Vermoedelijke 11 tegen Denemarken: drie wissels bij Duivels

door
Vermoedelijke 11 tegen Denemarken: drie wissels bij Duivels

In de poule van de Rode Duivels speelden Finland en Rusland deze namiddag reeds hun tweede partij. De Russen wonnen met 0-1, en tellen nu dus ook drie punten. Dat kan donderdag ook het geval zijn voor Denemarken, al hopen wij als Belgen uiteraard dat de Duivels straks gewoon zes punten zullen hebben en de Denen met lege handen achterblijven.

Een makkelijke wedstrijd zal het alvast niet worden. De mannen van Hjulmand beschikken over heel wat kwaliteit, al kan datzelfde gezegd worden over onze Duivels. Echter lijkt bondscoach Martinez wel te zullen moeten ingrijpen ten opzichte van de wedstrijd tegen de Russen. Jan Vertonghen stond dan vanavond wel weer terug op het trainingsveld, de verwachting is toch eerder dat Vermaelen aan de aftrap zal komen om geen risico’s te nemen met Sterke Jan.

Naast hem mogen we dan weer eerder Jason Denayer verwachten dan Dedryck Boyata. Die deed het tegen Rusland zeker behoorlijk, maar werd vermoedelijk toch vooral gekozen om gestalte en kracht in de weegschaal te leggen tegen Dzyuba. Twee mogelijke wissels dus in de defensie, een derde komt er met zekerheid. Timothy Castagne is namelijk reeds huiswaarts gekeerd, zijn logische vervanger is Thomas Meunier. Die kende tegen Rusland al een imponerende invalbeurt met een doelpunt en een assist.

En dan zijn er nog de drie twijfelgevallen De Bruyne, Hazard en Witsel. Echter moeten we geen enkele van deze spelers aan de aftrap verwachten tegen Denemarken. Over Hazard zei Martinez al dat hij ‘meer speelminuten zal krijgen dan tegen Rusland’, lees: geen basisplaats dus. Datzelfde kan worden geconcludeerd uit uitspraken over KDB en Witsel. “Ze zijn fit, maar we hebben nog twéé groepsmatchen.” Voor het overige kunnen dezelfde namen worden verwacht als tegen Rusland.

Verwachte opstelling Rode Duivels:

Courtois, Alderweireld, Denayer, Vermaelen, Meunier, Dendoncker, Tielemans, T Hazard, Carrasco, Mertens, Lukaku

LEES OOK: 'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Verwacht u KDB aan de aftrap?

Meest recent

Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

25
25
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

15
15
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

248
248
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

31
31
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

23
23
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

21
21
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

200
200
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

37
37
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

35
35
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

103
103
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

95
95
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

128
128
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

353
353
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

81
81
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

96
96
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

57
57
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

226
226
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

57
57
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

43
43
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

77
77
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

111
111
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

332
332
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

153
153
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

222
222
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

168
168

Meer sportnieuws