'Club Brugge wil uitpakken met dure oude bekende'

door
'Club Brugge wil uitpakken met dure oude bekende'

De naam Adolfo Gaich doet ongetwijfeld een belletje rinkelen bij heel wat Club Brugge-supporters. De Argentijn werd vorig jaar maandenlang in verband gebracht met Blauw-Zwart, maar uiteindelijk slaagden Vincent Mannaert en co. er niet in om de aanvaller richting Jan Breydel te krijgen. Al lijkt hij daar inmiddels spijt van te hebben.


De Argentijn werd vorig seizoen uiteindelijk voor 8,5 miljoen euro aangetrokken door CSKA Moskou, maar sindsdien ging het enkel maar bergaf met Gaich. De Argentijn kon amper aarden in Rusland, en kreeg nauwelijks kansen bij CSKA. Een winterse uitleenbeurt richting Benevento bracht evenmin soelaas. Het Spaanse medium Fichajes meldt dan ook dat Gaich alweer wil vertrekken en nadenkt over een terugkeer naar zijn thuisland. Zo zouden Boca Juniors en Racing al geïnformeerd hebben. Maar de aanbiedingen van de Argentijnse clubs zijn voorlopig onvoldoende voor de Russen.

UPDATE 13/06
Gaich lijkt dus andermaal op zoek naar een nieuwe club en mogelijk leidt die zoektocht hem uiteindelijk toch naar de Jupiler Pro League. Zo meldt het Italiaanse Tuttomercatoweb dat Club Brugge opnieuw zijn vizier op de 22-jarige Argentijn heeft gericht. Met Bas Dost heeft de landskampioen nochtans al een vaste spits, maar als er volgend seizoen op meerdere fronten gestreden moeten worden kan een extra doublure geen kwaad. Het is evenwel niet duidelijk of de Bruggelingen mikken op een huurbeurt of definitieve transfer.

LEES OOK: 'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club moet deze sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

4
4
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

33
33
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

106
106
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

32
32
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

162
162
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

101
101
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

89
89
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

280
280
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

137
137
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

255
255
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

130
130
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

171
171
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

304
304
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

446
446
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

99
99
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

391
391
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

315
315
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

51
51
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

664
664
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

199
199
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

203
203
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

83
83
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

200
200

Meer sportnieuws