De schorsing van tien speeldagen voor Luis Suarez is op ongeloof onthaald in Liverpool. De club vindt de strafmaat na het ‘bijtincident’ tussen Suarez en Chelsea-verdediger Branislav Ivanovic buiten proportie.
The Reds wachten voorlopig met verdere stappen te ondernemen.
Woensdag maakte the Football Association (FA) de strafmaat van tien wedstrijden bekend. De Uruguayaan krijgt de schorsing nadat hij tegenstander Ivanovic in de arm beet tijdens het competitieduel tussen Liverpool en Chelsea (2-2). Bij Liverpool zijn ze allesbehalve tevreden met de strenge sanctie.
“De club en de speler zijn geschokt en teleurgesteld met de strenge beslissingâ€, klinkt de officiële mededeling van directeur Ian Ayre op het digitale thuis. “We wachten op de schriftelijke redenen alvorens verdere commentaar te gevenâ€, staat verderop te lezen. Suarez heeft nog tot vrijdagmiddag 26 april de tijd om beroep aan te tekenen.
LEES OOK:
'Liverpool neemt afscheid van Slot: opvolger staat al klaar'