'Club Brugge wil uitpakken met dure oude bekende'

door
'Club Brugge wil uitpakken met dure oude bekende'

De naam Adolfo Gaich doet ongetwijfeld een belletje rinkelen bij heel wat Club Brugge-supporters. De Argentijn werd vorig jaar maandenlang in verband gebracht met Blauw-Zwart, maar uiteindelijk slaagden Vincent Mannaert en co. er niet in om de aanvaller richting Jan Breydel te krijgen. Al lijkt hij daar inmiddels spijt van te hebben.


De Argentijn werd vorig seizoen uiteindelijk voor 8,5 miljoen euro aangetrokken door CSKA Moskou, maar sindsdien ging het enkel maar bergaf met Gaich. De Argentijn kon amper aarden in Rusland, en kreeg nauwelijks kansen bij CSKA. Een winterse uitleenbeurt richting Benevento bracht evenmin soelaas. Het Spaanse medium Fichajes meldt dan ook dat Gaich alweer wil vertrekken en nadenkt over een terugkeer naar zijn thuisland. Zo zouden Boca Juniors en Racing al geïnformeerd hebben. Maar de aanbiedingen van de Argentijnse clubs zijn voorlopig onvoldoende voor de Russen.

UPDATE 13/06
Gaich lijkt dus andermaal op zoek naar een nieuwe club en mogelijk leidt die zoektocht hem uiteindelijk toch naar de Jupiler Pro League. Zo meldt het Italiaanse Tuttomercatoweb dat Club Brugge opnieuw zijn vizier op de 22-jarige Argentijn heeft gericht. Met Bas Dost heeft de landskampioen nochtans al een vaste spits, maar als er volgend seizoen op meerdere fronten gestreden moeten worden kan een extra doublure geen kwaad. Het is evenwel niet duidelijk of de Bruggelingen mikken op een huurbeurt of definitieve transfer.

LEES OOK: Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club moet deze sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

0
0
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

40
40
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

83
83
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

384
384
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

85
85
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

69
69
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

190
190
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

51
51
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

61
61
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

57
57
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

172
172
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

99
99
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

110
110
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

636
636
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

134
134
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

499
499
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

643
643
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

86
86
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

164
164
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

269
269
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

30
30
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

127
127
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

116
116
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

63
63

Meer sportnieuws