Spanjaarden woedend na 'schandalige actie'

door
Spanjaarden woedend na 'schandalige actie'

Spanje was gisteren véél beter dan Zweden, maar het lukte La Furia Roja niet om een doelpuntje te maken, waardoor de EK-wedstrijd in 0-0 eindigde. Álvaro Morata, die een paar opgelegde mogelijkheden miste in La Cartuja, werd uitgefloten.

De spits kampt met mentale problemen (onder andere faalangst) en daarom was het boegeroep extra pijnlijk. Verschillende Spaanse kranten én prominenten komen vandaag voor hem op. Oud-doelman Santiago Cañizares zegt bijvoorbeeld bij COPE: "Er zijn spelers die falen en dan om de bal blijven vragen. Maar hij leeft van positieve impulsen en negatieve opmerkingen raken hem."  Jorge Valdano, voormalig trainer van Real Madrid, sluit zich hierbij aan: "Die wissel haalt zijn vertrouwen weg. Het was verder een complete prestatie van Spanje. In de gevarenzone ontbrak het aan scherpte, maar de ploeg had niet veel meer kunnen doen."

Ook Marca spreekt schande van het gedrag van de supporters: "We wisten al dat Spanje scorend vermogen mist. Dat is niets nieuws. Dat probleem is er al een tijd en ondanks dat gebrek aan stootkracht hebben we wel twee keer op rij het EK gewonnen en tussendoor het WK. Wat wel hopeloos is, is het uitjoelen van Morata na het missen van de kans vroeg in de tweede helft, nadat hij in de eerste helft al een grote kans gemist had. Dat is echt lastig te begrijpen: 125 euro betalen voor een kaartje en dan de spits van je land uitfluiten, waardoor de nervositeit alleen maar toeneemt." Eerder had ook coach Luis Enrique al opgeroepen tot steun voor Morata.

Dit is not done van de Spaanse fans...

Meest recent

‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

172
172
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

89
89
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

56
56
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

190
190
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

75
75
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

345
345
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

173
173
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

469
469
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

293
293
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

115
115
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

492
492
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

55
55
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

157
157
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

687
687
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

50
50
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

112
112
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

173
173
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

252
252
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

218
218
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

125
125
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

200
200
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

149
149
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

173
173
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

79
79

Meer sportnieuws