'Vanheusden vindt doorbraak en tekent meerjarig contract'

door
'Vanheusden vindt doorbraak en tekent meerjarig contract'

Zinho Vanheusden zien we komend seizoen in principe niet meer terug op Sclessin. Zijn vertrek werd nog niet officieel aangekondigd, maar de voorbije dagen werd het al duidelijk dat de 21-jarige Rode Duivel zou terugkeren naar Internazionale. Dat hield zich alsnog aan het akkoord om hem deze zomer voor 16 miljoen euro terug te kopen.


Maar even snel werd duidelijk dat Vanheusden nog niet meteen zou gaan aansluiten bij de Italiaanse kampioen, want na opnieuw een zware knieblessure kwam hij vorig seizoen amper aan de bak. En dus heeft hij vooral speelminuten nodig. Onze landgenoot mag daarom elders ritme gaan opdoen en dat zal naar alle waarschijnlijkheid in de Serie A zijn. Volgens transferexpert Gianluca Di Marzio staat Genoa immers op het punt om de komst van Vanheusden af te ronden.

UPDATE 10/07
Hoewel hij dus meteen zal uitgeleend worden, heeft de Italiaanse kampioen wel degelijk nog plannen met de jonge Rode Duivel. Volgens onder meer La Dernière Heure en SudPresse gaat Vanheusden immers eerst een langdurig contract tekenen bij Inter. Het zou gaan om een vijfjarige overeenkomst. Vervolgens wordt hij dus voor een jaartje uitgeleend aan een Italiaanse club. Genoa leek de speler zo goed als beet te hebben, maar ook Cagliari zou last-minute met een interessant voorstel zijn gekomen en Sassuolo ligt al een tijdje op de loer. Dit weekend valt normaal gezien de beslissing.

LEES OOK: 'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

Vanheusden is momenteel het grootste defensieve talent in het Belgische voetbal ...

Meest recent

Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

15
15
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

64
64
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

125
125
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

54
54
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

37
37
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

123
123
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

390
390
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

164
164
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

684
684
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

155
155
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

114
114
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

140
140
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

199
199
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

619
619
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

48
48
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

343
343
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

276
276
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

176
176
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

400
400
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

196
196
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

68
68
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

50
50
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

303
303
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

102
102
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

362
362

Meer sportnieuws