De Spaanse pers heeft de afgelopen maanden keihard uitgehaald naar Eden Hazard. Ze schreven hem al op de transferlijst. Toch lijkt de kans klein te zijn dat hij zal vertrekken.
Thibaut Courtois is er zeker van dat Real volgend seizoen nog op de Rode Duivel kan rekenen. “Ik ben 100% zeker van dat hij gaat blijven. Hij heeft geen zin om te vertrekken en het is enkel de Spaanse pers die dat schreef", aldus Courtois aan La Capitale.
Zinédine Zidane was een grote fan van Hazard, maar die is weg. Carlo Ancelotti kwam in zijn plaats en dat is een goede zaak. De Italiaan staat bekend als een goede trainer en een warme persoonlijkheid. Hij zal de man van 100 miljoen euro een derde en wellicht laatste kans geven.
🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:
Slimme keuze van Hazard?
Claudio Reulens