'Genk vindt mondeling akkoord met nieuwe aanvaller'

door
'Genk vindt mondeling akkoord met nieuwe aanvaller'

KRC Genk sloot het seizoen af met een indrukwekkende zestien op achttien in de Champions Play-Off en hield ei zo na nog Club Brugge van de titel. De Limburgers willen dan ook hun kern graag samenhouden om volgend seizoen wél het kampioenschap te veroveren, maar wellicht zullen ze wel afscheid moeten nemen van Paul Onuachu, die zich met zijn 33 doelpunten stevig in de kijker gespeeld heeft.


Genk lijkt alvast te anticiperen op het vertrek van de boomlange Nigeriaan door werk te maken van de komst van Rodrigo Muniz. Het Braziliaanse medium O Dia komt met een update over het dossier en weet dat Genk inmiddels een akkoord bereikt heeft met Flamengo over een transfersom die met bonussen kan oplopen tot 5 miljoen euro. Daarnaast zou Flamengo nog 20 procent van de meerwaarde bij een eventuele doorverkoop krijgen.

Genk moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met de 20-jarige spits zelf. Dat leek eventjes een struikelblok te gaan vormen. Maar volgens lokale media heeft Racing zijn bod gevoelig opgetrokken en dat zorgt ervoor dat Muniz alsnog op weg naar de Luminus Arena zou zijn.

UPDATE 06/05
Het heeft er alle schijn van dat de bekerwinnaar weldra zijn nieuwe Braziliaanse aanvaller zal voorstellen. Het medium LANCE stelt dat Genk en het kamp-Muniz inmiddels ook tot een mondeling akkoord zijn gekomen. De toevoeging van enkele bonussen zou uiteindelijk tot een doorbraak hebben geleid. Momenteel zouden de laatste details nog uitgeklaard worden, maar bovengenoemde bron verwacht snel witte rook. Al zal het niet zo evident worden om Muniz vervolgens in ons land te krijgen gezien de hachelijke corona-situatie in Brazilië.

LEES OOK: Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Indien Onuachu vertrekt, moet Genk nog een tweede extra spits halen ...

Meest recent

Vanaken heer en meester bij Club: ploegmaat kan ogen niet geloven

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

24
24
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

51
51
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

120
120
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

52
52
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

177
177
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

166
166
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

313
313
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

364
364
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

342
342
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

178
178
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

426
426
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

952
952
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

110
110
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

824
824
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

594
594
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

696
696
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

80
80
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

195
195
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

178
178
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

65
65
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

164
164
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

92
92
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

189
189

Meer sportnieuws