Club krijgt eerste waarschuwing: "Titel moet onze ambitie zijn"

door
Club krijgt eerste waarschuwing:

Zaterdagavond is het zover, dan wordt het nieuwe seizoen op de Belgische velden op gang getrapt. Als traditionele opener strijden de landskampioen en de bekerwinnaar in een onderling duel om de Supercup. Net zoals op de slotspeeldag krijgen we dus opnieuw een clash tussen Club Brugge en KRC Genk te zien.


En die wedstrijd wordt mogelijk ook een belangrijke indicator voor het komende voetbalseizoen. Zo zou de titelstrijd wel eens opnieuw kunnen uitdraaien op een duel tussen Club en Genk. In de vorige jaargang kwamen de Limburgers na een indrukwekkende reeks in de PO's slechts één puntje te kort om de hoofdprijs uit handen van Blauw-Zwart te houden. Sindsdien haalde Racing echter een aantal interessante aanwinsten in huis, terwijl de sterkhouders tot dusver op post bleven. De ambities zijn dan ook behoorlijk groot in de Luminus Arena.

Zo werd coach John van de Brom gepolst naar de doelen voor komend seizoen. En de Nederlander windt er geen doekjes om: Genk gaat wel degelijk voor de titel. "We willen beter doen dan vorig seizoen, toen wonnen we de beker en werden we tweede. Met terug te kijken op vorig seizoen, kan je ook vooruit kijken naar het komende. Als club zijn we ervan overtuigd dat we de selectie hebben om mee te strijden voor het hoogste. Ik zeg niet dat we kampioen gáán worden, maar je moet wel die ambitie hebben. Dat is gezond", werd VD Brom geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Met zijn huidige kern hoort Genk bij de drie grootste titelfavorieten ...

Meest recent

Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

2
2
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

78
78
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

20
20
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

38
38
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

108
108
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

142
142
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

55
55
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

49
49
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

180
180
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

445
445
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

121
121
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

95
95
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

415
415
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

154
154
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

234
234
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

71
71
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

362
362
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

87
87
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

251
251
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

318
318
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

340
340

Meer sportnieuws