'Grootmacht informeert achter toptransfer Doku'

616 stemmen
'Grootmacht informeert achter toptransfer Doku'

Het Europees kampioenschap werd voor de Rode Duivels over het algemeen een teleurstelling, maar enkele spelers konden individueel gezien wel indruk maken. De jonge Jérémy Doku bijvoorbeeld, wist flink te charmeren in de kwartfinale tegen Italië. En die prestatie is niet onopgemerkt gebleven bij de Europese top.


Doku verhuisde vorige zomer voor een slordige 26 miljoen euro van RSC Anderlecht naar Stade Rennes. Daar duurde het eventjes alvorens hij zijn draai vond en de statistieken van zijn eerste seizoen waren zeker niet super, maar ook in de Ligue 1 maakte hij indruk met zijn dribbels en snelheid. Dat laatste kon hij dus eveneens tonen op het EK. En dat heeft bepaalde clubs tot actie aangezet. Zo meldt de Italiaanse journalist Rudy Galetti dat Liverpool FC inmiddels gepolst heeft naar een eventuele toptransfer.

De Reds volgen Doku dan ook al van jongs af aan en coach Jürgen Klopp is naar verluidt een grote bewonderaar. Liverpool zou echter niet de enige grootmacht zijn die gecharmeerd is. Maar volgens Galetti is een transfer deze zomer normaal gezien niet aan de orde. Rennes zou zijn goudhaantje immers graag nog een seizoen behouden. Bovendien zou Doku zich zelf erg goed voelen bij de Franse club en heeft hij momenteel geen intentie om te vertrekken. Mogelijk kan een hoog bod de club en speler nog op andere gedachten brengen, maar die kans lijkt deze zomer erg klein.

LEES OOK: Waarom Doku wél klaar is voor een toptransfer

LEES OOK: 'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

Doku doet er goed aan nog een seizoen bij Rennes te blijven ...

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

189
189
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

114
114
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

55
55
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

47
47
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

460
460
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

210
210
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

93
93
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

101
101
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

103
103
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

86
86
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

257
257
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

104
104
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

376
376
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

97
97
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

32
32
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

132
132
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

538
538
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

195
195
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

342
342
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

261
261
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

136
136
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

192
192
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

506
506

Meer sportnieuws