'Club Brugge doet tevergeefs miljoenenbod voor Nmecha'

door
'Club Brugge doet tevergeefs miljoenenbod voor Nmecha'

RSC Anderlecht kreeg dinsdag bijzonder slecht nieuws van aan het transferfront, zo moet de recordkampioen dan toch afscheid nemen van zijn topschutter Lukas Nmecha. De spits is naar verluidt goed op weg naar een club uit de Bundesliga. Nochtans had hij volgens Het Laatste Nieuws nog meer gegadigden in ons land.


RSCA was bijzonder tevreden over de samenwerking met Nmecha en toonde zich ook bereid om ver te gaan om hem te houden, maar dat bleek dus onvoldoende om zijn slag te slaan. De concurrentie voor de uitblinker van het EK U21 was dan ook groot. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat ook landskampioen Club Brugge een miljoenenbod neerlegde bij zijn moederclub Manchester City. Opvallend, want met Bas Dost heeft Blauw-Zwart al een degelijke eerste spits rondlopen.

Bovendien zouden de Bruggelingen rechtstreeks contact hebben opgenomen met City, zonder eerst zijn makelaar aan te spreken. Bij HLN sluit men dan ook niet uit dat dit gewoonweg een manoeuvre was om de prijs op te drijven. In ieder geval was de Brugse poging tevergeefs. Voor Nmecha stond het al vast dat hij in ons land enkel voor Anderlecht zou kiezen.

Maar het wordt dus de Bundesliga voor de Duitse belofte-international, die zijn kansen op een selectie voor de hoofdmacht van de Mannschaft op die manier wil vergroten. Eerstdaags wordt normaal gezien bekend gemaakt om welke Duitse club het precies gaat. Anderlecht zal op zijn beurt op zoek moeten naar een spits van hetzelfde kaliber.

LEES OOK: Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Wie vindt u de beste spits?

Meest recent

Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

0
0
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

148
148
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

62
62
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

104
104
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

145
145
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

239
239
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

250
250
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

62
62
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

27
27
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

624
624
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

320
320
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

466
466
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

126
126
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

527
527
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1097
1097
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

317
317
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

676
676
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

333
333
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

234
234
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

149
149
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

65
65

Meer sportnieuws