Romano geeft stand van zaken in dossier-Lokonga

door
Romano geeft stand van zaken in dossier-Lokonga

Anderlecht moest het de voorbije jaren redden met beperkte middelen en moest daardoor rekenen op lucratieve uitgaande transfers van zijn jonge talenten. Vorige zomer werd zo Jérémy Doku voor 26 miljoen euro verkocht aan Stade Rennes en voor deze zomer heeft Paars-Wit zijn topverkoop ook zo goed als beet.


Het was de voorbije dagen al duidelijk dat onderhandelingen over de transfer van Albert Sambi Lokonga in een laatste fase zaten en nu meldt ook Het Laatste Nieuws dat de transfer zo goed als rond is. Anderlecht en Arsenal zouden nog de laatste punten en komma's zetten op het transferakkoord, maar zowel de clubs als de speler - die al een tijdje een persoonlijk akkoord heeft - zijn helemaal zeker dat de transfer zal doorgaan.

UPDATE 14/07
Hoewel de deal volgens verschillende bronnen al een tijdje in de afrondende fase zit, blijft het voorlopig wachten op een officiële bevestiging van de betrokken clubs. Maar lang lijkt dat niet meer te gaan duren. Zo kwam Fabrizio Romano woensdagavond met een nieuwe update. Volgens de betrouwbare transferspecialist mag Lokonga zich inmiddels een speler van Arsenal noemen. Het nodige papierwerk zou enkele dagen geleden al zijn afgerond. Allicht volgt de aankondiging na zijn verplichte quarantaine-periode, zodat hij eerst nog de nodige video's kan opnemen en kan poseren in het shirt van zijn nieuwe club.

LEES OOK: Waarom Lokonga meteen voor probleem staat bij Arsenal

LEES OOK: 'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Lokonga was beter nog een seizoen gebleven ...

Meest recent

Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

28
28
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

56
56
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

171
171
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

49
49
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

107
107
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

273
273
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

43
43
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

370
370
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

47
47
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1062
1062
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

497
497
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

240
240
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

213
213
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

121
121
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

246
246
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

73
73
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

527
527
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

604
604
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

157
157
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

199
199
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

155
155
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

352
352
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

144
144
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

306
306

Meer sportnieuws