'Anderlecht kansloos: 40 miljoen of géén transfer'

door
'Anderlecht kansloos: 40 miljoen of géén transfer'

RSC Anderlecht ziet Albert Sambi Lokonga allicht vertrekken, de middenvelder zou dicht bij een transfer naar Arsenal FC staan. Het jeugdproduct zou tussen de 15 en 20 miljoen euro moeten opleveren. En een deel van dat geld zal de recordkampioen spenderen aan een vervanger.


En daarvoor worden verschillende pistes bewandeld. Het Braziliaanse UOL meldt bijvoorbeeld dat Anderlecht een bod van 5 miljoen euro heeft neergelegd voor Matheus Martinelli, een 19-jarige controlerende middenvelder. Zijn huidige club Fluminense heeft dat echter resoluut geweigerd. Het is niet bekend of RSCA nog een bod gaat doen. De speler ligt in ieder geval nog tot medio 2024 onder contract en heeft in zijn contract een opstapclausule van 40 miljoen euro voor buitenlandse ploegen staan.

UPDATE 23/06
Ook het medium LANCE bevestigt nu dat Paars-Wit een aanbieding heeft neergelegd voor het Braziliaanse talent. Maar de Brusselaars werden dus meteen wandelen gestuurd. Fluminese zou hebben aangegeven dat het de speler op dit moment gewoonweg niet wil laten gaan. Indien een andere club hem wil hem binnenhalen, zal de afkoopsom van 40 miljoen euro dus betaald moeten worden. En dat is voor Anderlecht uiteraard geen optie. Martinelli zou overigens ook kunnen rekenen op Engelse belangstelling, maar die is momenteel (nog) niet concreet.

LEES OOK: Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Loopt er in de Jupiler Pro League een geschikte vervanger voor Lokonga rond?

Meest recent

Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

0
0
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

13
13
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

23
23
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

98
98
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

25
25
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

366
366
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

105
105
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

148
148
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

46
46
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

96
96
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

111
111
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

113
113
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

86
86
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

36
36
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

204
204
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

341
341
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

526
526
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

428
428
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

372
372
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

413
413
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

417
417
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

671
671
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

629
629
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

144
144
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

249
249

Meer sportnieuws