'Vanheusden vindt doorbraak en tekent meerjarig contract'

539 stemmen
'Vanheusden vindt doorbraak en tekent meerjarig contract'

Zinho Vanheusden zien we komend seizoen in principe niet meer terug op Sclessin. Zijn vertrek werd nog niet officieel aangekondigd, maar de voorbije dagen werd het al duidelijk dat de 21-jarige Rode Duivel zou terugkeren naar Internazionale. Dat hield zich alsnog aan het akkoord om hem deze zomer voor 16 miljoen euro terug te kopen.


Maar even snel werd duidelijk dat Vanheusden nog niet meteen zou gaan aansluiten bij de Italiaanse kampioen, want na opnieuw een zware knieblessure kwam hij vorig seizoen amper aan de bak. En dus heeft hij vooral speelminuten nodig. Onze landgenoot mag daarom elders ritme gaan opdoen en dat zal naar alle waarschijnlijkheid in de Serie A zijn. Volgens transferexpert Gianluca Di Marzio staat Genoa immers op het punt om de komst van Vanheusden af te ronden.

UPDATE 10/07
Hoewel hij dus meteen zal uitgeleend worden, heeft de Italiaanse kampioen wel degelijk nog plannen met de jonge Rode Duivel. Volgens onder meer La Dernière Heure en SudPresse gaat Vanheusden immers eerst een langdurig contract tekenen bij Inter. Het zou gaan om een vijfjarige overeenkomst. Vervolgens wordt hij dus voor een jaartje uitgeleend aan een Italiaanse club. Genoa leek de speler zo goed als beet te hebben, maar ook Cagliari zou last-minute met een interessant voorstel zijn gekomen en Sassuolo ligt al een tijdje op de loer. Dit weekend valt normaal gezien de beslissing.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
249

Vanheusden is momenteel het grootste defensieve talent in het Belgische voetbal ...

Meest recent

'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

179
179
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

110
110
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

63
63
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

154
154
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

230
230
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

100
100
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

326
326
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

119
119
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

198
198
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

545
545
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

40
40
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

101
101
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

291
291
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

191
191
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

151
151
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

114
114
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

188
188
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

476
476
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

92
92
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

498
498
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

111
111
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

362
362
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

556
556
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

402
402

Meer sportnieuws