'Antwerp heeft volgende aanwinst bijna beet'

door
'Antwerp heeft volgende aanwinst bijna beet'

Antwerp FC toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Met onder meer Björn Engels, Jelle Bataille, Michael Frey en Michel-Ange Balikwisha haalde de Great Old al enkele interessante aanwinsten in huis. Maar de transferhonger op de Bosuil is nog niet gestild.

Het stamnummer één nam eerder deze week afscheid van Martin Hongla. De middenvelder gaat, onder voorbehoud van zijn medische proeven, aan de slag bij het Italiaanse Hellas Verona. Antwerp wil echter een rechtstreekse vervanger aantrekken voor de Kameroener. En daarvoor zou het vizier nu gericht zijn op Alhassan Yusuf, zo melden verschillende bronnen. De 20-jarige Nigeriaan komt momenteel uit voor het Zweedse IFK Göteborg. Daar staat hij doorgaans in de basis, toch zou de club voor een juiste som willen meewerken aan een transfer vermits hij er zijn laatste contractjaar is ingegaan.

Volgens Het Laatste Nieuws is van een akkoord momenteel echter nog geen sprake. Yusuf zou slechts één van de pistes zijn die momenteel onderzocht worden. Pittig detail: Nigeriaanse media linkten de middenvelder eerder deze week nog aan Club Brugge. Antwerp zou na Balikwisha dus opnieuw aan de haal willen gaan met een vermeend doelwit van de landskampioen.

UPDATE 12/07
In Nigeria zijn ze nu wel zeker: Alhassan Yusuf gaat straks aan de slag bij Antwerp. AOIFootball stelt dat de Great Old een akkoord gevonden heeft met IFK Göteborg omtrent de overgang van de Nigeriaanse middenvelder, die uiteindelijk 1,5 miljoen euro zou kosten. Hij zou een contract voor vier jaar gaan tekenen op de Bosuil.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Zou dat een goede transfer zijn voor Antwerp?

Meest recent

'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

7
7
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

13
13
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

105
105
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

103
103
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

102
102
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

70
70
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

19
19
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

165
165
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

69
69
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

315
315
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

262
262
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

245
245
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

111
111
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

298
298
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

254
254
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

209
209
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

87
87
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

54
54
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

524
524
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

381
381
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

647
647
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

428
428
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

119
119
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

133
133
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

500
500

Meer sportnieuws