'Club Brugge richt vizier op Juventus-Belg'

399 stemmen
'Club Brugge richt vizier op Juventus-Belg'

Voor Club Brugge zit de voorbereiding er binnen enkele dagen alweer op, zaterdagavond wordt het nieuwe seizoen afgetrapt met de Supercup tegen KRC Genk. In aanloop naar het treffen met de bekerwinnaar is het wel nog steeds wachten op versterking. Blauw-Zwart is echter bezig met verschillende dossiers, volgens Het Nieuwsblad wordt ook in Italië naar aanwinsten gespeurd.


Om te kunnen meestrijden op meerdere fronten, wil de landskampioen zijn selectie in de breedte versterken. Bovendien moet het mogelijk enkele sterkhouders vervangen. Odilon Kossounou bijvoorbeeld, die zich na een sterk seizoen in de kijker heeft gespeeld van een aantal Europese ploegen. Een officieel bod op de Ivoriaan kwam er evenwel nog niet binnen. Toch speurt Club de markt al af naar mogelijke vervangers. En volgens Het Nieuwsblad is Koni De Winter één van de pistes die bewandeld worden.

De 19-jarige Belg ruilde Zulte Waregem in 2018 in voor het grote Juventus, waar hij zijn jeugdopleiding vol maakte. De Winter was er zelfs aanvoerder bij de U19 en verlengde enkele maanden geleden nog zijn contract tot medio 2024. Hoewel hij nog niet debuteerde bij de hoofdmacht, is Juve dan ook niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Zo zou de vraagprijs een slordige 5 miljoen euro bedragen. Bovendien zou er concurrentie heersen. Onder meer vanuit de Premier League tonen naar verluidt enkele ploegen interesse.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Club moet deze zomer sowieso zijn defensie versterken ...

Meest recent

STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

3
3
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

120
120
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

82
82
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

44
44
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

84
84
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

59
59
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

89
89
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

212
212
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

209
209
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

131
131
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

313
313
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

473
473
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

314
314
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

142
142
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

77
77
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

350
350
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

412
412
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

293
293
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

220
220
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

403
403
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

360
360
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

96
96
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

328
328
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

346
346
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

574
574

Meer sportnieuws