Duitse pers vernietigend: "Spelers schreeuwden om hun moeder"

door
Duitse pers vernietigend:

Nadat het WK 2018 al op een fiasco uitdraaien, is ook Euro 2020 een grote teleurstelling geworden voor Duitsland. De Mannschaft verloor dinsdagavond met 2-0 van Engeland en kan de Europese titel dus vergeten. Nochtans was het schema de Duitsers gunstig gezind, de pers is dan ook vlijmscherp voor Joachim Löw en zijn manschappen.


Voor Löw was het overigens zijn laatste match als bondscoach, hij wordt opgevolgd door Hansi Flick. Maar Der Spiegel vreest nu al voor problemen onder de nieuwe bondscoach."Löw vertrekt, maar de problemen blijven. Zijn tijdperk eindigt roemloos en daar heeft hij zeker schuld aan. Hoe moeilijk gaat Flick het krijgen?"

Die Welt stelt dan ook dat een revolutie noodzakelijk is bij de nationale ploeg. "Wat nu? Er gaat een hoop veranderen aan het team. Dat móét ook. Na twee vroege uitschakelingen is het duidelijk dat Duitsland voorlopig op de tweede rij zit en niet meer hoort bij de elite van de wereld."

Bij Die Zeit vindt men dan weer dat er veel te lang is vastgehouden aan Löw. "Zonder lef en zonder ideeën heeft het nationale elftal verloren van Engeland. Het tijdperk-Löw bestaat uit 2 delen: dat voor het WK van 2014 en dat na die wereldtitel. Zijn ambtstermijn is veel te laat geëindigd."

BILD tot slot, heeft het eveneens over een roemloos einde onder Löw. Analist en ex-international Mehmet Scholl is echter ook vlijmscherp voor de spelersgroep. "Wanneer de spelers het benauwd krijgen, schreeuwen ze om hun moeder."

LEES OOK: Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Duitsland heeft op papier een betere selectie dan Engeland ...

Meest recent

Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

14
14
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

45
45
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

45
45
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

83
83
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

38
38
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

89
89
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

188
188
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

222
222
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

102
102
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

215
215
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

106
106
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

174
174
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

439
439
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

339
339
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

448
448
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

129
129
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

152
152
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

115
115
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

78
78
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

54
54
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

434
434
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

193
193
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42

Meer sportnieuws