'Club Brugge doet tevergeefs miljoenenbod voor Nmecha'

door
'Club Brugge doet tevergeefs miljoenenbod voor Nmecha'

RSC Anderlecht kreeg dinsdag bijzonder slecht nieuws van aan het transferfront, zo moet de recordkampioen dan toch afscheid nemen van zijn topschutter Lukas Nmecha. De spits is naar verluidt goed op weg naar een club uit de Bundesliga. Nochtans had hij volgens Het Laatste Nieuws nog meer gegadigden in ons land.


RSCA was bijzonder tevreden over de samenwerking met Nmecha en toonde zich ook bereid om ver te gaan om hem te houden, maar dat bleek dus onvoldoende om zijn slag te slaan. De concurrentie voor de uitblinker van het EK U21 was dan ook groot. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat ook landskampioen Club Brugge een miljoenenbod neerlegde bij zijn moederclub Manchester City. Opvallend, want met Bas Dost heeft Blauw-Zwart al een degelijke eerste spits rondlopen.

Bovendien zouden de Bruggelingen rechtstreeks contact hebben opgenomen met City, zonder eerst zijn makelaar aan te spreken. Bij HLN sluit men dan ook niet uit dat dit gewoonweg een manoeuvre was om de prijs op te drijven. In ieder geval was de Brugse poging tevergeefs. Voor Nmecha stond het al vast dat hij in ons land enkel voor Anderlecht zou kiezen.

Maar het wordt dus de Bundesliga voor de Duitse belofte-international, die zijn kansen op een selectie voor de hoofdmacht van de Mannschaft op die manier wil vergroten. Eerstdaags wordt normaal gezien bekend gemaakt om welke Duitse club het precies gaat. Anderlecht zal op zijn beurt op zoek moeten naar een spits van hetzelfde kaliber.

LEES OOK: 'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

Wie vindt u de beste spits?

Meest recent

Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

8
8
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

81
81
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

3
3
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

41
41
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

25
25
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

314
314
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

41
41
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

67
67
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

190
190
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

155
155
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

120
120
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

149
149
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

274
274
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

280
280
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

75
75
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

31
31
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

173
173
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

445
445
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

351
351
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

245
245
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

290
290
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

86
86
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

251
251

Meer sportnieuws