Lineker haalt stevig uit na fase met Lukaku

door
Lineker haalt stevig uit na fase met Lukaku

De Rode Duivels hebben zich zondagavond geplaatst voor de kwartfinale van het EK, door met 1-0 te winnen van uitredend kampioen Portugal. In de tweede helft stond het geluk wel duidelijk aan de zijde van de Belgen. Al kwamen de Portugezen ook enkele keren goed weg.


Zo mocht João Palhinha van geluk spreken dat hij geen rode kaart onder de neus kreeg gestopt. De middenvelder pakte geel na een gemene tackle op Kevin De Bruyne. En iets daarvoor ging hij ook al opzichtig aan het shirt van Romelu Lukaku hangen. De spits weigerde echter om neer te gaan en daardoor greep scheidsrechter Felix Brych niet in. Maar dat was niet naar de zin van Gary Lineker. "Lukaku wordt achteruit getrokken, maar weigert om neer te gaan en krijgt geen vrije trap. Dat is exact de reden waarom spelers duiken. Om dat te veranderen moeten scheidsrechters eerlijkheid belonen", aldus de presentator van 'Match of the Day' op Twitter.

Dat Palhinha geen geel kreeg, had nog een ander negatief gevolg. Indien hij al geboekt zou hebben gestaan, zou de middenvelder allicht niet zo drastisch zijn ingegaan op De Bruyne. Nu moet door zijn ingreep gevreesd worden voor de rest van het EK van de spelmaker. Pech blijft KDB dus maar achtervolgen. "Een flinke domper voor België én het hele toernooi", besluit ook Lineker.

Jan Vertonghen was het alvast eens met de Engelsman:

LEES OOK: Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

Pahlinha had een rode kaart moeten krijgen ...

Meest recent

Verheyen: "Sorry, maar hij gaat het niet doen bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

1
1
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

47
47
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

31
31
Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

68
68
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

102
102
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

171
171
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

46
46
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

218
218
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

92
92
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

84
84
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

113
113
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

261
261
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

500
500
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

121
121
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

222
222
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

401
401
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

121
121
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

304
304
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

118
118
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

501
501
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

463
463
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

291
291
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

220
220

Meer sportnieuws