Vijf Duivels gebuisd: "Dé teleurstelling op dit EK"

door
Vijf Duivels gebuisd:

De Rode Duivels boekten in Kopenhagen een mooie 1-2 zege tegen Denemarken, maar was het allesbehalve – op zo’n 20 minuten na – een denderende prestatie van de Belgen. Voornamelijk de eerste helft toonden de Denen zich oppermachtig. Zowat het hele elftal presteerde onder de verwachtingen, enkelen vielen over de hele lijn door de mand.


Jason Denayer is niet onlogisch de eerste naam die wordt geviseerd. Zowel bij Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad wordt de verdediger met een vier op tien gebuisd voor zijn optreden. Vooral zijn dubbele fout bij het openingsdoelpunt van Poulsen wordt aangehaald als oorzaak. Daarnaast zijn beide kranten ook streng voor Dries Mertens en Youri Tielemans.

Bij HLN maken ze van die laatste zelfs ‘de grootste teleurstelling op dit EK tot dusver’. Hij krijgt een 4 op 10, Het Nieuwsblad is clementer en gaf hem een 5, maar Mertens blijft er achter met een 4 op 10. De kleine aanvaller krijgt ook bij RTBF de laagste score: 3 op 10. Al blijven ook Denayer, Yannick Carrasco en Leander Dendoncker achter met een buis voor hun optreden.

La Dernière Heure toont zich eveneens streng voor de genoemde spelers. De Waalse krant geeft Denayer en Mertens, nochtans in zijn 100ste interland, een povere 3 op 10. Dendoncker en Carrasco doen er met één puntje meer nauwelijks beter.

LEES OOK: Extra optie voor Garcia: "Een potentiële topspeler"

Wie is voor u de grootste teleurstelling?

Meest recent

Keert trouwe clubdienaar weldra terug naar Anderlecht?

Olivier Deschacht is de afgelopen jaren vooral bezig als analist en hij doet ook regelmatig mee aan ...

46
46
STVV ontdekt volgende diamant: "Mooie toekomst"

STVV speelde alweer een goede partij en pakte oververdiend een punt tegen RSC Anderlecht. Het ...

18
18
'Standard zet grote stap: héél hoog bezoek uit Engeland'

Standard werd een aantal jaren geleid door de Amerikaanse oplichters van 777 Partners. De Rouches ...

139
139
De Bruyne hoort woorden die hem even stil maken

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

62
62
Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

223
223
Tom Waes emotioneel: Kinderen pakken plots stevig uit

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

14
14
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

46
46
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

228
228
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

257
257
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

373
373
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

22
22
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

199
199
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

252
252
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

96
96
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

284
284
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

125
125
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

248
248
Hasi trekt straffe vergelijking: "Al gezien bij Tielemans"

Anderlecht zag afgelopen weekend de kloof met Union en Club Brugge weer oplopen, want het raakte ...

166
166
Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Er staat deze week weer Europees voetbal op het programma. In de Champions League staan de twee ...

358
358
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Droomjob Kompany, icoon terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

344
344
Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

KAA Gent ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Zulte Waregem. De promovendus gaf een pak ...

402
402
Wéér ontslag: Deila ook in de VS genadeloos op de schop

Ronny Deila heeft een verleden in de België bij Standard Luik en Club Brugge. Bij die ...

86
86
Goud in handen: Anderlecht-talenten schrijven geschiedenis

Op het WK U20 heeft Marokko geschiedenis geschreven. Met Ali Maamar (RSC Anderlecht) en Yassine ...

169
169
JPL-stunt in de maak? Vandenbempt ziet grote kans

Heel wat Belgische (sub)topclubs stellen toch stevig teleur dit seizoen. Ploegen als RSC Anderlecht, ...

294
294

Meer sportnieuws