Dure missers brengen Spanjaarden in vieze papieren

door
Dure missers brengen Spanjaarden in vieze papieren

Ook na twee wedstrijden blijft schaduwfavoriet Spanje op zoek naar zijn eerste zege op het EK. Net zoals tijdens de openingsspeeldag was La Roja tegen Polen de betere ploeg met veruit het meeste balbezit. Maar door de vele missers, waaronder een strafschop van Gerard Moreno, bleef de ploeg van bondscoach Luis Enrique steken op een 1-1-gelijkspel. Spanje is daardoor derde in zijn groep en moest dus nog vol aan de bak om de 1/8ste finale te halen.


De Spanjaarden begonnen vrij furieus aan hun thuisduel in Sevilla. Dat leidde niet tot grote mogelijkheden, maar Jordi Alba en Marcos Llorente kwamen een paar keer gevaarlijk door. Na 25 minuten voetballen brak Álvaro Morata de ban na een poging van Gerard Moreno, maar aanvankelijk stond de grensrechter te vlaggen voor buitenspel. De videoscheidsrechter liet echter van zich horen en het doelpunt van de Juventus-huurling werd toch goedgekeurd.

Spanje ging op zoek naar een tweede doelpunt, maar het was Robert Lewandowski die de Polen op gelijke hoogte bracht met een knappe tegendraadse kopbal. Vlak daarna kreeg La Roja een grote kans om weer op voorsprong te komen: de VAR constateerde een overtreding op Moreno in de zestienmeter van Polen. De spits van Villarreal ging zelf achter de bal staan maar raakte de paal, waarna de rebound niet aan Morata besteed was.

Luis Enrique bracht onder meer Ferran Torres en Pablo Sarabia binnen de lijnen om te pogen wat te forceren, maar verder dan enkele missers kwamen ook zij niet. Spanje ging eigenlijk alleen maar slordiger voetballen en speelde dus opnieuw gelijk. La Roja is daardoor derde in zijn groep en moest dus nog vol aan de bak om de 1/8ste finale te halen.


Scoreverloop:
1-0 (25') Alvaro Morata
1-1 (54') Robert Lewandowski

Spanje haalt sowieso de volgende ronde ...

Meest recent

‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

37
37
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

74
74
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

38
38
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

139
139
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

79
79
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

26
26
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

126
126
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

114
114
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

318
318
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

140
140
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

100
100
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

268
268
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

59
59
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

590
590
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

163
163
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

204
204
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

372
372
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

137
137
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

382
382
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

183
183
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

154
154
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

252
252
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

370
370
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

136
136
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

482
482

Meer sportnieuws