'Antwerp polst voor Alderweireld, Tottenham maakt prijs bekend'

door
'Antwerp polst voor Alderweireld, Tottenham maakt prijs bekend'

Momenteel bereidt Toby Alderweireld zich met de Rode Duivels voor op de EK-kraker tegen Italië. Maar de ervaren verdediger zou inmiddels ook een beslissing hebben genomen over zijn toekomst. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic heeft Alderweireld namelijk aan Tottenham Hotspur aangegeven dat hij wil vertrekken.


De verdediger speelt al sinds 2015 voor de Spurs en beleefde daar een mooie tijd, al greep hij wel telkens naast de hoofdprijzen. In de voorbije jaargang moest hij echter steeds vaker vrede nemen met een plek op de bank. Dat zou hem hebben doen nadenken over zijn toekomst in Londen. Bovendien staat zijn werkgever ook niet weigerachtig tegenover een afscheid. Zij willen de defensie verjongen en mikken op aanwinsten als Jules Koundé (Sevilla) of Joachim Andersen (Olympique Lyon).

De vraag is wel waar de toekomst van Alderweireld dan ligt. Het Engelse medium schrijft alvast dat er vanuit zijn geboorteland interesse heerst in de 32-jarige. Zo wordt Antwerp FC door The Athletic bestempeld als 'the leading candidate' op dit moment. De verdediger liet in het recente verleden al vaker verstaan dat hij opnieuw dichter bij zijn geliefde Antwerpen wil gaan spelen/wonen. Mogelijk krijgt de Great Old dus een buitenkans, al zal het niet evident worden om aan zijn salarisvereisten te voldoen. Overigens worden ook Ajax en PSV naar voren geschoven als mogelijke opties.

UPDATE 03/07

Royal Antwerp FC polste wel degelijk naar de transfervoorwaarden van Toby Alderweireld. Het Laatste Nieuws weet dat de info van de Engelse media klopt en de Rode Duivel wil de club verlaten. De verdediger ziet een transfer naar België wel zitten, maar Tottenham heeft een vraagprijs van maar liefst 15 miljoen euro achter zijn naam gezet. Daardoor moet de Great Old al vroeg afhaken.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zal Alderweireld in de Premier League blijven?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

18
18
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

21
21
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

10
10
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

89
89
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

53
53
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

83
83
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

82
82
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

106
106
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

186
186
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

45
45
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

223
223
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

483
483
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

170
170
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

84
84
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

127
127
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

125
125
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

333
333
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

238
238
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

183
183
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

369
369
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

203
203
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

199
199

Meer sportnieuws