Duitse pers vernietigend: "Spelers schreeuwden om hun moeder"

247 stemmen
Duitse pers vernietigend:

Nadat het WK 2018 al op een fiasco uitdraaien, is ook Euro 2020 een grote teleurstelling geworden voor Duitsland. De Mannschaft verloor dinsdagavond met 2-0 van Engeland en kan de Europese titel dus vergeten. Nochtans was het schema de Duitsers gunstig gezind, de pers is dan ook vlijmscherp voor Joachim Löw en zijn manschappen.


Voor Löw was het overigens zijn laatste match als bondscoach, hij wordt opgevolgd door Hansi Flick. Maar Der Spiegel vreest nu al voor problemen onder de nieuwe bondscoach."Löw vertrekt, maar de problemen blijven. Zijn tijdperk eindigt roemloos en daar heeft hij zeker schuld aan. Hoe moeilijk gaat Flick het krijgen?"

Die Welt stelt dan ook dat een revolutie noodzakelijk is bij de nationale ploeg. "Wat nu? Er gaat een hoop veranderen aan het team. Dat móét ook. Na twee vroege uitschakelingen is het duidelijk dat Duitsland voorlopig op de tweede rij zit en niet meer hoort bij de elite van de wereld."

Bij Die Zeit vindt men dan weer dat er veel te lang is vastgehouden aan Löw. "Zonder lef en zonder ideeën heeft het nationale elftal verloren van Engeland. Het tijdperk-Löw bestaat uit 2 delen: dat voor het WK van 2014 en dat na die wereldtitel. Zijn ambtstermijn is veel te laat geëindigd."

BILD tot slot, heeft het eveneens over een roemloos einde onder Löw. Analist en ex-international Mehmet Scholl is echter ook vlijmscherp voor de spelersgroep. "Wanneer de spelers het benauwd krijgen, schreeuwen ze om hun moeder."

LEES OOK: Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Duitsland heeft op papier een betere selectie dan Engeland ...

Meest recent

Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

7
7
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

101
101
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

45
45
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

58
58
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

126
126
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

152
152
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

162
162
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

132
132
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

284
284
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

344
344
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

71
71
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

426
426
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

617
617
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

239
239
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

297
297
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

98
98
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

904
904
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

486
486
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

149
149
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

452
452
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

600
600
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

82
82

Meer sportnieuws