'Antwerp rolt spierballen met investering van 15 miljoen'

door
'Antwerp rolt spierballen met investering van 15 miljoen'

Een nieuwe wind waait door de Bosuil. Op de bank zit voortaan Brian Priske als T1, in de bestuurskamer pakten Luciano D'Onofrio en zijn gevolg hun koffers. De ambities van voorzitter Paul Gheyens blijven echter ongewijzigd: Antwerp richting de landstitel loodsen.


De sterke man van de Great Old spaart daarbij alvast kosten noch moeite, zeker nu de regels rond de Financial Fair Play enigszins versoepeld zijn in het kader van de coronacrisis. In vergelijking met de afgelopen jaren, toen Antwerp zich voornamelijk focuste op goedkope targets of gratis binnen te halen vedetten, gooit het stamnummer één het op de transfermarkt dan ook over een heel andere boeg. Zo werden met Jelle Bataille, Bjorn Engels, Michael Frey en nu ook Michel-Ange Balikwisha reeds een aantal stevige versterkingen in huis gehaald, die dit keer ook eens wat mochten kosten.

Samen met het lichten van de aankoopoptie van Birger Verstraete, naar verluidt een tweetal miljoen, tastte Antwerp zo al flink in de buidel. Volgens de berekeningen van Het Laatste Nieuws komt de totale investering tot dusver neer op ongeveer 15 miljoen, zowat het driedubbele van wat het vorig seizoen spendeerde. Nochtans pakte men op de Bosuil toen eveneens uit met enkele forse namen, die weliswaar niet allen brachten wat van hen verwacht werd. Afwachten of de nieuwe lading spelers beter doet, en wie straks nog vertrekt om de kosten te dekken. Aurélio Buta en Martin Hongla lijken de voornaamste kandidaten.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Zal Antwerp beter doen dan vorig seizoen?

Meest recent

'Kompany verwend: Bayern schakelt Kane voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

12
12
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

23
23
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

100
100
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

34
34
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

50
50
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

84
84
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

169
169
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

79
79
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

184
184
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

40
40
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

107
107
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

125
125
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

214
214
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

70
70
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

484
484
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

385
385
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

339
339
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

301
301
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

239
239
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

74
74
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

48
48
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

180
180

Meer sportnieuws