Niet iedereen overtuigd van Duivels: "Half fitte, oude ploeg"

door
Niet iedereen overtuigd van Duivels:

De Rode Duivels zijn uitstekend aan het Europees kampioenschap begonnen. De mannen van bondscoach Roberto Martinez haalden in hun openingswedstrijd meteen fors uit en wonnen met 0-3 van Rusland. Al moet gezegd dat de tegenstander niet bepaald veel weerwerk bood.


Over het algemeen was het een sterke prestatie van de Belgen, die amper iets weggaven en zich erg efficiënt toonden voor doel. Verschillende Europese media bombardeerden de Duivels achteraf dan ook als één van de topfavorieten voor de eindzege. Maar niet iedereen was even enthousiast. Vanuit Nederland weerklonk bijvoorbeeld een kritische nood.

Martijn Krabbendam, bekend analist/journalist van Voetbal International, is voorlopig niet overtuigd van onze nationale ploeg. "Was België zo goed? De Russen waren gewoon heel slecht en geven ook die goals cadeau. Ik twijfel over België. Eigenlijk is het een half fitte en oude ploeg. Het zijn wel goede spelers, maar ze komen uiteindelijk toch tekort denk ik", klonk het bij de dagelijkse talkshow van VI.

Oud-international Orlando Engelaar en presentator Kees Jansma waren het daar niet helemaal mee eens. "Als je zo vroeg op voorsprong komt en Rusland niet bij machte is om iets terug te doen, neem je automatisch wat gas terug. Ze weten dat er nog veel wedstrijden aan komen en ze willen voor de Europese titel gaan. Dus we hebben de echte kracht van België nog niet gezien", aldus Engelaar. "Je hebt De Bruyne die terugkomt, Witsel was er nog niet bij, Hazard viel maar even in, ... . Zij hebben een arsenaal, dat is ongezien", besloot Jansma.

LEES OOK: ‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

248
248
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

313
313
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

92
92
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

129
129
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

42
42
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

233
233
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

44
44
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

252
252
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

141
141
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

343
343
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

69
69
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

407
407
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

377
377
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

426
426
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

159
159
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

426
426
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

163
163
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

406
406
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

387
387
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

75
75
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

579
579
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

123
123
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

1055
1055
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

609
609
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

676
676

Meer sportnieuws