Maguire doet pijnlijke onthulling over Wembley-chaos

324 stemmen
Maguire doet pijnlijke onthulling over Wembley-chaos

De EK-finale is uiteindelijk uitgedraaid op een grote teleurstelling voor Engeland. De wedstrijd zelf ging tegen Italië verloren na strafschoppen. Bovendien toonde een groot aantal Engelse supporters in aanloop naar de wedstrijd zich van hun slechtste kant voor de ogen van de hele wereld.


Een grote groep supporters probeerde Wembley vlak voor de partij binnen te stormen, ook al waren zij niet in het bezit van een geldig ticket. En daarbij gingen zij behoorlijk driest en gewelddadig te werk. Zelfs de Engelse sterkhouder Harry Maguire ondervond hier persoonlijk de gevolgen van. Zijn vader raakte namelijk gewond in het gedrang en zou daarbij twee ribben hebben gebroken.

De verdediger van Manchester United noemt het 'beangstigend' en 'geen fijne ervaring'. "Mijn vader stond in de stormloop. Ik heb niet veel met hem gesproken, maar ik ben blij dat mijn kinderen niet bij de wedstrijd waren", stelt Maguire tegenover The Sun. "Ik heb veel video's gezien en natuurlijk heb ik hierover gepraat met mijn familie. Vooral mijn vader en zaakwaarnemer zijn getroffen."

Uiteindelijk viel de schade nog mee, het had veel ernstiger kunnen aflopen. "Na afloop had mijn vader moeite met ademhalen vanwege zijn ribben, maar hij wilde er niet al te veel ophef over maken", aldus Maguire. De UEFA heeft inmiddels een officieel onderzoek ingesteld naar de chaos.

LEES OOK: Halve finales gekend: stats voorspellen déze wereldkampioen

De UEFA mag Engeland een tijd geen grote finales meer geven ...

Meest recent

Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

11
11
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

54
54
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

117
117
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

421
421
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

145
145
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

175
175
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

283
283
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

205
205
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

242
242
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

223
223
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

685
685
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

687
687
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

457
457
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

111
111
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

308
308
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

152
152
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

632
632
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

172
172
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

187
187
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

548
548
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

261
261
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

483
483
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

108
108
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

603
603
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1076
1076

Meer sportnieuws