'Club meldt zich in Frankrijk voor nieuwe aanvaller'

door
'Club meldt zich in Frankrijk voor nieuwe aanvaller'

Club Brugge hield het voorlopig behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt, maar daar komt in de komende weken ongetwijfeld verandering in. De landskampioen wil volgend seizoen immers weer op meerdere fronten meestrijden. En dus wordt er werk gemaakt van versterking in de breedte.


De Bruggeling zouden vooral de aanvalslinie van verse krachten willen voorzien, met name op de flanken. Maar ook een extra doublure voor diepe spits Bas Dost blijkt niet uitgesloten. Zo werd afgelopen weekend nog de naam van Aldolfo Gaich naar voren geschoven vanuit Italië. En Club zou nog een tweede oude bekende in beeld hebben voor de spits-positie. Het medium Ghanasoccernet meldt namelijk dat de West-Vlamingen ook weer aan Godwin Bentil denken.

De 20-jarige Ghanees van de Franse tweedeklasser Le Havre AC was afgelopen winter al in beeld bij Club Brugge, toen mocht hij echter absoluut niet vertrekken van zijn werkgever. Bentil was dan ook sterk aan het seizoen gestart met onder meer twee goals in zijn eerste zeven wedstrijden. Maar door het nodige blessureleed kreeg hij vervolgens een zware terugval. Volgens het Franse Paris-Normandie mag hij deze zomer daarom wél vertrekken. En dus zouden de Bruggelingen hun kans schoon zien, al is er van een concreet bod nog geen sprake.

LEES OOK: Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Moet Club wel een nieuwe spits halen?

Meest recent

Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

0
0
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

34
34
UEL/UECL: Lyon uitgeschakeld, Engelsen moeten verlengen

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

17
17
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

72
72
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

138
138
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

70
70
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

187
187
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

103
103
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

342
342
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

133
133
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

127
127
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

74
74
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

111
111
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

138
138
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

347
347
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

401
401
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

740
740
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

351
351
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

214
214
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

146
146
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

68
68
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

211
211
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

56
56
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

106
106
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

109
109

Meer sportnieuws