Vermoedelijke 11 tegen Denemarken: drie wissels bij Duivels

door
Vermoedelijke 11 tegen Denemarken: drie wissels bij Duivels

In de poule van de Rode Duivels speelden Finland en Rusland deze namiddag reeds hun tweede partij. De Russen wonnen met 0-1, en tellen nu dus ook drie punten. Dat kan donderdag ook het geval zijn voor Denemarken, al hopen wij als Belgen uiteraard dat de Duivels straks gewoon zes punten zullen hebben en de Denen met lege handen achterblijven.

Een makkelijke wedstrijd zal het alvast niet worden. De mannen van Hjulmand beschikken over heel wat kwaliteit, al kan datzelfde gezegd worden over onze Duivels. Echter lijkt bondscoach Martinez wel te zullen moeten ingrijpen ten opzichte van de wedstrijd tegen de Russen. Jan Vertonghen stond dan vanavond wel weer terug op het trainingsveld, de verwachting is toch eerder dat Vermaelen aan de aftrap zal komen om geen risico’s te nemen met Sterke Jan.

Naast hem mogen we dan weer eerder Jason Denayer verwachten dan Dedryck Boyata. Die deed het tegen Rusland zeker behoorlijk, maar werd vermoedelijk toch vooral gekozen om gestalte en kracht in de weegschaal te leggen tegen Dzyuba. Twee mogelijke wissels dus in de defensie, een derde komt er met zekerheid. Timothy Castagne is namelijk reeds huiswaarts gekeerd, zijn logische vervanger is Thomas Meunier. Die kende tegen Rusland al een imponerende invalbeurt met een doelpunt en een assist.

En dan zijn er nog de drie twijfelgevallen De Bruyne, Hazard en Witsel. Echter moeten we geen enkele van deze spelers aan de aftrap verwachten tegen Denemarken. Over Hazard zei Martinez al dat hij ‘meer speelminuten zal krijgen dan tegen Rusland’, lees: geen basisplaats dus. Datzelfde kan worden geconcludeerd uit uitspraken over KDB en Witsel. “Ze zijn fit, maar we hebben nog twéé groepsmatchen.” Voor het overige kunnen dezelfde namen worden verwacht als tegen Rusland.

Verwachte opstelling Rode Duivels:

Courtois, Alderweireld, Denayer, Vermaelen, Meunier, Dendoncker, Tielemans, T Hazard, Carrasco, Mertens, Lukaku

LEES OOK: Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Verwacht u KDB aan de aftrap?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

43
43
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

30
30
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

51
51
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

65
65
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

95
95
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

27
27
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

75
75
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

265
265
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

113
113
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

188
188
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

50
50
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

194
194
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

90
90
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

29
29
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

90
90
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

351
351
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

236
236
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

333
333
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

305
305
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

444
444
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

374
374

Meer sportnieuws