Genk heeft bijna prijs: aanvaller niet in selectie

door
Genk heeft bijna prijs: aanvaller niet in selectie

Bij KRC Genk zijn ze graag vroeg klaar met hun transferhuiswerk. Met Simen Juklerod, Mujaid Sadick, Carel Eiting en Kelvin John tekenden er op de eerste trainingen al vier aanwinsten present, maar daarmee bleken ze in Limburg nog niet klaar. Drie weken voor de start van de nieuwe competitie halen ze ook nog een fraaie offensieve aanwinst binnen.


De voorbije dagen werd er al melding gemaakt van interesse voor Mike Trésor Ndayishimiye en zowel De Telegraaf als Het Laatste Nieuws melden nu dat de vice-kampioen de 22-jarige aanvaller van Willem II ook beet heeft. Enkel de medische testen weerhouden de gewezen belofteninternational er nog van om zijn handtekening te zetten. Bij Genk moet Trésor meer concurrentie bieden aan Junya Ito en Theo Bongonda op de flanken.

UPDATE 03/07
De overgang van Ndayishimiye lijkt zo goed als rond. Zo laat Willem II weten dat de aanvaller zaterdag niet in actie zal komen tijdens de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding. Op die manier wil de Nederlandse club hem alle ruimte geven om zijn transfer af te ronden. Witte rook lijkt dus op komst voor de Limburgers.

LEES OOK: KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

Met deze kern moet Genk volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transferbeslissing United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

24
24
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

21
21
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

38
38
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

87
87
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

400
400
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

163
163
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

313
313
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

215
215
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

338
338
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

70
70
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

175
175
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

36
36
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

116
116
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

226
226
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

198
198
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

81
81
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

166
166
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

72
72
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

55
55
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

117
117
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

323
323
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

276
276
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

38
38
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

563
563

Meer sportnieuws