TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wordt afgewezen, sterkhouder weg bij Antwerp'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou een oplossing hebben gevonden voor de overbodige Ognjen Vranjes. De Bosnische verdediger zou andermaal bij AEK Athene aan de slag gaan. Paars-Wit zou volgens de berichtgeving wel geen transfersom opstrijken. Zo zouden RSCA en Vranjes een akkoord hebben gevonden over de ontbinding van zijn contract. De verdediger strijkt immers een royaal salaris op en daar zou de club dus van verlost geraken. Ondertussen zou Alexandro Bernabei in beeld zijn. Dat is een 20-jarige linksachter van het Argentijnse Lanus, die ook hoger op de flank kan uitgespeeld worden.

Club Brugge werd onlangs in verband gebracht met Tyrell Malacia, een veelbelovende Nederlandse linksback. Ondertussen lijkt een overgang echter van de baan te zijn. "Ik heb bijgetekend en ik ben dus nu bij Feyenoord. Dat ik al persoonlijk rond met Club Brugge? Ja, daar kijk ik allemaal niet naar. Ik ben bij Feyenoord en dat is het belangrijkste", reageerde de speler zelf bij ESPN. Blauw-Zwart, dat naar verluidt 6 miljoen euro bood, zal dus andere pistes moeten volgen.

Bij KRC Genk verwachtte iedereen een snel vertrek van Paul Onuachu en Jhon Lucumi, maar voorlopig ziet het er niet naar uit dat zij gaan vertrekken. Dat laat sportief directeur Dimitri De Condé weten op de officiële kanalen. "Wij willen onze ploeg bij elkaar houden. Het is uiteraard een markt met vraag en aanbod, maar voorlopig is het stil rondom hen. We gaan ze alvast enkel voor een prijs laten gaan waar wij ons in kunnen vinden."

Aurelio Buta lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Antwerp FC. De transferspecialist Fabrizio Romano stelt namelijk dat de Portugese back wel eens naar Celtic Glasgow zou kunnen trekken. Een nieuwe rechtsback is daar de volgende prioriteit. Er worden verschillende pistes gevolgd, maar volgens Romano zouden de onderhandelingen met Antwerp alvast zijn opgestart.

BUITENLAND
Adnan Januzaj heeft nog maar een jaar contract bij Real Sociedad, waardoor een vertrek deze zomer niet uitgesloten is. Er is ook interesse, want Tuttomercatoweb weet dat SS Lazio zeer gecharmeerd is van de 26-jarige. De Romeinen zouden weldra contact kunnen opnemen met zijn makelaar Mino Raiola, die momenteel met Sociedad wel nog aan het onderhandelen is over een contractverlenging.

Manchester United lijkt zijn tweede topaankoop beet te hebben: Raphaël Varane. Journalist Nicolo Schira weet dat de deal zo goed als rond is. Varane heeft zelf al zijn zegen gegeven voor de transfer en bereikte een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract met een jaarloon van 12 miljoen euro. Ook met Real Madrid lijkt United er bijna uit te zijn over een transfersom van rond de 60 miljoen euro.

Harry Kane heeft naar verluidt alles over voor een toptransfer naar Manchester City. Zo zou de Engelse spits van Tottenham Hotspur een overstap willen forceren, door niet meer op het trainingsveld van Spurs te verschijnen. Dat meldt The Telegraph zaterdag. Volgens het Britse medium stellen de teamgenoten van Kane bij de Engelse nationale ploeg, dat de spits zich niet meer laat zien op de training van de Londenaren. Momenteel vertoeft hij wel nog op vakantie.

Olivier Giroud vertrekt bij Chelsea, zo kondigde hij hoogstpersoonlijk aan via Twitter. Hij gaat zoals verwacht bij AC Milan aan de slag. De Rossoneri maakten zijn komst inmiddels ook al bekend. In San Siro, waar hij de concurrentie moet aangaan met Zlatan Ibrahimovic, zal hij het rugnummer 9 gaan dragen. Over de duur van zijn contract of de transfersom werd niet gecommuniceerd.

Volgens de Italiaanse krant La Repubblica maakt het AS Roma van coach José Mourinho een behoorlijk goede kans op de komst van Mauro Icardi van Paris Saint-Germain. De Argentijn mag vertrekken van de Parijzenaars. Voorwaarde voor de komst van Icardi naar het Stadio Olimpico is wel dat Edin Dzeko bij vertrekt.

LEES OOK: Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

Denkt u dat Onuachu in september nog voor Genk speelt?

Meest recent

Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

13
13
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

41
41
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

75
75
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

150
150
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

74
74
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

116
116
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

169
169
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

409
409
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

611
611
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

355
355
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

236
236
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

341
341
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

121
121
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

554
554
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

178
178
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

63
63
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

71
71
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

147
147
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

330
330
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

256
256
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

397
397
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

425
425
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

120
120

Meer sportnieuws