Waasland-Beveren verloor zaterdagavond met 2-0-cijfers Achter De Kazerne bij KV Mechelen. Voor Jonas Ivens was het een speciale wedstrijd. "Ik keek er enorm naar uit om terug te keren naar Mechelen. Ik heb hier vier super mooie jaren beleefd. Jammer dat we hier de punten verliezen", vertelt de centrale verdediger van de Waaslanders.
"De wil van Mechelen was enorm groot om te winnen. Dat merkte je ook aan hun duels. Ze stonden met het mes op de keel en als tegenstander krijg je dan een heel moeilijke wedstrijd", beseft Ivens.
"Ik denk dat we de eerste helft een goede organisatie hebben neergezet. Mechelen heeft weinig kansen gekregen. Dan krijgen we een doelpunt tegen op een stilstaande fase, jammer. In de tweede helft voetbalden we te weinig en gaven we veel weg. Dan valt ook die tweede goal en was het zo goed als gedaan.â€