'Anderlecht vindt doorbraak in dossier-Verschaeren'

door
'Anderlecht vindt doorbraak in dossier-Verschaeren'

Met Colin Coosemans en Lior Refaelov haalde RSC Anderlecht al twee aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar eigenlijk moet de mercato nog goed en wel op gang komen voor de recordkampioen. Daarvoor heeft de club echter eerst duidelijkheid nodig in bepaalde dossiers. Vooral in dat van Yari Verschaeren.


De jonge spelmaker gaat normaal gezien immers zijn laatste contractjaar in. Indien hij niet zou bijtekenen, is de club genoodzaakt hem te verkopen om te voorkomen dat hij een jaar later gratis de deur uitwandelt. In dat geval zou er ook een vervanger aangetrokken moeten worden. Dat zou de transferplannen dus flink overhoop halen. Maar zover lijkt het dan toch niet te gaan komen. Volgens La Dernière Heure stevenen beide partijen nu toch op een akkoord af.

De onderhandelingen verliepen lange tijd behoorlijk moeizaam. Paars-Wit zou enkele voorstellen hebben neergelegd, maar daar werd niet op ingegaan. Inmiddels zitten de betrokken echter weer rond tafel en de gesprekken zouden volgens LDH in een constructief klimaat gevoerd worden. Momenteel lijkt het er dus op dat Verschaeren gewoon zal blijven.

UPDATE 12/06
Even leek een akkoord tussen Verschaeren en RSCA ver weg. Maar momenteel heeft het er alle schijn van dat de jonge spelmaker gewoon in het Lotto Park zal blijven. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zal het paars-witte goudhaantje op 'zeer korte termijn' zijn kribbel zetten onder een vernieuwde overeenkomst. De details omtrent zijn nieuwe contract zijn voorlopig nog niet bekend, maar een zomerse transfer lijkt daardoor wel van de baan. Anderlecht hoeft dus ook geen vervanger aan te trekken en kan zich volledig focussen op de andere transferprioriteiten.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Verschaeren is momenteel nog niet klaar voor de stap naar het buitenland ...

Meest recent

Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

4
4
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

20
20
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

55
55
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

288
288
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

17
17
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

58
58
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

58
58
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

409
409
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

333
333
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

123
123
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

39
39
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

95
95
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

101
101
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

341
341
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

239
239
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

344
344
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

454
454
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

49
49
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

58
58
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

268
268
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

332
332
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

138
138
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

139
139

Meer sportnieuws