Duitse pers vernietigend: "Spelers schreeuwden om hun moeder"

door
Duitse pers vernietigend:

Nadat het WK 2018 al op een fiasco uitdraaien, is ook Euro 2020 een grote teleurstelling geworden voor Duitsland. De Mannschaft verloor dinsdagavond met 2-0 van Engeland en kan de Europese titel dus vergeten. Nochtans was het schema de Duitsers gunstig gezind, de pers is dan ook vlijmscherp voor Joachim Löw en zijn manschappen.


Voor Löw was het overigens zijn laatste match als bondscoach, hij wordt opgevolgd door Hansi Flick. Maar Der Spiegel vreest nu al voor problemen onder de nieuwe bondscoach."Löw vertrekt, maar de problemen blijven. Zijn tijdperk eindigt roemloos en daar heeft hij zeker schuld aan. Hoe moeilijk gaat Flick het krijgen?"

Die Welt stelt dan ook dat een revolutie noodzakelijk is bij de nationale ploeg. "Wat nu? Er gaat een hoop veranderen aan het team. Dat móét ook. Na twee vroege uitschakelingen is het duidelijk dat Duitsland voorlopig op de tweede rij zit en niet meer hoort bij de elite van de wereld."

Bij Die Zeit vindt men dan weer dat er veel te lang is vastgehouden aan Löw. "Zonder lef en zonder ideeën heeft het nationale elftal verloren van Engeland. Het tijdperk-Löw bestaat uit 2 delen: dat voor het WK van 2014 en dat na die wereldtitel. Zijn ambtstermijn is veel te laat geëindigd."

BILD tot slot, heeft het eveneens over een roemloos einde onder Löw. Analist en ex-international Mehmet Scholl is echter ook vlijmscherp voor de spelersgroep. "Wanneer de spelers het benauwd krijgen, schreeuwen ze om hun moeder."

Duitsland heeft op papier een betere selectie dan Engeland ...

Meest recent

TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

54
54
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

30
30
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

37
37
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

24
24
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

54
54
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

162
162
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

250
250
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

40
40
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

85
85
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

274
274
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

213
213
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

85
85
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

540
540
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

124
124
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

229
229
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

188
188
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

224
224
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

385
385
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

189
189
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

238
238
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

47
47
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

153
153
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

91
91
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

187
187
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

107
107

Meer sportnieuws