Lukaku duidelijk: "Of we medelijden zullen tonen?"

door
Lukaku duidelijk:

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan hun tweede opdracht op het EK, met Denemarken als tegenstander. De wedstrijd zal echter grotendeels in het teken staan van Christian Eriksen, die nog altijd in het ziekenhuis herstelt nadat hij in de openingsmatch tegen Finland een hartstilstand gekregen had. De Belgen willen alvast meewerken aan een eerbetoon voor de Deense middenvelder.

Romelu Lukaku kondigde op zijn persconferentie woensdag alvast een mooi eerbetoon aan. "In de tiende minuut zullen we de bal buiten trappen en applaudisseren. We klappen mee met Denemarken. Dat is maar normaal", tekende Het Laatste Nieuws op. Lukaku gaf ook aan dat hij Eriksen na de wedstrijd een berichtje zal sturen en dat hij hem graag zou gaan bezoeken in het ziekenhuis, al is dat laatste voorlopig nog niet mogelijk.

UPDATE 20u45

Romelu Lukaku was vanavond dus de aangewezen persoon op de persconferentie. Daarin gaf hij onder meer mee dat de Duivels zullen meewerken aan een eerbetoon voor Christian Eriksen. Echter is het niet de bedoeling dat we heel de wedstrijd compassie zullen tonen met de Denen. Ook daarover was Big Rom immers duidelijk. “Nee, medeleven op een veld dat ken ik niet”, klonk het immers logisch.

Lukaku is zich evenwel bewust van het feit dat Denemarken een te duchten tegenstander wordt: “Voor ons wordt het een belangrijke test, ook mentaal. De Denen zullen door onverwachte omstandigheden extra gemotiveerd zijn. En voetbaltechnisch ook. Maar wij moeten nu een momentum creëren. We moeten doorgaan op ons beste niveau en meedogenloos zijn”, zo kon HLN immers noteren.

LEES OOK: Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Zullen (ook) de Duivels onder de indruk zijn?

Meest recent

Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

84
84
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

92
92
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

64
64
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

224
224
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

243
243
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

43
43
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

81
81
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

201
201
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

39
39
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

101
101
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

154
154
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

114
114
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

162
162
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

94
94
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

171
171
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

55
55
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

352
352
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

414
414
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

200
200
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

87
87
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

381
381
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

297
297
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

45
45
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

436
436
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

116
116

Meer sportnieuws