'Genk vindt mondeling akkoord met nieuwe aanvaller'

436 stemmen
'Genk vindt mondeling akkoord met nieuwe aanvaller'

KRC Genk sloot het seizoen af met een indrukwekkende zestien op achttien in de Champions Play-Off en hield ei zo na nog Club Brugge van de titel. De Limburgers willen dan ook hun kern graag samenhouden om volgend seizoen wél het kampioenschap te veroveren, maar wellicht zullen ze wel afscheid moeten nemen van Paul Onuachu, die zich met zijn 33 doelpunten stevig in de kijker gespeeld heeft.


Genk lijkt alvast te anticiperen op het vertrek van de boomlange Nigeriaan door werk te maken van de komst van Rodrigo Muniz. Het Braziliaanse medium O Dia komt met een update over het dossier en weet dat Genk inmiddels een akkoord bereikt heeft met Flamengo over een transfersom die met bonussen kan oplopen tot 5 miljoen euro. Daarnaast zou Flamengo nog 20 procent van de meerwaarde bij een eventuele doorverkoop krijgen.

Genk moet nu wel nog een akkoord zien te vinden met de 20-jarige spits zelf. Dat leek eventjes een struikelblok te gaan vormen. Maar volgens lokale media heeft Racing zijn bod gevoelig opgetrokken en dat zorgt ervoor dat Muniz alsnog op weg naar de Luminus Arena zou zijn.

UPDATE 06/05
Het heeft er alle schijn van dat de bekerwinnaar weldra zijn nieuwe Braziliaanse aanvaller zal voorstellen. Het medium LANCE stelt dat Genk en het kamp-Muniz inmiddels ook tot een mondeling akkoord zijn gekomen. De toevoeging van enkele bonussen zou uiteindelijk tot een doorbraak hebben geleid. Momenteel zouden de laatste details nog uitgeklaard worden, maar bovengenoemde bron verwacht snel witte rook. Al zal het niet zo evident worden om Muniz vervolgens in ons land te krijgen gezien de hachelijke corona-situatie in Brazilië.

LEES OOK: Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

Indien Onuachu vertrekt, moet Genk nog een tweede extra spits halen ...

Meest recent

Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

1
1
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

83
83
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

82
82
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

75
75
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

45
45
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

47
47
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

19
19
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

102
102
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

142
142
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

27
27
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

98
98
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

310
310
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

295
295
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

198
198
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

61
61
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

64
64
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

136
136
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

272
272
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

196
196
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

91
91
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

65
65
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

78
78
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

665
665
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

715
715
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

153
153

Meer sportnieuws