'Antwerp polst voor Alderweireld, Tottenham maakt prijs bekend'

476
'Antwerp polst voor Alderweireld, Tottenham maakt prijs bekend'

Momenteel bereidt Toby Alderweireld zich met de Rode Duivels voor op de EK-kraker tegen Italië. Maar de ervaren verdediger zou inmiddels ook een beslissing hebben genomen over zijn toekomst. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic heeft Alderweireld namelijk aan Tottenham Hotspur aangegeven dat hij wil vertrekken.


De verdediger speelt al sinds 2015 voor de Spurs en beleefde daar een mooie tijd, al greep hij wel telkens naast de hoofdprijzen. In de voorbije jaargang moest hij echter steeds vaker vrede nemen met een plek op de bank. Dat zou hem hebben doen nadenken over zijn toekomst in Londen. Bovendien staat zijn werkgever ook niet weigerachtig tegenover een afscheid. Zij willen de defensie verjongen en mikken op aanwinsten als Jules Koundé (Sevilla) of Joachim Andersen (Olympique Lyon).

De vraag is wel waar de toekomst van Alderweireld dan ligt. Het Engelse medium schrijft alvast dat er vanuit zijn geboorteland interesse heerst in de 32-jarige. Zo wordt Antwerp FC door The Athletic bestempeld als 'the leading candidate' op dit moment. De verdediger liet in het recente verleden al vaker verstaan dat hij opnieuw dichter bij zijn geliefde Antwerpen wil gaan spelen/wonen. Mogelijk krijgt de Great Old dus een buitenkans, al zal het niet evident worden om aan zijn salarisvereisten te voldoen. Overigens worden ook Ajax en PSV naar voren geschoven als mogelijke opties.

UPDATE 03/07

Royal Antwerp FC polste wel degelijk naar de transfervoorwaarden van Toby Alderweireld. Het Laatste Nieuws weet dat de info van de Engelse media klopt en de Rode Duivel wil de club verlaten. De verdediger ziet een transfer naar België wel zitten, maar Tottenham heeft een vraagprijs van maar liefst 15 miljoen euro achter zijn naam gezet. Daardoor moet de Great Old al vroeg afhaken.

LEES OOK: Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Zal Alderweireld in de Premier League blijven?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

35
35
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

17
17
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

42
42
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

156
156
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

41
41
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

97
97
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

189
189
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

178
178
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

932
932
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

165
165
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

921
921
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws