Club krijgt eerste waarschuwing: "Titel moet onze ambitie zijn"

288 stemmen
Club krijgt eerste waarschuwing:

Zaterdagavond is het zover, dan wordt het nieuwe seizoen op de Belgische velden op gang getrapt. Als traditionele opener strijden de landskampioen en de bekerwinnaar in een onderling duel om de Supercup. Net zoals op de slotspeeldag krijgen we dus opnieuw een clash tussen Club Brugge en KRC Genk te zien.


En die wedstrijd wordt mogelijk ook een belangrijke indicator voor het komende voetbalseizoen. Zo zou de titelstrijd wel eens opnieuw kunnen uitdraaien op een duel tussen Club en Genk. In de vorige jaargang kwamen de Limburgers na een indrukwekkende reeks in de PO's slechts één puntje te kort om de hoofdprijs uit handen van Blauw-Zwart te houden. Sindsdien haalde Racing echter een aantal interessante aanwinsten in huis, terwijl de sterkhouders tot dusver op post bleven. De ambities zijn dan ook behoorlijk groot in de Luminus Arena.

Zo werd coach John van de Brom gepolst naar de doelen voor komend seizoen. En de Nederlander windt er geen doekjes om: Genk gaat wel degelijk voor de titel. "We willen beter doen dan vorig seizoen, toen wonnen we de beker en werden we tweede. Met terug te kijken op vorig seizoen, kan je ook vooruit kijken naar het komende. Als club zijn we ervan overtuigd dat we de selectie hebben om mee te strijden voor het hoogste. Ik zeg niet dat we kampioen gáán worden, maar je moet wel die ambitie hebben. Dat is gezond", werd VD Brom geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Met zijn huidige kern hoort Genk bij de drie grootste titelfavorieten ...

Meest recent

Rode Duivel verrast iedereen op eerste WK

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

0
0
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

15
15
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

185
185
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

151
151
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

92
92
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

171
171
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

44
44
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

60
60
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

354
354
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

139
139
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

350
350
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

469
469
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1173
1173
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

126
126
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

459
459
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125

Meer sportnieuws