Niet iedereen overtuigd van Duivels: "Half fitte, oude ploeg"

door
Niet iedereen overtuigd van Duivels:

De Rode Duivels zijn uitstekend aan het Europees kampioenschap begonnen. De mannen van bondscoach Roberto Martinez haalden in hun openingswedstrijd meteen fors uit en wonnen met 0-3 van Rusland. Al moet gezegd dat de tegenstander niet bepaald veel weerwerk bood.


Over het algemeen was het een sterke prestatie van de Belgen, die amper iets weggaven en zich erg efficiënt toonden voor doel. Verschillende Europese media bombardeerden de Duivels achteraf dan ook als één van de topfavorieten voor de eindzege. Maar niet iedereen was even enthousiast. Vanuit Nederland weerklonk bijvoorbeeld een kritische nood.

Martijn Krabbendam, bekend analist/journalist van Voetbal International, is voorlopig niet overtuigd van onze nationale ploeg. "Was België zo goed? De Russen waren gewoon heel slecht en geven ook die goals cadeau. Ik twijfel over België. Eigenlijk is het een half fitte en oude ploeg. Het zijn wel goede spelers, maar ze komen uiteindelijk toch tekort denk ik", klonk het bij de dagelijkse talkshow van VI.

Oud-international Orlando Engelaar en presentator Kees Jansma waren het daar niet helemaal mee eens. "Als je zo vroeg op voorsprong komt en Rusland niet bij machte is om iets terug te doen, neem je automatisch wat gas terug. Ze weten dat er nog veel wedstrijden aan komen en ze willen voor de Europese titel gaan. Dus we hebben de echte kracht van België nog niet gezien", aldus Engelaar. "Je hebt De Bruyne die terugkomt, Witsel was er nog niet bij, Hazard viel maar even in, ... . Zij hebben een arsenaal, dat is ongezien", besloot Jansma.

LEES OOK: Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

29
29
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

45
45
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

89
89
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

33
33
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

16
16
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

257
257
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

264
264
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

320
320
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

32
32
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

200
200
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

200
200
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

31
31
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

63
63
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

24
24
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

439
439
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

171
171
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

204
204
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

72
72
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

240
240
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

131
131
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

104
104
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

130
130
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

388
388

Meer sportnieuws