'Ook Club Brugge droomt van stunttransfer Rode Duivel'

door
'Ook Club Brugge droomt van stunttransfer Rode Duivel'

Nu het Europees kampioenschap erop zit, kunnen de Rode Duivels eindelijk recupereren na een lang en slopend seizoen. Maar een aantal van hun zal in de komende weken ook belangrijke knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Zo komen enkele Duivels in aanmerking voor een zomerse transfer.


En daar hoort sinds kort ook Toby Alderweireld bij. Deze week geraakte immers bekend dat de 32-jarige verdediger heeft aangegeven dat hij wil vertrekken bij Tottenham Hotspur. Eerder liet de Rode Duivel al verstaan dat hij openstaat om weer dichter bij huis te komen voetballen, momenteel is hij ook aan het bouwen in Kapellen. Antwerp FC besloot dan ook om te informeren achter de transfervoorwaarden. Er heerst echter nog meer Belgische belangstelling. Zo meldt The Sun dat Club Brugge eveneens interesse toont in Alderweireld.

Maar het lijkt ook voor de landskampioen niet aan de orde om na Simon Mignolet opnieuw een Duivel terug te halen uit de Premier League. Bovengenoemde bron maakt namelijk gewag van een transfersom van 25 miljoen pond. Eerder werd al zo'n 15 miljoen euro geopperd. Allicht ligt de waarheid ergens in het midden, maar sowieso is Alderweireld momenteel te duur voor eender welke Belgische club. Tenzij Tottenham zijn vraagprijs nog aanzienlijk laat zakken, zullen we de verdediger niet op korte termijn kunnen bewonderen in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Alderweireld is keihard voor oude club

Club moet deze zomer sowieso een extra topverdediger aantrekken ...

Meest recent

Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

2
2
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

13
13
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

17
17
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

63
63
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

33
33
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

138
138
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

64
64
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

51
51
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

273
273
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

107
107
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

57
57
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

272
272
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

120
120
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

166
166
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

158
158
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

127
127
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

174
174
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

132
132
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

138
138
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

57
57

Meer sportnieuws