Lukaku duidelijk: "Of we medelijden zullen tonen?"

249 stemmen
Lukaku duidelijk:

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan hun tweede opdracht op het EK, met Denemarken als tegenstander. De wedstrijd zal echter grotendeels in het teken staan van Christian Eriksen, die nog altijd in het ziekenhuis herstelt nadat hij in de openingsmatch tegen Finland een hartstilstand gekregen had. De Belgen willen alvast meewerken aan een eerbetoon voor de Deense middenvelder.

Romelu Lukaku kondigde op zijn persconferentie woensdag alvast een mooi eerbetoon aan. "In de tiende minuut zullen we de bal buiten trappen en applaudisseren. We klappen mee met Denemarken. Dat is maar normaal", tekende Het Laatste Nieuws op. Lukaku gaf ook aan dat hij Eriksen na de wedstrijd een berichtje zal sturen en dat hij hem graag zou gaan bezoeken in het ziekenhuis, al is dat laatste voorlopig nog niet mogelijk.

UPDATE 20u45

Romelu Lukaku was vanavond dus de aangewezen persoon op de persconferentie. Daarin gaf hij onder meer mee dat de Duivels zullen meewerken aan een eerbetoon voor Christian Eriksen. Echter is het niet de bedoeling dat we heel de wedstrijd compassie zullen tonen met de Denen. Ook daarover was Big Rom immers duidelijk. “Nee, medeleven op een veld dat ken ik niet”, klonk het immers logisch.

Lukaku is zich evenwel bewust van het feit dat Denemarken een te duchten tegenstander wordt: “Voor ons wordt het een belangrijke test, ook mentaal. De Denen zullen door onverwachte omstandigheden extra gemotiveerd zijn. En voetbaltechnisch ook. Maar wij moeten nu een momentum creëren. We moeten doorgaan op ons beste niveau en meedogenloos zijn”, zo kon HLN immers noteren.

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Zullen (ook) de Duivels onder de indruk zijn?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

0
0
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

20
20
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

72
72
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

39
39
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

28
28
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

202
202
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

40
40
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

181
181
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

76
76
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

356
356
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

107
107
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

664
664
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

212
212
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

326
326
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

543
543
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

150
150
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

96
96
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

578
578
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

247
247
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

592
592
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

420
420
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

184
184
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

763
763
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

236
236
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

638
638

Meer sportnieuws