Niet iedereen overtuigd van Duivels: "Half fitte, oude ploeg"

door
Niet iedereen overtuigd van Duivels:

De Rode Duivels zijn uitstekend aan het Europees kampioenschap begonnen. De mannen van bondscoach Roberto Martinez haalden in hun openingswedstrijd meteen fors uit en wonnen met 0-3 van Rusland. Al moet gezegd dat de tegenstander niet bepaald veel weerwerk bood.


Over het algemeen was het een sterke prestatie van de Belgen, die amper iets weggaven en zich erg efficiënt toonden voor doel. Verschillende Europese media bombardeerden de Duivels achteraf dan ook als één van de topfavorieten voor de eindzege. Maar niet iedereen was even enthousiast. Vanuit Nederland weerklonk bijvoorbeeld een kritische nood.

Martijn Krabbendam, bekend analist/journalist van Voetbal International, is voorlopig niet overtuigd van onze nationale ploeg. "Was België zo goed? De Russen waren gewoon heel slecht en geven ook die goals cadeau. Ik twijfel over België. Eigenlijk is het een half fitte en oude ploeg. Het zijn wel goede spelers, maar ze komen uiteindelijk toch tekort denk ik", klonk het bij de dagelijkse talkshow van VI.

Oud-international Orlando Engelaar en presentator Kees Jansma waren het daar niet helemaal mee eens. "Als je zo vroeg op voorsprong komt en Rusland niet bij machte is om iets terug te doen, neem je automatisch wat gas terug. Ze weten dat er nog veel wedstrijden aan komen en ze willen voor de Europese titel gaan. Dus we hebben de echte kracht van België nog niet gezien", aldus Engelaar. "Je hebt De Bruyne die terugkomt, Witsel was er nog niet bij, Hazard viel maar even in, ... . Zij hebben een arsenaal, dat is ongezien", besloot Jansma.

LEES OOK: 'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

9
9
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

2
2
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

259
259
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

104
104
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

87
87
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

42
42
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

186
186
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

285
285
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

87
87
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

164
164
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

516
516
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

123
123
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

223
223
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

412
412
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

204
204
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

67
67
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

270
270
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

275
275
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

537
537
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

96
96

Meer sportnieuws