'Ook Club Brugge droomt van stunttransfer Rode Duivel'

door
'Ook Club Brugge droomt van stunttransfer Rode Duivel'

Nu het Europees kampioenschap erop zit, kunnen de Rode Duivels eindelijk recupereren na een lang en slopend seizoen. Maar een aantal van hun zal in de komende weken ook belangrijke knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Zo komen enkele Duivels in aanmerking voor een zomerse transfer.


En daar hoort sinds kort ook Toby Alderweireld bij. Deze week geraakte immers bekend dat de 32-jarige verdediger heeft aangegeven dat hij wil vertrekken bij Tottenham Hotspur. Eerder liet de Rode Duivel al verstaan dat hij openstaat om weer dichter bij huis te komen voetballen, momenteel is hij ook aan het bouwen in Kapellen. Antwerp FC besloot dan ook om te informeren achter de transfervoorwaarden. Er heerst echter nog meer Belgische belangstelling. Zo meldt The Sun dat Club Brugge eveneens interesse toont in Alderweireld.

Maar het lijkt ook voor de landskampioen niet aan de orde om na Simon Mignolet opnieuw een Duivel terug te halen uit de Premier League. Bovengenoemde bron maakt namelijk gewag van een transfersom van 25 miljoen pond. Eerder werd al zo'n 15 miljoen euro geopperd. Allicht ligt de waarheid ergens in het midden, maar sowieso is Alderweireld momenteel te duur voor eender welke Belgische club. Tenzij Tottenham zijn vraagprijs nog aanzienlijk laat zakken, zullen we de verdediger niet op korte termijn kunnen bewonderen in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

Club moet deze zomer sowieso een extra topverdediger aantrekken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

109
109
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

118
118
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

74
74
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

145
145
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

67
67
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

94
94
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

134
134
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

35
35
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

65
65
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

219
219
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1282
1282
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

190
190
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

385
385
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

144
144
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

201
201
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

367
367
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws