Standard verloor zaterdag met 4-1 bij Sporting Lokeren. Bij Standard kende de verdediging geen gelukkige wedstrijd. Laurent Ciman wilde eerst niet reageren, maar coach Mircea Rednic plukte hem uit de bus en stuurde hem richting de pers.
"Dit was sowieso mijn slechtste wedstrijd van het seizoen. Het was catastrofaal. Alle doelpunten van Lokeren kwamen er na individuele fouten van ons. Bij de eerste is het Eiji Kawashima die in de fout gaat. De derde goal is helemaal voor mijn rekening. Bij de vierde was het eerst Kanu die in de fout ging. Onze communicatie was deze wedstrijd echt slecht. En we waren ook niet voldoende geconcentreerd", geeft Ciman toe aan
Het Nieuwsblad.
Volgens Ciman blijft Standard kans maken op de titel. "Dit is maar één wedstrijd, hè. Bovendien heeft
Anderlecht al meer punten laten liggen dan wij. Alles blijft nog mogelijk, we moeten er blijven in geloven. Al hebben we het zelf eigenlijk nooit over de titel gehad."
LEES OOK:
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit