Atlético Madrid is voor komend seizoen bijna verzekerd van Champions League-voetbal. De tweede club van Madrid won zondagavond met 1-0 van Sevilla en vergrootte het gat met Real Sociedad naar dertien punten. Wie anders dan Radamel Falcao zorgde voor de enige treffer in Sevilla. Bij Atlético Madrid stond Rode Duivel Thibault Courtois in doel en de Belg hield wederom de nul. In het slot van de wedstrijd kreeg hij wel nog geel voor tijd rekken.
Een doelpuntloze eerste helft gaf weinig hoop in het tweede deel van de wedstrijd. Zowel Sevilla als Atlético creëerde weinig kansen. De bezoekers trokken zich terug en loerden op de counter, maar zaten ondertussen te kort op de bal om Sevilla echt te laten komen. Enkele invallers, waaronder Hedwiges Maduro, moesten het spelniveau in de tweede helft opkrikken.
Uiteindelijk was het Falcao die een kwartier voor tijd zichzelf tot matchwinner kroonde. De Colombiaan nam de bal uit de lucht op de pantoffel en vond de verre benedenhoek. Sevilla kwam niet meer terug en omdat Real Sociedad eerder op de dag gelijkspeelde tegen Osasuna, vergrootte Atlético de voorsprong op de concurrent op de ranglijst met twee punten.
Scoreverloop:
0-1 (74’) Radamel Falcao
Overige uitslag:
Osasuna - Real Sociedad 0-0
LEES OOK:
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."