Dure missers brengen Spanjaarden in vieze papieren

door
Dure missers brengen Spanjaarden in vieze papieren

Ook na twee wedstrijden blijft schaduwfavoriet Spanje op zoek naar zijn eerste zege op het EK. Net zoals tijdens de openingsspeeldag was La Roja tegen Polen de betere ploeg met veruit het meeste balbezit. Maar door de vele missers, waaronder een strafschop van Gerard Moreno, bleef de ploeg van bondscoach Luis Enrique steken op een 1-1-gelijkspel. Spanje is daardoor derde in zijn groep en moest dus nog vol aan de bak om de 1/8ste finale te halen.


De Spanjaarden begonnen vrij furieus aan hun thuisduel in Sevilla. Dat leidde niet tot grote mogelijkheden, maar Jordi Alba en Marcos Llorente kwamen een paar keer gevaarlijk door. Na 25 minuten voetballen brak Álvaro Morata de ban na een poging van Gerard Moreno, maar aanvankelijk stond de grensrechter te vlaggen voor buitenspel. De videoscheidsrechter liet echter van zich horen en het doelpunt van de Juventus-huurling werd toch goedgekeurd.

Spanje ging op zoek naar een tweede doelpunt, maar het was Robert Lewandowski die de Polen op gelijke hoogte bracht met een knappe tegendraadse kopbal. Vlak daarna kreeg La Roja een grote kans om weer op voorsprong te komen: de VAR constateerde een overtreding op Moreno in de zestienmeter van Polen. De spits van Villarreal ging zelf achter de bal staan maar raakte de paal, waarna de rebound niet aan Morata besteed was.

Luis Enrique bracht onder meer Ferran Torres en Pablo Sarabia binnen de lijnen om te pogen wat te forceren, maar verder dan enkele missers kwamen ook zij niet. Spanje ging eigenlijk alleen maar slordiger voetballen en speelde dus opnieuw gelijk. La Roja is daardoor derde in zijn groep en moest dus nog vol aan de bak om de 1/8ste finale te halen.


Scoreverloop:
1-0 (25') Alvaro Morata
1-1 (54') Robert Lewandowski

Spanje haalt sowieso de volgende ronde ...

Meest recent

Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

0
0
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

32
32
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

80
80
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

218
218
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

34
34
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

92
92
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

234
234
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

98
98
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

47
47
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

332
332
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

100
100
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

434
434
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

644
644
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

289
289
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

294
294
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1019
1019
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

74
74
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

508
508
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

177
177
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

224
224
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

57
57
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

382
382
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

58
58

Meer sportnieuws