'Genk trekt zich terug uit duur transferdossier'

door
'Genk trekt zich terug uit duur transferdossier'

KRC Genk sloot het seizoen af met een indrukwekkende zestien op achttien in de Champions Play-Off en hield ei zo na nog Club Brugge van de titel. De Limburgers willen dan ook hun kern graag samenhouden om volgend seizoen wél het kampioenschap te veroveren. Maar wellicht zullen ze wel afscheid moeten nemen van Paul Onuachu, die zich met zijn 33 doelpunten stevig in de kijker gespeeld heeft.


Genk lijkt alvast te anticiperen op het vertrek van de boomlange Nigeriaan door werk te maken van de komst van Rodrigo Muniz. Het Braziliaanse medium O Dia komt met een update over het dossier en weet dat Genk inmiddels een akkoord bereikt heeft met Flamengo over een transfersom die met bonussen kan oplopen tot 5 miljoen euro. Maar Racing moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met de 20-jarige spits zelf.

Op dat vlak hebben de Limburgers echter nog werk, want Muniz en zijn entourage zouden het eerste Genkse contractvoorstel afgewezen hebben. De Limburgers zouden hem een relatief laag loon voorgesteld hebben, aangezien het talent bij Flamengo nog een beloften-contract heeft. Muniz zou echter duidelijk gemaakt hebben dat hij het viervoudige eist van wat Genk hem tot dusver aanbiedt.

UPDATE 14/06
Even leek Genk goed op weg om de Braziliaanse spits naar de Luminus Arena, maar zijn transfer blijkt inmiddels van de baan. De bekende Braziliaanse journalist Venê Casagrande beweert namelijk dat hij contact had met TD Dimitri De Condé. Die vertrouwde hem toe dat de bekerwinnaar zich heeft teruggetrokken uit het dossier. Muniz wou het salarisvoorstel van Genk immers niet accepteren en de Limburgers waren niet van plan om de aanbieding te blijven verhogen. Racing wil wel sowieso een extra spits aantrekken en is al in de weer met andere pistes.

LEES OOK: Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

Genk moet sowieso een extra spits aantrekken ...

Meest recent

'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

31
31
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

66
66
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

161
161
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

154
154
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

80
80
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

359
359
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

477
477
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

380
380
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

200
200
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

173
173
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

99
99
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

594
594
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

346
346
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

357
357
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

402
402
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

225
225
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

178
178
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

370
370
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

824
824
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

229
229
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

122
122
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

301
301

Meer sportnieuws