Spanjaarden woedend na 'schandalige actie'

door
Spanjaarden woedend na 'schandalige actie'

Spanje was gisteren véél beter dan Zweden, maar het lukte La Furia Roja niet om een doelpuntje te maken, waardoor de EK-wedstrijd in 0-0 eindigde. Álvaro Morata, die een paar opgelegde mogelijkheden miste in La Cartuja, werd uitgefloten.

De spits kampt met mentale problemen (onder andere faalangst) en daarom was het boegeroep extra pijnlijk. Verschillende Spaanse kranten én prominenten komen vandaag voor hem op. Oud-doelman Santiago Cañizares zegt bijvoorbeeld bij COPE: "Er zijn spelers die falen en dan om de bal blijven vragen. Maar hij leeft van positieve impulsen en negatieve opmerkingen raken hem."  Jorge Valdano, voormalig trainer van Real Madrid, sluit zich hierbij aan: "Die wissel haalt zijn vertrouwen weg. Het was verder een complete prestatie van Spanje. In de gevarenzone ontbrak het aan scherpte, maar de ploeg had niet veel meer kunnen doen."

Ook Marca spreekt schande van het gedrag van de supporters: "We wisten al dat Spanje scorend vermogen mist. Dat is niets nieuws. Dat probleem is er al een tijd en ondanks dat gebrek aan stootkracht hebben we wel twee keer op rij het EK gewonnen en tussendoor het WK. Wat wel hopeloos is, is het uitjoelen van Morata na het missen van de kans vroeg in de tweede helft, nadat hij in de eerste helft al een grote kans gemist had. Dat is echt lastig te begrijpen: 125 euro betalen voor een kaartje en dan de spits van je land uitfluiten, waardoor de nervositeit alleen maar toeneemt." Eerder had ook coach Luis Enrique al opgeroepen tot steun voor Morata.

Dit is not done van de Spaanse fans...

Meest recent

Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

16
16
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

74
74
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

94
94
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

26
26
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

85
85
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

99
99
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

240
240
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

37
37
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

183
183
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

796
796
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

351
351
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

141
141
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

125
125
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

467
467
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

359
359
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

33
33
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

481
481
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

126
126
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

86
86
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

142
142
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

145
145
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

106
106
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

101
101
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

163
163

Meer sportnieuws