'Antwerp rolt spierballen met investering van 15 miljoen'

door
'Antwerp rolt spierballen met investering van 15 miljoen'

Een nieuwe wind waait door de Bosuil. Op de bank zit voortaan Brian Priske als T1, in de bestuurskamer pakten Luciano D'Onofrio en zijn gevolg hun koffers. De ambities van voorzitter Paul Gheyens blijven echter ongewijzigd: Antwerp richting de landstitel loodsen.


De sterke man van de Great Old spaart daarbij alvast kosten noch moeite, zeker nu de regels rond de Financial Fair Play enigszins versoepeld zijn in het kader van de coronacrisis. In vergelijking met de afgelopen jaren, toen Antwerp zich voornamelijk focuste op goedkope targets of gratis binnen te halen vedetten, gooit het stamnummer één het op de transfermarkt dan ook over een heel andere boeg. Zo werden met Jelle Bataille, Bjorn Engels, Michael Frey en nu ook Michel-Ange Balikwisha reeds een aantal stevige versterkingen in huis gehaald, die dit keer ook eens wat mochten kosten.

Samen met het lichten van de aankoopoptie van Birger Verstraete, naar verluidt een tweetal miljoen, tastte Antwerp zo al flink in de buidel. Volgens de berekeningen van Het Laatste Nieuws komt de totale investering tot dusver neer op ongeveer 15 miljoen, zowat het driedubbele van wat het vorig seizoen spendeerde. Nochtans pakte men op de Bosuil toen eveneens uit met enkele forse namen, die weliswaar niet allen brachten wat van hen verwacht werd. Afwachten of de nieuwe lading spelers beter doet, en wie straks nog vertrekt om de kosten te dekken. Aurélio Buta en Martin Hongla lijken de voornaamste kandidaten.

LEES OOK: 'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Zal Antwerp beter doen dan vorig seizoen?

Meest recent

'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

38
38
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

62
62
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

184
184
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

71
71
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

119
119
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

144
144
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

137
137
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

222
222
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

218
218
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

121
121
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

761
761
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

374
374
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

198
198
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

101
101
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

149
149
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

192
192
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

212
212
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

238
238
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

177
177
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

757
757
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

338
338
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

30
30
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

111
111
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

210
210

Meer sportnieuws