'Genk vindt mondeling akkoord met nieuwe aanvaller'

door
'Genk vindt mondeling akkoord met nieuwe aanvaller'

KRC Genk sloot het seizoen af met een indrukwekkende zestien op achttien in de Champions Play-Off en hield ei zo na nog Club Brugge van de titel. De Limburgers willen dan ook hun kern graag samenhouden om volgend seizoen wél het kampioenschap te veroveren, maar wellicht zullen ze wel afscheid moeten nemen van Paul Onuachu, die zich met zijn 33 doelpunten stevig in de kijker gespeeld heeft.


Genk lijkt alvast te anticiperen op het vertrek van de boomlange Nigeriaan door werk te maken van de komst van Rodrigo Muniz. Het Braziliaanse medium O Dia komt met een update over het dossier en weet dat Genk inmiddels een akkoord bereikt heeft met Flamengo over een transfersom die met bonussen kan oplopen tot 5 miljoen euro. Daarnaast zou Flamengo nog 20 procent van de meerwaarde bij een eventuele doorverkoop krijgen.

Genk moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met de 20-jarige spits zelf. Dat leek eventjes een struikelblok te gaan vormen. Maar volgens lokale media heeft Racing zijn bod gevoelig opgetrokken en dat zorgt ervoor dat Muniz alsnog op weg naar de Luminus Arena zou zijn.

UPDATE 06/05
Het heeft er alle schijn van dat de bekerwinnaar weldra zijn nieuwe Braziliaanse aanvaller zal voorstellen. Het medium LANCE stelt dat Genk en het kamp-Muniz inmiddels ook tot een mondeling akkoord zijn gekomen. De toevoeging van enkele bonussen zou uiteindelijk tot een doorbraak hebben geleid. Momenteel zouden de laatste details nog uitgeklaard worden, maar bovengenoemde bron verwacht snel witte rook. Al zal het niet zo evident worden om Muniz vervolgens in ons land te krijgen gezien de hachelijke corona-situatie in Brazilië.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Indien Onuachu vertrekt, moet Genk nog een tweede extra spits halen ...

Meest recent

Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

9
9
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

26
26
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

96
96
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

208
208
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

33
33
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

78
78
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

30
30
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

102
102
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

106
106
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

175
175
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

68
68
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

114
114
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

152
152
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

80
80
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

113
113
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

253
253
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

227
227
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

138
138
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

259
259
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

172
172
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

804
804
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

147
147
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

150
150
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1131
1131

Meer sportnieuws