'Antwerp polst voor Alderweireld, Tottenham maakt prijs bekend'

door
'Antwerp polst voor Alderweireld, Tottenham maakt prijs bekend'

Momenteel bereidt Toby Alderweireld zich met de Rode Duivels voor op de EK-kraker tegen Italië. Maar de ervaren verdediger zou inmiddels ook een beslissing hebben genomen over zijn toekomst. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic heeft Alderweireld namelijk aan Tottenham Hotspur aangegeven dat hij wil vertrekken.


De verdediger speelt al sinds 2015 voor de Spurs en beleefde daar een mooie tijd, al greep hij wel telkens naast de hoofdprijzen. In de voorbije jaargang moest hij echter steeds vaker vrede nemen met een plek op de bank. Dat zou hem hebben doen nadenken over zijn toekomst in Londen. Bovendien staat zijn werkgever ook niet weigerachtig tegenover een afscheid. Zij willen de defensie verjongen en mikken op aanwinsten als Jules Koundé (Sevilla) of Joachim Andersen (Olympique Lyon).

De vraag is wel waar de toekomst van Alderweireld dan ligt. Het Engelse medium schrijft alvast dat er vanuit zijn geboorteland interesse heerst in de 32-jarige. Zo wordt Antwerp FC door The Athletic bestempeld als 'the leading candidate' op dit moment. De verdediger liet in het recente verleden al vaker verstaan dat hij opnieuw dichter bij zijn geliefde Antwerpen wil gaan spelen/wonen. Mogelijk krijgt de Great Old dus een buitenkans, al zal het niet evident worden om aan zijn salarisvereisten te voldoen. Overigens worden ook Ajax en PSV naar voren geschoven als mogelijke opties.

UPDATE 03/07

Royal Antwerp FC polste wel degelijk naar de transfervoorwaarden van Toby Alderweireld. Het Laatste Nieuws weet dat de info van de Engelse media klopt en de Rode Duivel wil de club verlaten. De verdediger ziet een transfer naar België wel zitten, maar Tottenham heeft een vraagprijs van maar liefst 15 miljoen euro achter zijn naam gezet. Daardoor moet de Great Old al vroeg afhaken.

LEES OOK: Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Zal Alderweireld in de Premier League blijven?

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

28
28
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

41
41
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

60
60
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

77
77
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

171
171
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

24
24
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

74
74
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

122
122
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

138
138
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

121
121
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

84
84
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

488
488
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

312
312
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

89
89
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

867
867
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

129
129
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

172
172
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

332
332
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

187
187
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

85
85
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

875
875
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

391
391
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

364
364

Meer sportnieuws