Code rood bij Spanje: tweede speler test positief

165
Code rood bij Spanje: tweede speler test positief

Spanje won dinsdagavond zijn laatste oefenmatch voor het EK met 4-0 van Litouwen, maar van veel betekenis is dat resultaat niet. Niet alleen was de tegenstander onnoemelijk veel zwakker dan de landen die La Roja op het EK zal treffen, ze speelden niet eens met de selectie die straks op het toernooi zal staan. Na de positieve coronatest van Sergio Busquets op zondag werd immers besloten om het beloftenelftal de match te laten spelen.


De Spaanse selectie zit immers nog altijd grotendeels in isolatie door de besmetting van Busquets en het is afwachten tot de resultaten van een nieuwe testronde bekend zijn voor er weer normaal getraind kan worden. Volgens El Larguero zijn die testen inmiddels al afgenomen, maar zijn er twee spelers die nog geen resultaat gekregen hebben. De rest van de kern heeft wel negatief getest. Het blijft dus voorlopig bang afwachten voor de Spanjaarden of ze nog spelers uit hun selectie zullen moeten schrappen. In ieder geval werden al een aantal reserve-spelers bij de selectie gehaald.

UPDATE 09/06
De situatie gaat dan toch van kwaad naar erger bij de Spanjaarden. Iets na middernacht maakt de Spaanse bond bekend dat een tweede corona-geval is vastgesteld binnen de selectie. Zo heeft ook verdediger Diego Llorente een positieve test afgeleverd. Allesbehalve goed nieuws want Llorente had maandag nog een negatieve test afgelegd, de kans is dus reëel dat er nog meer spelers besmet zijn. Bovendien moet de verdediger nu minstens tien dagen in quarantaine, waardoor hij de start van de groepsfase zou missen. Mogelijk haalt bondscoach Luis Enrique daardoor nog een andere speler bij de groep, maar daarvoor wordt pas later beslist. Spanje opent maandagavond zijn EK tegen Zweden.

De UEFA had voor alle spelers vaccins moeten voorzien ...

Meest recent

Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

19
19
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

61
61
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

95
95
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

47
47
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

30
30
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

135
135
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

71
71
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

133
133
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

168
168
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

65
65
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

314
314
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

232
232
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

177
177
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

901
901
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

354
354
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

142
142
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

197
197
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

91
91
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

276
276
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

620
620
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

280
280
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

263
263

Meer sportnieuws