'Anderlecht vindt doorbraak in dossier-Verschaeren'

839 stemmen
'Anderlecht vindt doorbraak in dossier-Verschaeren'

Met Colin Coosemans en Lior Refaelov haalde RSC Anderlecht al twee aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar eigenlijk moet de mercato nog goed en wel op gang komen voor de recordkampioen. Daarvoor heeft de club echter eerst duidelijkheid nodig in bepaalde dossiers. Vooral in dat van Yari Verschaeren.


De jonge spelmaker gaat normaal gezien immers zijn laatste contractjaar in. Indien hij niet zou bijtekenen, is de club genoodzaakt hem te verkopen om te voorkomen dat hij een jaar later gratis de deur uitwandelt. In dat geval zou er ook een vervanger aangetrokken moeten worden. Dat zou de transferplannen dus flink overhoop halen. Maar zover lijkt het dan toch niet te gaan komen. Volgens La Dernière Heure stevenen beide partijen nu toch op een akkoord af.

De onderhandelingen verliepen lange tijd behoorlijk moeizaam. Paars-Wit zou enkele voorstellen hebben neergelegd, maar daar werd niet op ingegaan. Inmiddels zitten de betrokken echter weer rond tafel en de gesprekken zouden volgens LDH in een constructief klimaat gevoerd worden. Momenteel lijkt het er dus op dat Verschaeren gewoon zal blijven.

UPDATE 12/06
Even leek een akkoord tussen Verschaeren en RSCA ver weg. Maar momenteel heeft het er alle schijn van dat de jonge spelmaker gewoon in het Lotto Park zal blijven. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zal het paars-witte goudhaantje op 'zeer korte termijn' zijn kribbel zetten onder een vernieuwde overeenkomst. De details omtrent zijn nieuwe contract zijn voorlopig nog niet bekend, maar een zomerse transfer lijkt daardoor wel van de baan. Anderlecht hoeft dus ook geen vervanger aan te trekken en kan zich volledig focussen op de andere transferprioriteiten.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Verschaeren is momenteel nog niet klaar voor de stap naar het buitenland ...

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

27
27
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

21
21
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

136
136
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

108
108
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

32
32
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

313
313
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

132
132
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

406
406
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

105
105
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

41
41
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

309
309
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

664
664
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

491
491
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

145
145
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1060
1060
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

174
174
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

76
76
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

646
646
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

241
241
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

504
504
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

247
247
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

273
273
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1242
1242
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

629
629

Meer sportnieuws