'Anderlecht vindt doorbraak in dossier-Verschaeren'

839 stemmen
'Anderlecht vindt doorbraak in dossier-Verschaeren'

Met Colin Coosemans en Lior Refaelov haalde RSC Anderlecht al twee aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar eigenlijk moet de mercato nog goed en wel op gang komen voor de recordkampioen. Daarvoor heeft de club echter eerst duidelijkheid nodig in bepaalde dossiers. Vooral in dat van Yari Verschaeren.


De jonge spelmaker gaat normaal gezien immers zijn laatste contractjaar in. Indien hij niet zou bijtekenen, is de club genoodzaakt hem te verkopen om te voorkomen dat hij een jaar later gratis de deur uitwandelt. In dat geval zou er ook een vervanger aangetrokken moeten worden. Dat zou de transferplannen dus flink overhoop halen. Maar zover lijkt het dan toch niet te gaan komen. Volgens La Dernière Heure stevenen beide partijen nu toch op een akkoord af.

De onderhandelingen verliepen lange tijd behoorlijk moeizaam. Paars-Wit zou enkele voorstellen hebben neergelegd, maar daar werd niet op ingegaan. Inmiddels zitten de betrokken echter weer rond tafel en de gesprekken zouden volgens LDH in een constructief klimaat gevoerd worden. Momenteel lijkt het er dus op dat Verschaeren gewoon zal blijven.

UPDATE 12/06
Even leek een akkoord tussen Verschaeren en RSCA ver weg. Maar momenteel heeft het er alle schijn van dat de jonge spelmaker gewoon in het Lotto Park zal blijven. Volgens de krant Het Laatste Nieuws zal het paars-witte goudhaantje op 'zeer korte termijn' zijn kribbel zetten onder een vernieuwde overeenkomst. De details omtrent zijn nieuwe contract zijn voorlopig nog niet bekend, maar een zomerse transfer lijkt daardoor wel van de baan. Anderlecht hoeft dus ook geen vervanger aan te trekken en kan zich volledig focussen op de andere transferprioriteiten.

LEES OOK: Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Verschaeren is momenteel nog niet klaar voor de stap naar het buitenland ...

Meest recent

Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

14
14
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

56
56
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

243
243
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

127
127
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

63
63
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

336
336
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

181
181
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

222
222
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

82
82
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

158
158
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

313
313
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

174
174
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

170
170
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

218
218
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

815
815
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

173
173
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

652
652
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

607
607
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

273
273
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

71
71
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83

Meer sportnieuws