopig is het stil rondom hen. We gaan ze alvast enkel voor een prijs laten gaan waar wij ons in kunnen vinden."

Aurelio Buta lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Antwerp FC. De transferspecialist Fabrizio Romano stelt namelijk dat de Portugese back wel eens naar Celtic Glasgow zou kunnen trekken. Een nieuwe rechtsback is daar de volgende prioriteit. Er worden verschillende pistes gevolgd, maar volgens Romano zouden de onderhandelingen met Antwerp alvast zijn opgestart.

BUITENLAND
Adnan Januzaj heeft nog maar een jaar contract bij Real Sociedad, waardoor een vertrek deze zomer niet uitgesloten is. Er is ook interesse, want Tuttomercatoweb weet dat SS Lazio zeer gecharmeerd is van de 26-jarige. De Romeinen zouden weldra contact kunnen opnemen met zijn makelaar Mino Raiola, die momenteel met Sociedad wel nog aan het onderhandelen is over een contractverlenging.

Manchester United lijkt zijn tweede topaankoop beet te hebben: Raphaël Varane. Journalist Nicolo Schira weet dat de deal zo goed als rond is. Varane heeft zelf al zijn zegen gegeven voor de transfer en bereikte een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract met een jaarloon van 12 miljoen euro. Ook met Real Madrid lijkt United er bijna uit te zijn over een transfersom van rond de 60 miljoen euro.

Harry Kane heeft naar verluidt alles over voor een toptransfer naar Manchester City. Zo zou de Engelse spits van Tottenham Hotspur een overstap willen forceren, door niet meer op het trainingsveld van Spurs te verschijnen. Dat meldt The Telegraph zaterdag. Volgens het Britse medium stellen de teamgenoten van Kane bij de Engelse nationale ploeg, dat de spits zich niet meer laat zien op de training van de Londenaren. Momenteel vertoeft hij wel nog op vakantie.

Olivier Giroud vertrekt bij Chelsea, zo kondigde hij hoogstpersoonlijk aan via Twitter. Hij gaat zoals verwacht bij AC Milan aan de slag. De Rossoneri maakten zijn komst inmiddels ook al bekend. In San Siro, waar hij de concurrentie moet aangaan met Zlatan Ibrahimovic, zal hij het rugnummer 9 gaan dragen. Over de duur van zijn contract of de transfersom werd niet gecommuniceerd.

Volgens de Italiaanse krant La Repubblica maakt het AS Roma van coach José Mourinho een behoorlijk goede kans op de komst van Mauro Icardi van Paris Saint-Germain. De Argentijn mag vertrekken van de Parijzenaars. Voorwaarde voor de komst van Icardi naar het Stadio Olimpico is wel dat Edin Dzeko bij vertrekt.

LEES OOK: Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Denkt u dat Onuachu in september nog voor Genk speelt?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

39
39
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

220
220
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

63
63
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

32
32
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

126
126
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

228
228
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

359
359
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

109
109
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

84
84
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

547
547
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

615
615
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

83
83
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

656
656
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

305
305
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

119
119
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1026
1026
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

929
929
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

164
164
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

340
340
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

661
661
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

971
971

Meer sportnieuws